Může to být mimoděložní těhotenství nebo hematom?

domca2202
3. črc 2015

Dobrý den,jdu si k Vám pro radu,momentálně jsem v práci a na pohotovost se dostanu až ve večerních hodinách.Před 3mi dny jsem si dělala těhotenský test a vyšel 3x pozitivní,včera večer mě začalo bolet břicho jako když jsem dostala MS když jsem šla na WC zjistila jsem,že krvácím,myslela jsem,že se jedná třeba o zahnizdování tak jsem to nechala být,u dr,jsem ještě nebyla nejdříve za týden půjde něco vidět jsem na samém začátku! Dneska ráno mi to nedalo tak jsem si udělala test a je stále pozitivní ale stále krvácím :( Myslíte,že by to mohlo být mimoděložní nebo hematon? Popřípadě samovolný potrat ale pokud by se jednalo osamovolný potrat jak je možné že se mi stále ukazuje pozitivní test? Dnes ve večerních hodínách jdu na pohotovost at mě prohlídnou,jen se ptám zda se s tím také někdo setkal? Děkuji

deelayces
3. črc 2015

na tohle Vám nikdo jiný kromě Dr neodpoví. Držím palečky!!

fykyska
3. črc 2015

Jela bych hned na pohotovost...Tohle je stav na lékaře, jen ten posoudí jestli, se jedná o SP, nebo jiný problém, i potrat tě může ohrozit, nemusí odejít z těla všechno a lehce se pak dostávají záněty , infekce dělohy apod ,mnohdy je těhotenství starší než si myslíme dojde k potratu a je potřeba lekařský zásah jako je revize..
Jindy se tělo pročistí samo, a k potratu dojde aniž by o tom žena věděla, ale když máš pozitivní testy není na co čekat.
Může se jednat i o problém, který nesouvisí s graviditou.. Ale to nikdo tady na MK říci nemůže..
Pokud by to byl samovolny potrat hladina hormonu v moči a krvi bude klesat postupně, takže ano i když se potrácí testy mohou ukazovat pozitivitu , protože hormony z těla odcházejí postupně neodplaví se šup šup s potratem...
U zahnizďování by tělo nemělo krvácet.. Ve většině případů ženy špiní..
Ale i u normálně probíhajicího těhotenství se někdy stane, že žena krvácí a má pocit že má menses a embryo/plod roste jak má...

Mimoděložák, se taky projevuje krvácením, ale spíš špiněním, rostoucím hcg, které však roste pomalu a jinak než u normálního těhu někdy bolestí nebo nepřijemným pnutím a pícháním v místě uhnízděného embrya, jindy ostrou bolestí a masivním krvácením při ruptuře vejcovodu jindy je to tichý ,,zabiják" a vypadá jako obyčejné těhotenství, a to že je něco špatně se dozví maminka až při kontorole Utz...

sykorkova
3. črc 2015

Já jsem silně krvácela v 5tt, taky v práci, ale do večera jsem nečekala. Jela jsem k lékaři hned a nechali si mě tam. V děloze byl hematom a hrozil potrat. Po týdnu mě ak pouštěli, doma jsem musela ještě měsíc více méně ležet a pak jsem šla rovnou na rizikové. Ale dobře to dopadlo a synovi budou za pár dní dva roky🙂 Držím palce a doporučuji včasnou návštěvu lékaře!

travnulee
3. črc 2015

U mě se rozjíždělo špinění v 5tt, až jsem v neděli trošku krvácela. V pondělí jsem hned ráno naklusala k dr. Sice to dobře dopadlo, ale nechala mě hned doma ležet a napsala mi hormony. Jo a ve skutečnosti bylo těhu o týden starší, takže bych se na výpočet dle MS nespoléhala. Teď si zpětně říkám, proč jsem jen blbec nešla dřív...fakt jsem měla štěstí, že to bylo dobrý.
Radím, jdi hned, možná už se nerozhoduješ jen sama za sebe 😉 Držím pěsti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru