Může to být těhu? Krátká menstruace

surri
22. led 2014

Ahoj maminky .. Potrebuju Vaši radu 🙂
Snažíme se a přítelem o mimi ....
Mam pravidelnou MS co 28 dni ( 6-7 dnu)
Tento mesic ale přišla o týden dřív , a zdržela se jen na 3 dny úplne slabé...
Bylo mi to divné ale říkala jsem si ze je to nejspíš stres .
2 dny na to ? Bolest zad u ledvin bolesti v podbrisku
a bolest hlavy ( kterou ja nemivam snad nikdy)
a stále curani TB 36,9-37 .. Sla jsem na gyne a tt negativni , žádná infekce žádné problémy s mocakem. Pouze jsem byla skoro ve fázi ovu.
Dneska je to týden od kontroly a je to porad to samé , bolesti bradavek podbrisek záda a jsem víc unavená a všímám si bílého výtoku... TB stále 37,2-3.
Co myslíte ? Noc všem děkuji za odpověď ! A všem snažilkam hodně štěstí !! :-*

luciebx
22. led 2014

Pokud ti test ukazuje ze tehu nejsi tak asi nejsi.. I kdyz testy muzou zlobit.. zkusila bych digitalni od clearblue ty jsou nejpresnejsi... a kdyz I ted ti ukazu ze negativni.. tak si proste tvoje telo jen hraje.. ja mivam slabou ms taky.. 2-3dny... pockala bych par dni a zkusila test znovu.. ja teda taky mivam vyssi BT takze ja se pdle toho ridit nemuzu.. u me mit na 37 je uplne na beznym poradku...takze.. rada.. nefixuj se na to moc.. ms dosla.. I kdyz slaba.. zkousejte dalsi cyklus.. neboj jednou se zadari 😵

21nikola
22. led 2014

dobrý den chtela bych se optat mela jsem 7 dni opozdenou menzes,tak sem si delala asi 3 testy a pokazde tam byla slaboulinka druha carka je mozne abych byla tehotna a menstruovala dekuji za odpoved .

lucie36
22. led 2014

No, já při prvním těhu taky měla dva dny slabou menses a stále negativní tt, těhotenství potvrdil až krevní test. Takže od té doby kupovaným testům moc nevěřím a řadši rovnou krevní test. U nás v nemocnici vyšel asi na dvě stovky, což se i vyplatí než kupovat několik běžných tt a během pár hodin je jistota.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru