Můžu být podle testu těhotná? 16 DPO, příznaky nemám

cheries
3. čer 2013

Ahojky,
Prestala jsme brat pred 3 mesicemi HA, cyklus napristo rozhozeny (29 dni, pak 30 dni) ted jsem na 28 DC a zatim nic. vcera jsem trochu spinila, dnes uz ne. Na testu se mi neco maleho zda ale od vcera rano do dnes rano to je porad stejne a eventualni carka nesili. Podle ovulacnich testu jsem uz na 16 DPO... Zadne priznaky tehotenstvi nemam. Diky moc za rady a nazory!

llluckaaa
3. čer 2013

Gratuluji 🙂 Řekla bych, že těhotná jsi.

evcounek
3. čer 2013

já myslím že není co řešit jen se těšit na miminko co v tobě roste

ivazapisovatelka
3. čer 2013

Vypadá to na těhu 😉 HCG zatím může být nízké a pak bude skok a budeš mít krásné // Zkus testík pozítří. A příznaky taky nemusíš mít. U většiny se začne něco projevovat až později, u někoho vůbec.

zuzikajdicek
3. čer 2013

Vítej mezi těhulkami 😉

nikollita
3. čer 2013

ahoj, no já rozhodně vidím rozdíl v síle čárky 2.6. ráno a 3.6. ráno 🙂 Takže gratuluju!

qitecek
3. čer 2013

Ja tam carku vidim, takze to by bylo,aby v tom neco nebylo :-P Drzim pesti!

honey
3. čer 2013

Jelikoz mi nejde odpovidat ani cokoliv komentovat, prihlasila jsme se na jiny ucet z beremese..

Hrozne vsem dekuju za posileni me nadeje!!! (evcounek , ivazapisovatelka , llluckaaa , zuzikajdicek , ikollita , qitecek )

Manzel trva na tom, ze tehotna nejsem (jelikoz normalni hladina hormonu u zeny je 5ml/L, u tehotne kolem 100 ml/L (v dobe vynechane menstruace pokud je uz tehotna), a test detekuje na 10 ml/L, coz znamena ze bych mohla mit treba tak 7ml/L hormou. Coz by znamenalo ze tehotna treba nejsem, vcera rano jsme si test delala normalne, dalsi tri testy ( i s tim dnes rano) jsme si delala po tom co jsme vubec nepila takze by moc mela byt maximalne koncentrovana.

Mam to trochu komplikovanejsi s gynekologem a schuzku muzu mit az 2-3 tydny po obednani (zatim jsem se neobednavala..), Kdy jste poprve sli k doktorovi? Co mam delat pokud carka silit nebude?

vrana
3. čer 2013

Nejde ti odpovídat, protože jsi položila otázku a na tu jemožné odpovědět pouze jednou 😉 Popros admina ať ti to předělá na diskuzi, pokud to jde. Nedělala bych nic, počkala bych na doktora. Test jsem měla pozitivní v den vynechané MS, ke gynekologovi jsem šla zhruba za 14 dní.

ratatooy
3. čer 2013

rpzhodne tehotenství taklhe přesne vypadaji moje testy u obou tehu,sice mužeš jako netehu mit do 5IUI hcg ale to se na testu neukaže,na testu se ukaže jenom a pouze tehu at už ktere dopadne dobře nebo je to třeba biocchemka

salomee
3. čer 2013

Nejde ti komentovat, bo toto je otázka, ne diskuse a holky, co tu psaly, už taky napsat nemůžou.To, či říká Tvůj muž, je divný, právě že těch pět se bere jako pozitivní výsledek a čím víc, tím spíš..ale myšleno v krvi.
Když čárka bude slábnout, neuděláš nic, prý síla čárky nevypovídá nic o prosperitě těhotenství (cituji dr. Kouckého od Apolin., co má na netu poradny pro těhotné🙂 ).
Pokud Ti teď vynechala MS, na utz by nic moc vidět nebylo, pokud nejsi nějak riziková, třeba nebereś mimču nebezpečné léky dr. to s objednáním asi hrotit nebude a za ty dva tři týdny to bohatě stačí..já byla v 9.tt a už bylo aspoň srdíčko a všechno,🙂

chrisula
3. čer 2013

jsi těhotnaa 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru