Může mít těhule ovulaci?

sonicata
12. bře 2012

Ahojky chci se zeptat asi na logickou věc ,ale prostě já nějak mám v tom zmatek 😀 Tak k otázce 🙂 Holky může těhule mít ovulaci ? Protože já na testu měla silnějšího ducha ,ale 3-5 dní před ovulací (teda normálka jí mám tak kolem toho 15-18DC)Jsem měly nechráněnej styk a přítel nestihl úplně včas vytáhnout 😅 !pak jsem si dělal dva ovu testy a to 15 a 16DC! 15dc byl fakt jen slabej duch 16dc je tam taky duch ,ale už razantnější a teploty byli15dc 36,4 a 16dc 36,3 moje klasická ovulační teplota! 17 a 18dc už se vrátila na 36,5 a 36,8 dokonce takže to ovulace asi nebyla jen mě bolelo v podbřišku jako bych měla ovulaci zvláště pak ten 17 dc ! Ale ty teploty mi nějak nesedí no a dnes jsem 20DC a začali mě bolet prsa ! Tak v tom mám zmatek piště mi své názory 🙂Budu jen ráda 🙂

sonicata
autor
12. bře 2012

@sonicata tak co holky pomůžete mi někdo 🙂

mamkamarketa
13. bře 2012

@sonicata napsala si to ponekud zmatene 😕 ale jestli to dobre chapu,tak je to nepravdepodobne i kdyz jsou pripady,kdy zenska mela treba vic ovulaci behem jednoho cyklu. byl o tom i nakej porad. ze byla zenska a cekala dvojcata a po narozeni se ukazalo,ze ma kazde dite s jinym otcem. tudiz mela 2 ovulace behem par dni 😅

salomee
13. bře 2012

@mamkamarketa Jo..mě tvrdila kolegyně, že se to stalo vyloženě její známé, že každý plod byl jinak starý ( 😒 ..těžko říct )..
má to i nějaký název, co jsem zapomněla...ale to je naprostá divočina a kuriozita..

sonicata
autor
14. bře 2012

@mamkamarketa spíš je mi divné že jako stav že, ovulaci mám jsem měla ,ale teploty a test ze sebou nějak neseděli testy nevyšli pozitivní když byla teplota nízko a při vysoké teplotě jsem měla pocit jako mám při ovulaci ! Ale testy ovulaci nepotvrdili ! Tak jestli by bylo možné , že kdbdych byla těhu , že bych neměla ovulaci 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru