Zpožděná menstruace, testy negativní, bílý výtok

danova3
29. lis 2017

Dobrý den mám takový menší problém před měsícem jsem měla nechráněný sex se svým přítelem, ale užívám antikoncepci.
Menstruaci jsem měla dostat 14.listopadu ale stále nic. Na začátku listopadu jsem měla silný zánět močového měchýře.Dělala jsem si 2 těhotenské testy, ale oba byly negativní.Mám stále bíle výtoky.Myslíte že mohu být těhotná?
Předem děkuji za odpovědi.

majajaa
29. lis 2017

Pamatujte,ze pokud provozujete sex,tak je vzdy nejaka moznost otehotneni. Ale ve Vasem pripade,bych to videla na rozhozeny cyklus v dusledku onemocneni. Urcite bych navstivila lekare.

danova3
autor
29. lis 2017

@majajaa Děkuji moc za radu.

anetka9
29. lis 2017

Jestli jsou testy negativní, tak to těhu nebude..s tolika denním zpoždením, už by na nich muselo být něco vidět..takže jen porucha cyklu, vyřeší gynekolog🙂

evulinkab
29. lis 2017

Také bych to viděla tak, že je to reakce na ten zánět + antibiotika... Ještě bych počkala do příštího týdne a pak to řešila případně u lékaře.

danova3
autor
29. lis 2017

@evulinkab Moc děkuji za radu.

caseopea
29. lis 2017

@danova3 Antikoncepci bereš pořád? Těhotenství bych to asi moc nepřipisovala. Myslím že návštěva lékaře by nebyla na škodu. Poraď se s ním a uvidíš, může ti udělat testy přímo z krve a ultrazvuk a uvidíš.

danova3
autor
30. lis 2017

@caseopea Ano antikonpcepsi beru porad beru ji uz rok a pul.

caseopea
5. pro 2017

@danova3 Mohlo by to být tím zánětem a pokud bereš antikoncepci, tak bych to na těhotenství neviděla, ale i přes ní dá otěhotnět, byla jsi u lékaře? Nevím jestli chcete miminko, tak bych zašla asi co nejdříve na gynekologii, braní antikoncepce mu asi neprospěje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru