Můžu být těhotná?

mya
24. čer 2007

Ahoj holky,zacinam toto tema, protoze jsem se dneska hodne sklamala.Rada bych si o tomto problemu popovidala s nekym,kdo proziva neco podobneho.Ma diagnoza je jasna a --nepruchodne vejcovody, atak neni jina cesta, nez jit na IVF. Tam jsme uz s manzelem byli, a prvni pokus nam nevysel.po mem prvnim pokusu jsem dostala menstruaci, a ta probihala velice silne a bolestive( doktor rikal, ze vsechny hormony ze stimulace ,odejdou pri prvni menstruaci),atak jsem to cekala.Pak uteklo dalsich 28 dni a ja cekala na druhou menstruaci, ale ta nedorazila.po 5 dnu vynecani jsem si udelala tehu test, a vysel mi slabe pozitivni...( doktor mi rikal, ze je i moznost ze by se nam to mohlo podarit i prirozenou cestou, jak je telo ted po tech vseliakych hormonech co jsem pichala -nadopovany), atak mi svitla nadeje..za dalsi dva dny jsem si udelala dalsi test a cekala ze bude vyraznejsi , nez ten prvni. Ale k memu uzasu byl slabeji pozitivni a ta carecka tam byla sotva znatelna, ale byla tam.Pak nasledovalo zklamani, a za 3 hodinky dorazilo spineni a ma znama bolest bricha, tak ted cekam jak to bude probihat,jestli se to rozjede uplne, anebo?????? jsem ted v praci a neni mi z toho nejak do zpevu.

mya
autor
24. čer 2007

VSEM SE MOC OMLOUVAM ALE JAK JSEM ROZHOZENA , TAK SE MI PODARILO UDELAT PREKLEP V NAZVU-----TO JE ALE OSTUDA.... 😖 😲 😀

elenita
24. čer 2007

mya, podla mna to znie velmi slubne......to spinenie je bezne, uvidis, ze nakoniec sa to nerozbehne, lebo si tehulka 😵
A ta bolest brucha moze byt tym, ze sa Ti roztahuje maternica na miminko....takze hlavu hore! 🙂

elenita
24. čer 2007

alebo zajtra rano skus zavolat k lekarovi, co s tym....ze Ti vysli 2 pozitivne testy, ale zacinas spinit (alebo krvacat). Mozno Ti da nejake lieky na udrzanie tehu

mya
autor
24. čer 2007

diky za povzbuzeni,sama nevim, cekam co bude, kdyby ten druhy test byl alespon silnejsi, než ten prvni tak bych tomu verila ze muzu byt tehu.nevim, uvidim jestli se rozbehne menzes.a co ty? jak dlouho se snazite vy? 🙂

elenita
24. čer 2007

mimochodom a aku znacku testu si pouzila? Ak bol ten druhy inej znacky, to, ze bola potom ta 2. ciarka slabsia, nic neznamena.......
No, ja som vysadila HAK v januari....ale este naplno nesnazilkujeme, to sa zacne az o 3 mesiace cez svadobnu noc 😉 😀
Zatial si len az tak "nedavame pozor..." 🙂

mya
autor
24. čer 2007

Byla to stejna znacka.byly v tom testu 2 ks.ale zdal se mi ten druhy, jako by byl nejaky navlhly, byl totis v testovaci zone asi jeden mimlimetr uz nafialovelej, jeste pred ponorenim do vzorku.
Jestli ti mohu poradit tak nejak neoptalejte, ja jsem taky pred svatbou rikala ze az po svatbe a podivej...nic...ted to bude rok.Lepsi je podle me to prozivat naplno az do konce a nesoustredit se na to ocekavani...pak to vychazi mnohem casteji, nez kdyz se na to clovek upne.a kdy bude ta svatbicka?

elenita
24. čer 2007

No vidis, tak ten druhy bol podla mna uplne na h.....
Svadbicku mame koncom septembra....ja by som sa veeelmi rada pustila do plodenia uz asi pred polrokom 😀 , ale tak to musi chciet aj tatinko....
A on chce az po svadbe...skratka, patri k tej starej skole a nechce, aby si raz nahodou nase deticky mysleli, ze sme sa brali len preto, ze uz niektore z nich bolo na ceste....a tiez je velmi hrdy na to, ze on sa brat "nemusi"
😒

mya
autor
24. čer 2007

no jo chlapi jsou takovy jesitove.Ja jsem se vdavala take v zari ( september), bylo to vloni, abyl to muj nejkrasnejsi den, ted v sobotu 30.6. jdu take na jednu svatbu, tak jsem zvedava.

elenita
24. čer 2007

co robi spinenie, ak sa smiem spytat? 😉 A dalsi testik kedy skusis? 😉

mya
autor
24. čer 2007

Ahojky, trosku me trvala cesta domu z prace.mam dnes smutny den, atak....
spineni je tak jakoze v rozbehu do plnych obratek....ach joooooooooooooo
ani jsi mi nenapsala, proc jsi sem ke me prisla, zaujalo te me tema , anebo snad mas podobny problem?ale ty uz mas ditko ne?

mya
autor
24. čer 2007

jo a dekuju ti za interni odpoved...bylo to hezke 😉

elenita
24. čer 2007

mya, este nesmut, mozno sa zajtra rano zobudis a spinenie bude prec 😉
A len tak som sem nakukla, lebo som videla, ze sa zalozila nova tema, a ked som si to precitala, chcela som Ta povzbudit a potesit..... 😅
Ale ja sama tento problem zatial nemam (aspon nie diagnostikovany)...dietatko zatial este nemame, ale dufam, ze coskoro bude

mya
autor
25. čer 2007

Ahojky , tak se mi to vcera pekne rozjelo a tehu nejsem ☹ , ale co se da delat zivot jde dal. zrovna jsem prisli s manzou od soudsedu z grilovacky , tam me vzdycky povzbudi. ja jsem se divala na tve album a tam mas synceka....? tak jak to je ? myslela jsem ze je tvuj... 😝

elenita
26. čer 2007

mya, to je krstny syncek, sestrin syn....krasne babo, ze? Len baby z fora boli nanho velmi zvedave, tak som musela dat do albumu foto 🙂
no neviem.......ja by som asi hned utekala za lekarom.....mozno si naozaj bola tehu, len sa to neudrzalo...............mozno by som zasla este na krvne testy, ci nebude spätne zvysene HCG...ale ked sa uz v tom nechces vrtat, pochopim.....a ja som Ti tak drzala palceky.....
Inak a vela bab na MK spominalo, ze mali normalny manzes, aj ked boli tehotne...

mya
autor
26. čer 2007

Ahojky elenita, dnes byl takovy navstevni den.uz jsem doma.zitra jdu do prace, atak tu budu vic, nez kdyz mam volno, jestli chces tak prijd.Uz se v tom asi vrtat nebudu, akorat by me to deprimovalo.Ale jsi hodna , ze me tak podporujes.Moje sestra ma taky krasne deti.tak to uz chapu, proc to tam mas. a jak ty? jak ty se mas? 😉

lumah
27. čer 2007

elenita, mya ahojte! Ja by som mala íst na laparku kvoli zisteniu, či mám priechodné vajcovody.

redkvicka
27. čer 2007

Nech ti to teda dobre dopadne, do akej nemocnici ides?

lumah
27. čer 2007

redkvička do Ružinovskej.

mya
autor
27. čer 2007

ahoj holky ,jsem rada ze jste ke me prisli ,lumah-kdz jdes na laparku?ja byla vloni-me se bohuzel potvrdilo, ye jsou nepruchodne oboustrane oba dva.ale ty budes urcite v poradku 😉

redkvicka
27. čer 2007

Ahoj lumah, tak si to tam vsetko zapamataj, ak sa nic nestane cez leto, aj ja pojdem tiez na lapku. A inac ma potesilo ze si z Blavy, ja som sice z blizkeho okolia, ale to neva. Mali ste uz stretavku?

redkvicka
27. čer 2007

Mya, ty ides teda na IVF? ci cakas? alebo si idete adoptovat?

redkvicka
27. čer 2007

prepac, uz som si precitala v tej sekcii, ci sa vam stalo nieco podobne, nemohla som sa vyjadrit, lebo som IVF nezazila, tak uz viem.

mya
autor
27. čer 2007

redkvicka -uz jsem na Ivf byla.zatim mam za sebou 1. pokus-ale neuspesny.jeste s manzou zkusime 2, apak asi nic.adoptovat nechceme.

redkvicka
27. čer 2007

Teraz si bola na IVF, alebo uz v minulosti, lebo na nete je mya, co bola teraz? A preco si nechcete adoptovat, ak sa smiem spytat? My uz ziadost na adopciu mame, tak preto sa pytam?

mya
autor
27. čer 2007

Ja byla na IVF v kvetnu.tak nevim , jestli jsem to ja...kde na nete ? tady v diskusi? nechceme adoptovat, protoze mame strach...asi bychom po neuspechu zacali zivot smerovat jinam nez na deti.

redkvicka
27. čer 2007

Tak dufam, ze vam to vyjde, ja si neviem predstavit zit zivot bez deti, mozno preto, ze s nimi pracujem a som nimi nejako obklopena. Asi si to neni ty, ale to neva.

maaja
27. čer 2007

caute baby ... aj ja mam diagnozu nepriechodne vajcovody - teda jeden vobec a druhy pod tlakom ... uz mam babo - na druhy pokus po IVF ... a Dr mi povedala ze dalsie babo znova len cez IVF - kvoli nepriechodnosti ... alebo sa moze mylit a ja budem tehu normalne ????? mate skusenosti ????

redkvicka
27. čer 2007

No kvoli nepriechodnosti vajcovodom nemozes mat normalne prirodzene babo, iba cez IVF. To je super, ze uz jedno mate. Nema sa ti ako dopravit embryjko do maternice. Myslim, ze sa spermijka ani nedostane k vajicku. Aspon tak to chapem, ja som iba laik.

maaja
28. čer 2007

no hej, ale ci nahodou ;) taka nepriechodnost - to je uz navzdy ??? alebo sa to moze samo od seba napravit ?

redkvicka
28. čer 2007

Myslim, ze nie, neviem, ci ti to skusali cez lapku prefukat,najprv to robia tak, niekedy sa to samo odstrani, tolko co ja viem. Packo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru