Může to být těhotenství? Jaký byste doporučily test?

pankafe
26. led 2014

Holky, mám dotaz či námět k diskuzi.

Poslední MS začala 26.12.2013 a další měla přijít 22.1.2014, zatím nic. Zpoždění mám tedy zatím jen 4 dny. Ovulace měla být asi (neměřím nic, tak tipuji) 10.1. a nechráněný styk jsme měli 9.1. večer. Cyklus mám po vysazení HA (10 měsíců) zcela pravidelný 27-28 dní, nikdy méně ani déle.
Už cca týden a půl (zhruba od 18.1.) jsem dost náladová, chvíli naštvaná, ale spíš plačtivá, což mívám maximálně jeden den v cyklu, když mám PMS. Už týden mám nafouklé břicho, jako kdyby měla dorazit MS, ale jiné příznaky, které vždy před MS mám (šílená chuť na sladké a bolest prsou), tak ty nemám. Jen mě několik dní svědí bradavky, což nemívám.
Dělala jsem si zatím dva testy z ranní moči (mama test, růžový papírek) - jeden 1. den po vynechání MS, 2. o dva dny později, tedy 3. den po vynechání MS. Oba byly úplně negativní, ani duch 🙂 No a ještě mi zbyl jeden, který si chci udělat zítra, pokud to nedostanu, takže by to bylo 5. den po vynechání MS. Někde jsem tady četla, že Mamatest už není moc spolehlivý. Jaký jiný byste doporučili? A myslíte, že můžu být těhotná?

Dík 🙂

pankafe
autor
26. led 2014

A ještě něco, co mě nejvíc překvapilo. Normálně jsem vůči jakýmkoliv pachům zcela imunní, ale teď už zhruba deset dní větřím jako ohař - jak příjemné pachy, tak i ty nepříjemné. Docela na velké vzdálenosti. Z toho jsem dost překvapená 😀

majka43
26. led 2014

@pankafe Já testovala pregnantem a v pořádku. Mamatest ukazoval jenom ducha.

pankafe
autor
26. led 2014

Děkuju za tip!

doko
27. led 2014

mně nejlíp ukazuje mamatest nebo od dr. maxe 😉 nejhorší byl clearblue a od cemia bych hodnotila jako průměrný 🙂 zatím mám vyzkoušené jen tyto. přeji, aby to těhotenství bylo.

hadroslava
28. led 2014

Souložíš-li bez ochrany, pak můžeš být těhotná. Test doporučuji těhotenský.

pankafe
autor
29. led 2014

hadroslava: Děkuji za inteligentní a mnohoříkající komentář, to by mě fakt nenapadlo.

hadroslava
31. led 2014

pankafe- za málo, však jsme tu od toho, abychom si poradily, příště budeš vědět 😉

sasanka033
31. led 2014

@pankafe ahoj, mamatesty jsou naprd, zkus nejakej jinej, ale citlivost 10, ne vic. min se teda ani nedelaj🙂 jinak te ale nepotesim, krome tehu to taky muze bejt cysta, ktera zpusobuje hormonalni nerovnovahu, resp. ruzny podobny stavy:( ale drzim palce, aby to bylo miminko🙂

z_kopretinka
31. led 2014

@pankafe souhlasím se @sasanka033 Mamatest hoď z okna, možná lépe ukáže jaké bude počasí. Mě 4 dny po vynechání ukázal jen lehounký stín ani ne ducha. Koupila jsem si jiný test a ještě stejný den odpoledne - nečekala jsem na další ráno, mi ukázal krásnou čárku. Cokoli jen ne Mamatest. Dr. Max je dobrý nebo Woman secret a Clearblue digitální.

pankafe
autor
1. únor 2014

@sasanka033 Tak cysta to nebyla, ve středu dorazila mrcha, ale strašně silná, měla jsem v noci takový křeče, že mě to vzbudilo a musela jsem skoro hodinu chodit po obýváku a slupnout ibalgin, než to přešlo :( Tak si myslím, jestli to možná nebyl samovolný hodně ranný potrat. Kdybych byla těhotná, tak by to ten den bylo 5tt + 0.

@z_kopretinka Děkuji, na příště si teda koupím nějaký z těch, co doporučuješ a s mamatestem končím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru