Můžu být těhotná? 15 dní zpožděná MS, testy negativní

noisy
26. kvě 2014

Dnes je to 15dní co mám spoždění. MS pravidelná. Tak tří týdny mam těhu příznaky ale testy negativní.. zítra jsem objednaná k doktorce... musím být na krev nalačno ?

replykatee
26. kvě 2014

Na krev by se mělo chodit na lačno.
Na test může být ještě brzy.

Držím palce! (:

dotinka
26. kvě 2014

Pokud mas 15 dnu zpozdeni tak na testu uz by se to ukazalo.....zalezi ale kdy byla ovulace...priznaky si muzes vsugerovat bud ze strachu z tehotenstvi nebo z radosti z mozneho tehotenstvi nevim co si prejes...krev ti ale rekne zda jsi nebo nejsi 🙂

nonnni
26. kvě 2014

@noisy ne, nemusis...kntroluji ti HCG hormon v krvi a ne glykemii.

holubice.petra
26. kvě 2014

Nemusis byt nalacno...velke nadeje bych si nedavala...po 15dnech zpozdeni by na testu uz neco urcite bylo...

noisy
autor
26. kvě 2014

Tak oprava.. nakonec jdu až ve čtvrtek.. chci se zeptat... Měla jsem to dostat 12.5 a po netu jsem našla že test ukazuje nejvíce pravdivý výsledek až po 14dnech vynechání... počítá se do toho i ten týden co měla mít MS ? tudýž bych asi ted měla mít ten 14týden co by mi měl test ukázat pravdivost ? zkusím udělat zítra ráno.. a ještě jedna otázka.. na gyndě to poznají na 100% jestli jsem nebo nejsem? z krve ?

noisy
autor
26. kvě 2014

Moc děkuji za odpovedi, jdu tam ráno na 8mou hodinu.. Test jsem si dělala minulý týden v pondélí a byl negativní... zkusím zítra a uvidí se ;)

noisy
autor
26. kvě 2014

A jaký máte zkušenosti s testem Lady Max test 2 v 1 od Dr.Maxe ?

bajana
26. kvě 2014

Ak si mala negativny test pred tyzdnom, nechapem, ze si odvtedy este netestovala, hlavne ak MS neprisla...vsak HCG stupa kazdym dnom velmi rychlo a test moze byt pozitivny aj 2 dni po negativnom...testovala si ranny moc? inak test ukazuje uz 1.den po vynechanej MS, samozrejme ak je pravidelna...ja som mala len testy DrMax, vzdy ukazali spolahlivo, druhe tehu uz 30DC poobede, predtym 28DC rano...takze hned by som testovala
@noisy

noisy
autor
26. kvě 2014

Ano test jsem testovala z ranní moči.. zítra zkusím udělat

ssarula
26. kvě 2014

@bajana není pravda, že test ukazuje hned 1. den po vynechání MS. Já jsem toho příkladem. První těhu mi test ani po 10 dnech neukázal pozitivitu( MS pravidelná měla přijít 20.12. a 31.12. negativní, takže jsem hezky popíjela) 18.1. jsem šla na preventivku a 15. jsem si jen tak pro jistotu dělala test a byl pozitivní. Dnes mám krásnou rok a půl starou holčičku a snažíme se o druhé. A opět čekám na pozitivní test, ale zatím vše negativní. Prostě záleží kdy byla ovulace, jestli až na konci cyklu, tak určitě test nebude pozitivní hned den po vynechání MS. takže noisy hodně štěstí, naděje pořád je 😉

bajana
26. kvě 2014

@ssarula samozrejme kazda sme ina a ja som nepisala, ze test ukazuje VZDY hned po vynechanej MS...ale podla diskusii tu na MK ma vacsina minimalne do tyzdna aspon naznak druhej ciarky....tvoj pripad je skor vynimkou....

radulka57
26. kvě 2014

@noisy tak můžeš být těhotná i nemusíš, ale já většinou měla všecky příznaky těhotenství a nikdy sem těhotná nebyla, vsugerovala sem si je protože sem otěhotnět chtěla, naopak když mě nic nebylo a už sem se nepozorovala tak jsem jednou ze srandy udělala miliontej test a hurá, byla jsem v tom 🙂

ssarula
26. kvě 2014

@bajana 😀 jj, jsem hříčka přírody 😀 snad to bude teď stejné a ne nějaké zdravotní problémy. Holky držte mi pěsti ať zítra najdu //

msmr92
26. kvě 2014

@noisy mám to samé, měla mi MS přijít 13.5. ale pořád nic. testy jsem zkoušela 15, 17.,22., pak jsem zkoušela včera a dnes ráno test z tesca UNIMARK ,dva vyšly pozitivně s tim,že to byla málo projevená čárka ale vidět prostě byla... protože se bojim,jelikož je to nechtěné,tak jsem dneska probrečela a vážně se stresově zhroutila,že jsem se i objednala na tu hroznou věc...ano...,už jsem objednaná ale ještě předtím jdu ke gynekoložce a už teď vím,že ikdyž je to nechtěné, je mi 21 ,tak si ho prostě stejně nechám. V těchto situacích prostě musim věřit jen sama sobě... a já to prostě zvládnu.
A přítel mě má rád vím to a nenechá mě v tom, za pár let,až by se teprve rozkýval k tomu,že by děcko chtěl,už bude mít malýho 5letýho Ramba. Aspon takhle se uklidnuju,že mě prostě okolí podrží a pomůže.
Jdu tedy do gynekoložky také ve čtvrtek @noisy 🙂doufám,že to dopadne tak jak si každá ted přejeme.

noisy
autor
26. kvě 2014

Holku děkuju moc za rady . Zítra ráno zkusím udělat test a dám vědet.. jsem zvedavá.. Mimčo by bylo sice neplánované,ale kdybych opravdu byla těhu,tak bych byla i ráda... sice co to s přítelem hodně komplikované i přez to že jsme spolu přez 4 roky,ale věřím že rodina jak moje tak jeho mě ve štychu nenecha.. @msmr92 mě bude také 21 a to 31,5 takže příští týden.. vím je to asi malý věk na to mím mimčo,ale když už by to přišlo 🙂 taky záleží kdo v jaké situaci je.. jsem taky dost ve stredu,jelikož nevím co přesně semnou je.. vím že něco je jinak.. je mi poslední dobou dost spatně,pobolívá mě břicho, hrozně se mi mění tlak a o náladách ani nemluvím.. taky mam hroznou nechut k jídlu.. a to mi vždycky chutnalo až někdy i moc :P ale jak říkáte může to být jen nějaká shoda náhod a nebo jsem si to v sugerovala.. težko říct.. takže mam z toho celkem strach co bude :(

msmr92
26. kvě 2014

My to právě s přítelem máme také docela složité. je o rok mladší, a spíš mě ukolíbal k potratu,že prostě si to tak nepředstavuje ted, že se mu hroutí uplně všechno. já stejného názoru jsem na to teda kývla a objednala se...ale už jen prolejzáním stránek se mi udělalo blbě a po telefonátu jsem brečela hrozně dlouho a bála se,jako bych šla na operaci srdce. Ale po sezení s kamarádkou jsem si to prostě uvědomila,že bych toho litovala a trapili bychom se časem s partnerem ještě víc,že svoje mít nemůžem... a pořád kdyby to došlo k něčemu horšímu,tak snad spíš najdu někoho kdo bude rád,že mimčo mám a přijme ho za svoje a přip. se pokusime o ještě jedno..než kdybych žádné mit nemohla.
@noisy také mám strach, napišeme si jak jsme dopadly 🙂 a třeba za takový dáreček k narozeninám budeš čím dál tím víc ráda !

noisy
autor
27. kvě 2014

Tak test dneska ráno bohužel zase negativní ☹ opravdu začínám mít strach,že jsem nějak nemocná.. co by to mohlo bejt za nemoc ? ☹

pampalin
27. kvě 2014

Zajdi si na gyndu, třeba je to nějaká cysta, třeba ale můžeš být jen nastydlá a MS prostě mešká... Neboj, od toho jsou doktoři, aby zjistili, co se děje.

noisy
autor
27. kvě 2014

Na gyndu jdu ve čtvrtek.. jsem hrozně nervozní :(

mesiacik2924
27. kvě 2014

Zdravim vas holky.🙂 chcem sa vas opytat je to normalne ked som po porode 4mesiace a az prave teraz mi prisli měsicky?...rodila som cisarskym....pri prvm porode som rodila tiez cisarskym a toto sa mi nestalo...

noisy
autor
27. kvě 2014

A holky jak přesně se pozná kdy jsem měla ovu ?

veronika1508
27. kvě 2014

Ahoj děvčata.Dobrala jsem 4.5.HA a 8.5 jsem to dostala..menstruace byla až do 11.5.(nedele) Poté jsem již už HA nezačla brát a 16.5.jsme měli s přítelem nechráněný sex.Mohla jsem otěhotnět a za jak dlouho si mám udelat těhot.test?

kackarebicerova
27. kvě 2014

Ahoj damy vim ze asi bude jeste brzo ale zeptam se....mam 1 den zpozdeni a vcera me brala krec do podbrisku a vecer jsem spala s pritelem a z niceho nic se objevila hodne svetla krev i s hlenem(nebo jak to nazvat) nevite co to muze byt? A ze bych se nakonec zacla i radovat..vim je brzy ale treba nekdo ma takovou zkusenost

ivet1987
27. kvě 2014

@kackarebicerova tak já myslím že dorazila menses spíš.

kackarebicerova
27. kvě 2014

@ivet1987 Ze by se to objevilo vcera a dnes ale nic...nekrvacim......Ja uz mam zplasenou menses od prosince....Tak uvidim...pockam tak 14 dni a pak testik....

ssarula
27. kvě 2014

@msmr92 máš můj obdiv, málo holek v tvém věku by takhle uvažovalo. Některé si neuvědomují, že už pak děti mít nikdy nemusí. Já kdysi měla nahnáno v 16, ale i tehdy jsem si říkala, že dítě donosím i kdybych ho pak měla dát k adopci (což si myslím, že bych nedala, když vím jaké to je když ten mrňous kope a žije u mě v bříšku). Takže držím palečky aby to dopadlo jak si přeješ. Ale myslím si, že pokud bys čekala, že tě rodina ve štychu nenechá, pomůže jak bude moc a dnešní pánové nejsou takoví puritáni a fajn holku si zamilují i s dítětem. Holky držím vám palce, u mě zase test negatrivní ☹

ivet1987
27. kvě 2014

@kackarebicerova jo tak dnes nic, tak zvláštní, uvidíš 🙂 Zkus třeba za týden testík, ale pak asi k doktorce :( Já tak v lednu skončila na vyvolávačce.

kalanchoee
27. kvě 2014

ahoj holky, nevím, s kým o tom promluvit. Jsem asi těhotná, pozitivní testy. a mám smíšené pocity, vůbec nevím, co s tím

bublinka74
28. kvě 2014

Ahojky děvčata,chtěla jsem se optat,poslední menstruaci jsem měla 12.5 asi cca 5 dnů , 25. a 26. jsem první den měla trošku růžový výtok,druhý den malinko špinění.Myslíte si ,že to mohlo být uhnízďování ? .Pohlavní styk jsme měli ob den s přítelem a pobolívalo mi ty dva dny bříško,pak už nic 🙂 .Děkuji Vám za nějakou odpověď

bublinka74
28. kvě 2014

@kalanchoee ...pozitivní test ,jak nevíš co s tím ?? Kolik Ti je let,jestli chápu dobře,tak to asi nebude plánované viď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru