Můžu být těhotná?

mya
24. čer 2007

Ahoj holky,zacinam toto tema, protoze jsem se dneska hodne sklamala.Rada bych si o tomto problemu popovidala s nekym,kdo proziva neco podobneho.Ma diagnoza je jasna a --nepruchodne vejcovody, atak neni jina cesta, nez jit na IVF. Tam jsme uz s manzelem byli, a prvni pokus nam nevysel.po mem prvnim pokusu jsem dostala menstruaci, a ta probihala velice silne a bolestive( doktor rikal, ze vsechny hormony ze stimulace ,odejdou pri prvni menstruaci),atak jsem to cekala.Pak uteklo dalsich 28 dni a ja cekala na druhou menstruaci, ale ta nedorazila.po 5 dnu vynecani jsem si udelala tehu test, a vysel mi slabe pozitivni...( doktor mi rikal, ze je i moznost ze by se nam to mohlo podarit i prirozenou cestou, jak je telo ted po tech vseliakych hormonech co jsem pichala -nadopovany), atak mi svitla nadeje..za dalsi dva dny jsem si udelala dalsi test a cekala ze bude vyraznejsi , nez ten prvni. Ale k memu uzasu byl slabeji pozitivni a ta carecka tam byla sotva znatelna, ale byla tam.Pak nasledovalo zklamani, a za 3 hodinky dorazilo spineni a ma znama bolest bricha, tak ted cekam jak to bude probihat,jestli se to rozjede uplne, anebo?????? jsem ted v praci a neni mi z toho nejak do zpevu.

ili5
5. bře 2009

Ahojky, na KET březen skoro nikdo není,, tak budu ráda když si budem psát. Je jedno jestli jdeš na KEt, problém máš stejný, tak proč nepokecat. To téma snažilky je tam jich hodně, zapojila jsem se tam, ale neznám je všechny, tak jsem vyštrachala ket březen, tam se teprv seznamujem. Tak klidně pojď.
Jinak mám za sebou 1.ivf v Ostravě, pak jsem zmrzliny převezla do Olomouce do Fakultky a nyní se chystám na ket, který asi bude v neděli, jestli se teda nerozpadnou. Moc se bojím, mám jich 4, tak snad něco přežije.
My se snažíme již 13 let, penízky už došly, takže poslední možnost je ket, pak bohužel. ☹

larri
5. bře 2009

Ahoj Ili,psat si urcite muzem.Ja jsem z Opavy,ale sest let ziji v Praze.CHodim tady k Apolinari a za 1.ivf,jsem neplatila ani korunu.Je to statni a ja tam jsem strasne moc spokojena.
Ty muzes jit na diskuzi KELISKY ,jsou tam holky co chodily do Ostravy a ted jsou v Olomouci nebo v Polance.Kolik jsi platila za ivf? Sestrenice byla v Ostrave na dvou ivf a dala za to 70 000kc.

sonka.77
14. kvě 2009

Ahojky, mám neprůchodné oba vejcovody a chystáme se na IVF. Najdou se tu umělinky, které měly stejnou diagnózu a poví mi jak uspěly na 1. IVF? Dík.

kiara15
14. kvě 2009

ahojte aj ja mam nepriechodne vajecniky a mam za sebou 1IVF neuspesne ale v auguste chcem skusit druhe IVF 😉

larri
15. kvě 2009

Ahoj holky,
ja mam oba nepruchozi vejcovody a 1.IVF mam taky neuspesne.Muj problem byl v tom,ze mi nedozravaji vajicka.Behem 14dnu bych mela dostat MS a zacit znova stimulovat.Mam jine injekce,tak uvidime.

andree01
15. kvě 2009

Holky, jdu si pro radu.🙂 Mam za sebou jedno mimodelozni teh a nasledne odstraneny pravy vejcovod. vcera jsem byla na kontrole, na utz byl videt levy vejcovod, doktor rikal, ze normalne, pokud je vejcovod zdravy, nemel by byt videt. jenze on videt byl, proto se Dr domniva, ze s nim neni neco v poradku. zatim mam prijit za mesic a uvidi se. Chci se zeptat co utz u vas je videt vejcovod ci neni? a opravdu znamena, ze zdravy videt neni? jsem z toho zmatena. nechapu, proc by zdravy nemel byt videt.

kiara15
15. kvě 2009

ahojte este by som sa chcela spytat ci je aj uspesnost pri takejto diagnoze otehotnit?myslim po IVF 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru