Může zánět v pochvě udělat na těhotenském testu dálnici?

chrisula
22. čer 2013

mam na 4 testech pozityvni vysledek,doktorka na ultrazvuku nic neviděla,tvrdi,že zanět muuže zpuusobit falešné vysledky ☹

sarkad2856
22. čer 2013

@chrisula bohužel jsem o tom taky četla,nebo to můžou ovlivnovat i nějáké tabletky 😒

chrisula
autor
22. čer 2013

@sarkad2856 tabletky jsem nebrala,tak to udelal ten zanět... v pon volam na vysledky krve..

sarkad2856
22. čer 2013

@chrisula no tak to bude asi ten zánět,tak at je vše brzy ok 😉

svoba
22. čer 2013

@chrisula vyčjkete dva tři týdny a pak znovu na utz a krev k lékaři. a bude to jisté 🙂 držim palce!

chrisula
autor
22. čer 2013

@sarkad2856 děkuji

chrisula
autor
22. čer 2013

@svoba děkuji

jana7910
23. čer 2013

@chrisula no pises že to jsou dálnice, já si myslím že by zánět mohl udělat slabou druhou čárku ale ne dálnice. Nemáš foto?

chrisula
autor
23. čer 2013

tady jsou

chrisula
autor
23. čer 2013

@jana7910 tady jsou..

jana7910
24. čer 2013

@chrisula tak tohle si myslím nemůže být způsobeno, zánětem v pochvě. Podle mně jsi těhu!!!!

brisalek
24. čer 2013

že není v 5tt nic na ultrazvuku vidět si nemyslím, že je až tak divné, ale také bych neřekla, že zánět může způsobit takhle pozitivní test

favofrenki
24. čer 2013

@chrisula Takovýhle dálnice podle mě nezpůsobil zánět a prcek 😉 Jak dopadla krev?? Držím palce

chrisula
autor
24. čer 2013

hcg-z patku 960,vzala mi i dnes rano a o 300 většíí,ještě se neraduji,mam to v rohu delozni dutiny uhnizdenee,coz byva raryta,v patek dalsi ultrazvuk a hcg.bojim se,ze to je mimodeloznii i doktorka

favofrenki
24. čer 2013

@chrisula Tak když je to v rohu děložní dutiny tak by to nemělo být mimoděložní ne? Budu Ti držet palce 😉

chrisula
autor
24. čer 2013

@favofrenki je to prej narozhranii,rekla mi,at se neraduji,ze to spise vidi spatne,ale prej se to muze do patku posunout .jinak dekuji...dam vedet..

favofrenki
28. čer 2013

@chrisula Ahoj tak jak jsi dopadla u dr.?

chrisula
autor
2. črc 2013

@favofrenki ahoj ,špatně,bylo to mimoděložni těhotenstvi,dnes me pustili z nemocnice domu ☹

bublina88
12. srp 2013

@chrisula měla jsi prosím tě i příznaky těhotenství? Kamarádka měla styk před více jak dvěma měsíci, na testu má dvě čárky a dr.ji řekl, že na utz nic nevidí. Krev ji nevzal.

chrisula
autor
14. srp 2013

priznaky jsem nemela,jen citliva jsem byla.at si necha vzit test ,neni to sranda ☹ dej pak vedet,jak dopadla.

chrisula
autor
2. říj 2013

@favofrenki ahooj,chystam se na ivf...tak uvidiime

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru