Může jít o uhnizďování?

penny91
29. srp 2016

Tak mam teda 6dní dpo a uz dva dny mam bolesti bricha, vetsinou na prave strane, nekdy jakoby celyho bricha. Jsou to sice narazovy jakoby bolesti ale nekdy to stojí teda za to... dokonce me to predevcirem dostalo aji do toho ze jsem se musela sklonit... pak to teda prestalo a poboliva to uz celkove teda dva dny. BT mam porad okolo 36.7-36.8 no ... a ty dva dny mam vytok ... myslite ze by se mohlo i z takovou teplotou jednat o uhnizdovani? MS mam dostat až okolo 5.9. * ten vytok je vodovejsi. A jinak abych jeste to vic objasnila, to zvohnuti bylo asi ze zacpy co jsem predvcirem mela, druhy den to bylo dobry ale jinak me par dni teda popichava na prave strane

monikagurthova
29. srp 2016

@penny91 muže a nemusí to nikdy neni jiste. Ja jsem třeba pri uhnizdovani slabě krvacela. Ale 6 dni to je málo byva to az tak 10 den.....

penny91
autor
29. srp 2016

@monikagurthova dobre 🙂 ja to brala podle clanku kde psali o citeni uhnizdovani i 4 den po

monikagurthova
29. srp 2016

@penny91 jako možné je vše ale doporučuji nesleduj se můžeš si pak vsugerovat 🙂 moc dobre to znám kolikrát jsem si říkala ze uz a prd jen jsem si to vsugerovala a tělo se tak chovalo 🙂 neboj prijde to

penny91
autor
29. srp 2016

@monikagurthova ja se prave nesleduju, pustila sem to z hlavy ale kdyz uz me bolelo bricho i pri sexu coz se mi NIKDY nestalo tak sem si rikala

ivet1987
29. srp 2016

6 dni není málo, je to akorát, já měla uhnízdění 5-6 dpo a bolelo to jako kráva 😀 může být, uvidíš další dny 🙂

penny91
autor
29. srp 2016

@ivet1987 konecne prvni co rekl ze je to mozny aspon :D kazdej ze tady ty popisovany bolesti musi bejt jen zanet a nic jinyho

penny91
autor
29. srp 2016

@ivet1987 jak to bolelo tebe?

ivet1987
29. srp 2016

@penny91 šíleně celá děloha, horší než ms bolesti, tady máš graf tehdy, krásně šlo vidět i pokles při uhnízdění 😀

penny91
autor
29. srp 2016

@ivet1987 prave ze me bud popichava na prave strane a nebo me to boli jako pri ms, pritom mam dostat ms az 5.9 ... ale ja mam teda od ovulace co probehla 22-23ho tak mam porad stejnou teplotu no 36.7-36.8 takze z toho nic nevim no

penny91
autor
29. srp 2016

@ivet1987 kazdopadne nekdy to je v pohode ale z toho to boli dost + nafouklost no

penny91
autor
29. srp 2016

@ivet1987 a kolikaty den neco bylo videt na testu?

ivet1987
29. srp 2016

@penny91 12 dpo jsem si dělala test a byla vidět slabá čárka už

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru