Může to být těhu? Cítím se nafouklá, břicho je tvrdý

lailinka
17. únor 2014

Ahoj holky mám na vás takovou menší otázku ... cítím se trapně že si s tím nedokážu poradit sama... ☹ ☹
Už přes týden a kousek se cítím nafouklá když si zmáčknu na břicho je tvrdý ...Snoubencova maminka mi říkala že to může být jen nafouklost nebo měsíčky a nebo těhotenství...
O víkendu mě snoubenec trochu víc sledoval a říkal že se mi zvětšily prsa a měla jsem menší modřinky na levým prsu...prsa mám takový napnutý a bolí ... v sobotu jsem dostala MS...ale takhle tvrdý břicho jsem nikdy při MS neměla...a strašný bolesti ...dávám sem dvě fotky co na to řeknete vy a poradíte.. ☹ první fotka je s vyfouknutým břichem a druhá se zadrženým dechem vždy mi byly vidět žebra ale teď už ne poraďte prosím... 😒

novotinka
17. únor 2014

A test jsi zkousela?

petrau1980
17. únor 2014

test.....jediný řešení, nechápu, že to neuděláte jako první.... 😎

gittynka
17. únor 2014

@lailinka mohlo by se taky jednat o endometriozu, takto mi proudila krev do bricha zrejme skrz vejcovody - zpetny smer, byla jsem jak balon a silene bolesti... Ultrazvuk vy ukazal tekutinu v brise

sarkad2856
17. únor 2014

@lailinka Asi bych testla a měla jasno 😉

lailinka
autor
17. únor 2014

dobře děkuji 🙂 zkusim všechno už jsem objednaná i na gynekologii 🙂 tak uvidíme pak dám vědět 🙂

kataol
18. únor 2014

nezlobte se na mě, já vím, že když se snažíte o miminko, chytáte se každé naděje, ale připadá mi naprosto zbytečné psát sem takové dotazy, když jste si neudělala test..podle mě první, co žena udělá, když má podezření na těhotenství je, že si koupí test..nafouknutí břicha i bolest prsou může být známka menstruace, těhotenství ale i jiných potíží a někdy dělá hodně i sugesce..takže bez testu tady těžko může někdo spekulovat...

petrau1980
20. únor 2014

@kataol přesně tak 😀

clare21
20. únor 2014

Já mam například z testy špatnou zkušenost sem si jistá že těhotná jsem v 6 tt. proběhla sem vyšetřeními a vše poukazuje na těhotenství mi řekla doktorka.Na gynekologii jsem byla moc brzy proto UTV nic neukázal.Ted jsem objednaná na pondělí.Ale testy mi ukazují pořád negativní.A od mých známých vím,že ani ve třetím měsící jim test nic neukázal a těhotné byli 🙂 někdo máme hold málo těhotenského hormonu a poukáže to jen ria test( z krve).Tak přeju hodně štěstíčka,ale test bych určitě vyzkoušela jako první 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru