Můžu být těhotná?

teryy1394
14. črc 2022

Ahooj, v ovulačním období minulého měsíce jsme měli s partnerem nechraneny sex a mohlo dojít k nehodě😄.
Teď jsem měla 4. den zpoždění MS a dnes jsem mela silné bolesti jako při menstruaci, dostavilo se ale jen lehounké krvácení spíš do růžova a hnědé špinění. Test dnes ráno jsem si dělala a byl negativní.
Můžu být v jiném stavu?
Je mi 22 a vůbec nevím co s tím už jsem z toho unavená.
Včera jsem byla u doktorky, řekla mi jen, že když se MS nedostaví mám přijít příští týden na ultrazvuk.

teryy1394
autor
14. črc 2022

@teryy1394 ještě jsem zapomněla dodat, že bolesti už nejsou 😏

jancaaaaa
14. črc 2022

@teryy1394 těhotná nejspíš nejsi. 4.den po zpoždění by na testu něco mělo být.

mysh_me
14. črc 2022

Myslim ze ti ms zacne/zacina (tim slabym krvacenim). Pokud bys byla tehotna, 4.den zpozdeni uz by bylo videt neco na testu…

teryy1394
autor
14. črc 2022

@mysh_me doktorka mi prave rekla ze je jeste brzo na ty testy, ja nikdy takhle slaby krvaceni ze zacatku nemela, vzdy jeste pred ms jsem mela 1-2 dny mensi krece a tim jsem vedela ze to prijde a prislo a ze zacatku to mam jinak vzdycky strasne silne ze vypotrenujz za den klidne 2-3 baleni vlozek ty prvni dva dny a tentokrat skoro nic uz proste ani ty bolesti nemam, bojim se spis jestli se mi nemuze vevnitr dit nejaky problem
Zitra zavolam dr. pokud se mesicky nerozjedou radsi.😏

teryy1394
autor
14. črc 2022

@mysh_me tenhle testik jsem si delala 13 dni po styku, uplne jsem zapomnela , ze jsem to fotila😂 myslite ze tam nejaky dusik je nebo se mi to zda ?

chlapecektehu
14. črc 2022

@teryy1394 nějaký náznak tam je může se jednat o biochemické těhotenství

evunka27
20. črc 2022

Vůbec bych se neřídila tím, že 4 dny po zpoždění by už bylo vidět něco na testu.
Já dělala 5 dní zpoždění a nic, bílo. Pak jsme jeli na dovolenou, dělala jsem 17 den zpoždění a dálnice. Momentálně jsem ve 14tt. Dle miminka jsem měla ovulaci těsně před očekávanou ms. Uhnízdění někdy 3-4 dny po očekávané ms.

terinka212
26. črc 2022

Taky jsme se dočkali 😍

evunka27
15. srp 2022

@terinka212 gratulace! 🙂

terinka212
16. srp 2022

@evunka27 děkuji 🍀

teryy1394
autor
18. srp 2022

@terinka212 gratuluji🥰

teryy1394
autor
18. srp 2022

Tak jsem nakonec po několikadenním zpoždění minulý měsíc MS dostala, ale byla jen jeden den a spíš jen takové špinění.
Tento měsíc mám již zase zpoždení, dnes jsem byla u gyn a dělala ultrazvuk, mám zvětšenou sliznici ale jinak nic, není mi ani nijak nevolno. Přesto mi řekla, že při jakým koliv divným pocitu, bolest hlavy, nevolnost tak okamžitě do nemocnice ale vlastně moc nevím proč..Snad to budou jen nějaké nejasnosti s hormonama a né něco hroznýho..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru