Používáme cookies. Více informací zde. OK

Může to být nidační krvácení?

hasara33
16. říj 2018
Zdravím všechny zkušené snažilky i maminky,
chci se zeptat jestli by se v mém případě mohlo jednat o nidační (uhnizďovací) krvácení - dostala jsem menstruaci o den dříve, ale trvala jen 5 dní a byla relativně slabá (1 den špinění, druhý a třetí den krvácení tak na dva - tři tampony za den, čtvrtý a pátý den špinění), tři dny po skončení jsem jeden den trochu zašpinila, ale opravdu slabě, tak na jednu intimku a pak už nic ..mohlo to být uhnizďování? Máte někdo podobnou zkušenost?
nikolspace
16. říj 2018
Spíš se podle mě jednalo o menstruaci, jen tě ovlivňuje psychika. Sama jsem to tak párkrát měla, když se nám nedařilo.. samozřejmě se můžu plést, ale podle mě to byla ms
hasara33
autor
16. říj 2018
@nikolspace jako tahle možnost mě samozřejmě taky napadla, ale zase si říkám, proč se to objevilo až po třech dnech a jen tak slabé a na jeden den ..a taky ta MS, takhle krátkou jsme nikdy neměla ..u mě vždycky 7 dní nebo o víc občas ...nicméně uvidíme, tak jako tak se to dozvím pozdější 😃
priefi
16. říj 2018
Mi to prislo jako klasicka ms. Mimochodem, test Ti asi rekne vic nez my, ale dle vyse popsaneho se obavam,.ze bude negativni 😉
hasara33
autor
16. říj 2018
@priefi testovat nebudu, to mi přijde zbytečný ..spíš počkám jestli další MS dorazí 🙂 to bude nejjistější
anita003
16. říj 2018
Tak pokud to bylo už v termínu MS, tak se o uhnizdovani jednat nebude, neb v téhle době už vajíčko musí být uhnízděno (a produkovat hormony bránící spuštění MS)... Takže držím palce další mesic 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli