Můžu být podle testu těhotná? 16 DPO, příznaky nemám

Ahojky,
Prestala jsme brat pred 3 mesicemi HA, cyklus napristo rozhozeny (29 dni, pak 30 dni) ted jsem na 28 DC a zatim nic. vcera jsem trochu spinila, dnes uz ne. Na testu se mi neco maleho zda ale od vcera rano do dnes rano to je porad stejne a eventualni carka nesili. Podle ovulacnich testu jsem uz na 16 DPO... Zadne priznaky tehotenstvi nemam. Diky moc za rady a nazory!
llluckaaa
3. čer 2013
Gratuluji 🙂 Řekla bych, že těhotná jsi.
evcounek
3. čer 2013
já myslím že není co řešit jen se těšit na miminko co v tobě roste
ivazapisovatelka
3. čer 2013
Vypadá to na těhu 😉 HCG zatím může být nízké a pak bude skok a budeš mít krásné // Zkus testík pozítří. A příznaky taky nemusíš mít. U většiny se začne něco projevovat až později, u někoho vůbec.
zuzikajdicek
3. čer 2013
Vítej mezi těhulkami 😉
nikollita
3. čer 2013
ahoj, no já rozhodně vidím rozdíl v síle čárky 2.6. ráno a 3.6. ráno 🙂 Takže gratuluju!
qitecek
3. čer 2013
Ja tam carku vidim, takze to by bylo,aby v tom neco nebylo 😛 Drzim pesti!
honey
3. čer 2013
Jelikoz mi nejde odpovidat ani cokoliv komentovat, prihlasila jsme se na jiny ucet z beremese..

Hrozne vsem dekuju za posileni me nadeje!!! (evcounek , ivazapisovatelka , llluckaaa , zuzikajdicek , ikollita , qitecek )

Manzel trva na tom, ze tehotna nejsem (jelikoz normalni hladina hormonu u zeny je 5ml/L, u tehotne kolem 100 ml/L (v dobe vynechane menstruace pokud je uz tehotna), a test detekuje na 10 ml/L, coz znamena ze bych mohla mit treba tak 7ml/L hormou. Coz by znamenalo ze tehotna treba nejsem, vcera rano jsme si test delala normalne, dalsi tri testy ( i s tim dnes rano) jsme si delala po tom co jsme vubec nepila takze by moc mela byt maximalne koncentrovana.

Mam to trochu komplikovanejsi s gynekologem a schuzku muzu mit az 2-3 tydny po obednani (zatim jsem se neobednavala..), Kdy jste poprve sli k doktorovi? Co mam delat pokud carka silit nebude?
vrana
3. čer 2013
Nejde ti odpovídat, protože jsi položila otázku a na tu jemožné odpovědět pouze jednou 😉 Popros admina ať ti to předělá na diskuzi, pokud to jde. Nedělala bych nic, počkala bych na doktora. Test jsem měla pozitivní v den vynechané MS, ke gynekologovi jsem šla zhruba za 14 dní.
ratatooy
3. čer 2013
rpzhodne tehotenství taklhe přesne vypadaji moje testy u obou tehu,sice mužeš jako netehu mit do 5IUI hcg ale to se na testu neukaže,na testu se ukaže jenom a pouze tehu at už ktere dopadne dobře nebo je to třeba biocchemka
salomee
3. čer 2013
Nejde ti komentovat, bo toto je otázka, ne diskuse a holky, co tu psaly, už taky napsat nemůžou.To, či říká Tvůj muž, je divný, právě že těch pět se bere jako pozitivní výsledek a čím víc, tím spíš..ale myšleno v krvi.
Když čárka bude slábnout, neuděláš nic, prý síla čárky nevypovídá nic o prosperitě těhotenství (cituji dr. Kouckého od Apolin., co má na netu poradny pro těhotné🙂 ).
Pokud Ti teď vynechala MS, na utz by nic moc vidět nebylo, pokud nejsi nějak riziková, třeba nebereś mimču nebezpečné léky dr. to s objednáním asi hrotit nebude a za ty dva tři týdny to bohatě stačí..já byla v 9.tt a už bylo aspoň srdíčko a všechno,🙂
chrisula
3. čer 2013
jsi těhotnaa 😉

Začni psát odpověď...

Odešli