Můžu bý těhotná? Nepřišla menstruace, jen špinění

lucinky
18. led 2011

Ahojky holky, mám dotaz. Beru už rok a půl antikoncepci, naposledy jsem měla menstrusci 29 listopadu. Pak jsem si mezi platíčkama neudělala pauzu, protože jsem nechtěla mít menstruaci na Vánoce, takže jsem minulou středu dobrala poslední prášek a vždycky jsem to dostala v neděli v noci, mohla jsem si podle toho řídit hodinky. No jo, jenže jsem včera jen malinko špinila a dneska vůůůbec nic. Za chviku razim do lékárny pro těhu test. Zítra jsem měla jít na zavádění tělíska. A to je další věc, před 2 týdny jsem byla u své doktorky na prohlídce a ta by přeci poznala, že jsem těhotná. My s manželem druhé vůbec neplánujeme, tak jsem nervózní

raada
18. led 2011

Podle mě tím, jak jsi narušila pravidelnost braní prášků, narušila jsi i pravidelnost MS, takže teď je trošku tělo zmatené, ale vše se dá do normálu. já to měla taky jako hodinky, dokud mě nenapadlo brát prášky místo ráno tak večer. od toho cyklu jsem to nedostávala přesně....Držím palce, pak napiš, jak jsi dopadla.

karusta
18. led 2011

Já si myslím, že pravděpodobnost je malá. Dříve jsem to tak taky několikrát dělala, že jsem brala platíčka v kuse, no a pak se mi to vždycky rozhodilo. Sice jsem teda nešpinila, ale MS se opozdila třeba i o týden..

shaula
18. led 2011

A jakou máš antikoncepci? Jednofázová se dá takto brát bez přestávky, ale třífázová ne...
Teoreticky je možné, že jsi těhotná, ale podle mě je to dost nepravděpodobné. Doktorka před 2 týdny vůbec nemusela poznat, že jsi těhotná, mohlo to být ještě brzy. Zítra ji na to určitě upozorni, sice tě i tak zřejmě bude vyšetřovat ultrazvukem (aspoň mě před zavedením vyšetřovali), ale pro jistotu, ať ví, na co se má zaměřit - ale i tak ještě nemusí být nic vidět... Držím palce 😉

paolin
18. led 2011

kamoška takhle otěhotněla..
jak jsi dopadla?

vendulka
18. led 2011

to asi nebudeš těhotná, nevím, dr ti to řekne na 100%,ale já takot taky bralá prášky 3 měsíce v kuse a pak MS a vždycky jsem to dostala přesně ve stejný den a skoro i hodinu jako když jsem to brala měsíc pak MS, zase měsíc a MS...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru