Můžu být těhotná?

kriskysel
26. čer 2022

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohu být těhotná. Před MS asi 2 dny jsem si dělala test (mamatest) a vyšel mi pozitivní. Druhá čárka byla o hodně slabší ale byla růžová a viditelná. Cyklus mam po 30 dnech tudíž dnes jsem den po MS. Dělala jsem si další test ale ten vyšel negativní. I když čárka by měla být vic viditelná. Je ale pořád nějaká šance? Břicho mě stále bolí jako kdybych to měla dostat, prsa citlivá což jsem nikdy neměla. Dále mám pocit jako kdybych plula na lodi asi 4 dny. Děkuji všem za názor 😊😊

neměla. Hlava me bolí a cítím se jako na lodi (houpání)
Děkuji a krásný den 😊

lencaa11
26. čer 2022

@kriskysel pokud jste po MS tak odešlo zřejmě s Ms můžete ještě vyzkoušet zítra pokud bude negativní tak těhotná nejste

kriskysel
autor
26. čer 2022

Mockrát děkuji. Ms jsem ještě nedostala. Vždy ji mam po 30 dnech. Min měsíc jsme se pokoušeli poprvé. A to jsem to poprvé dostala po 25 dnech. Dneska je to uz 31 den po MS.

lencaa11
26. čer 2022

@kriskysel tak pokud máte před MS tak bych testovala pár dní a uvidíte třeba se povedlo zda jste vysadila Ha tak tělo se dava dohromady

kriskysel
autor
26. čer 2022

@lencaa11 dobře děkuji 😊❤️

ivetkafek18
27. čer 2022

Mohlo to byt biochemicke nebo je jeste brzo kolik mas spozdeni?

eloana
27. čer 2022

@kriskysel zkusila bych jiny test, pokud bude negativni, tak to pravdepodobne bylo biochemicke tehotenstvi

mydlova
27. čer 2022

@kriskysel jako před 3 dny jsi měla slabe negativní test a teď je úplně negativní? Oba byli mamatesty?

kriskysel
autor
27. čer 2022

@mydlova ahoj ano byl to mamatest. Ted uz mam zpoždění 3 až 4 dny. Tak jsem si koupila clearblue a ten ukázal negativní. Takže nic 😔

evunka27
30. čer 2022

@kriskysel ještě bych to neházela do žita. Záleží, kdy jsi měla ovulaci.
Já dělala asi 5 den zpoždění a bílo. Pak jsme jeli na dovolenou, tak jsem to neřešila a 17 den po zpoždení jasně pozitivní test. Dle UTZ mi vychází ovulace na termín měsíčků. Vzhledem k tomu že ty malé mužské mršky dokáží být v ženském těle až několik dní, a pak oplozené vajíčko může cestovat i několik dní k uhnízdění, tak to hned nemusí znamenat konec.

kriskysel
autor
1. črc 2022

@evunka27 tak po 5 dnech zpoždění jsem to bohužel dostala. 😔 Ale děkuji Vám všem za pomoc ❤️

hankovattt
11. říj 2023

Co myslíte?

mama_mila
11. říj 2023

@hankovattt vidím pozitivní test

lencaa11
11. říj 2023

@hankovattt vypadá to že se povedlo 💜💜

hankovattt
11. říj 2023

@lencaa11 snad jo
Zkusím ještě zítra ráno
😊

hankovattt
12. říj 2023
lencaa11
12. říj 2023

@hankovattt je to tam ☘️☘️💜

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru