Můžu být těhotná? 15 dní po Pregnylu, bez menstruace

petgon22
5. led 2014

Ahoj holky,vim ze mi nikdo nemuze na sto procent rict ano nebo ne ,ale chci jet vedet jestli s tm ma nekdo zkusenost. Jsem panact dni po pregnylu nevim zda probehla ovulace ale snazili jsme se...jsem 32. DC a zadne spineni zadne bolesti prsou obcas jen bricho....MS nemam moc pravidelnou vetsinou to bylo vzdy tak 28,29 dni minuly mesic dokonce 33 ale hodne sem spinila tak od toho 28.. dnes jsem 32 a nic vubec nic....je mozne ze se to konecne povedlo?? Snazime se uz 18 mesicu:( dekuji za odpovedi... ☹

lucii_eri
5. led 2014

@petgon22 a testik si nezkousela? Jeste bych pockala a zkusila testik ale kazde telo je jine... to co bylo i jine nemi byt u prvni...

chrisula
5. led 2014

@petgon22 zkus test...

sarkad2856
5. led 2014

@petgon22 Možné to je asi bych zkusila test 😉

maice
5. led 2014

@petgon22 Za zkoušku nic nedáš...lepší jistota než tápání 🙂

petgon22
autor
6. led 2014

Jj zkusim ale radeji jeste pockam protoze minuly mesic jsm si take myslela ze uz to vyslo a dostala jsem to pozdeji..ale to sem hodne spinila...nojo uvidime..uz me to prestava bavit porad se snazit a ono nic ☹

maarika
6. led 2014

já bych určitě zkusila testík 🙂 držím palečky,aby to vyšlo!!!!!!! 🙂

petgon22
autor
6. led 2014

Dekuji... urcite zitra nebo pozitri to zkusim...ale mam fakt strach ze budu zase zklamana...a taky se bojim ze by mohl byt jeste falesne pozitivni po pregnylu....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru