Může jít o těhotenství? Ovlivnily zánět či léky test?

jitaf
19. kvě 2014

Dobrý den všem,
můj problém je v tom že mi dnes vyšly z dopolední moči 2 TT jsou sice slabé a jdou vidět u světla. Snažíme se o miminko ale od pátku beru antibiotika a prášky na zavádění...mám zánět v pochvě a močáku...myslíte že by zánět či ty léky ovlivnili TT? Ovulaci jsme měla pravděpodobně 10.5.
moc děkuji za každou radu i odpověď

alenka_p
19. kvě 2014

Zánět ani ATB určitě pozitivní test nevyčarují, takže půjde zřejmě o těhotenství ;) (teda nevím co znamená, že lze čárky vidět jen u světla, to bych za pozitivní test asi ještě nepovažovala, pod světlem je vždycky vidět ta samotná testovací rýha, může to mást)

dotinka
19. kvě 2014

Ahoj pouze nektere antibiotika to delaji....nepamatuji si nazvy ale zkus zadat do vyhledavace hesla jako antibiotika pozitivni testy a tak....ja jedny brala v dobe kdy jsme se snazili a vsechny testy mi vychazely slabounce pozitvni ale nakonec to bylo opravdu z tech ATB...o biochemicke tehu neslo....drzim palce at to atb nemaji na svedomi 🙂

jitaf
autor
20. kvě 2014

moc děkuji za odpovědi ale snad to bude těhotenství...dnes je silnější a jde trochu víc vidět
na fotce je test dělaný dne v 10 hodin...měla jsme docela pozdě ovulaci pravděpodobně tak snad to bude vše dobře...dnes jsme volala na gynekologii a dr nic neříkal že by to ovlivnili prášky a zítra jedu na krev ale mám strach že ms stejně dojde

dotinka
20. kvě 2014

@jitaf nestrachuj se a mysli pozitivne 🙂 musis tomu verit 🙂 drzim palce!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru