Můžou antibiotika ovlivnit těhotenský test?

nikinu
21. zář 2018

Ahojky jsem po clostylu a injekci Ovitrelle na dovce mi 4den test ukázal dvě čárky 5 den jsem dostala zánět mocaku a šla k místnímu Dr. a dostala slabé antb. doma už test byl negativní.je možné že antb.mi ovlivnili test nebo to je nemožné?četla sem na netu že teh.test zánět neukazuje a někdo zas píše že ukazuje tak nevím na čem sem snažíme se skoro už rok o mimco a mám endometrozu ☹️

maice
21. zář 2018

@nikinu 4.den byly dve carky po ovitrellu (obsahuhe hcg). Smysl delat test ma tak po 12-14dnech ;)

nikinu
autor
21. zář 2018

@maice mě právě Dr. řekl že si testy mám vzít sebou na dovču že to 3den už půjde poznat...

evawest
21. zář 2018

@nikinu Nene, jak rika maice, Ovitrelle obsahuje hCG a muze ovlivnit vysledek tehotenskeho testu jako pozitivni az 10-12 dni po injekci. Samozrejme nekdo ji muze mit ze systemu uz treba po tydnu, ale 4 dny je opravdu malo.

nikinu
autor
21. zář 2018

Ok počkám až na ms 😊,ale četla sem že to docela pomohlo ten clostyl+Ovitrelle já sem zatím po první injekci,takže pochybuju že to vyslo

nikinu
autor
3. říj 2018

Test sem si dělala ještě doma jak sme přiletěli z dovci a byl negativní,přišla ms ale jen tři dny může to být tema praskama?páč sem ještě dostala prášky na průjem☹️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru