Můžu být těhotná? 15 dní zpožděná MS, testy negativní

noisy
26. kvě 2014

Dnes je to 15dní co mám spoždění. MS pravidelná. Tak tří týdny mam těhu příznaky ale testy negativní.. zítra jsem objednaná k doktorce... musím být na krev nalačno ?

kalanchoee
28. kvě 2014

Ne, je to plánované...jen mě to překvapilo, trochu rozhodilo...nevim, co s tim = jak se s tou zpravou srovnat, pristoupit na to, i kdyz dite chci.
Dite chceme, planovali jsme, resp. nechavali volny prubeh, porad nic a najednou je to tu a je to pro me pecka.
Jsem z toho vyvedena z miry, vim, ze si budete myslet, ze jsem divna, kdyz je to vlastne ocekavano. Ale chci se zeptat, jak dlouho vam to trvalo, kdyz jste pristoupili na fakt, ze jste tehotne?

bublinka74
28. kvě 2014

@kalanchoee kočko gratuluji moc 🙂 já když byla poprvé těhotná v 18.letech byla jsem šťastná a nemohla se dočkat až se to narodí ,úžasný pocit a vše kolem toho 🙂

artee01
28. kvě 2014

@kalanchoee Taky ti gratuluju. Nedelej si s tim hlavu ja byla taky prvnich par dni zmatena (je fakt ze i kdyz sme si to moc prali, necekala jsem to tak rychle) asi poprve kdy jsem si to opravdu pripustila bylo kdyz sem videla toho mrnouska na ultrazvuku.

kalanchoee
28. kvě 2014

Díky za podporu. Urcitou dobu jsme tomu nechávali volný průběh a pořád nic, tak jsem si říkala, že to někdy přijde, i když mi bylo divné, že furt nic. A teď, když je test pozitivní, tak si říkám, jestli to nemělo ještě chvilku počkat, jsem z toho fakt zmatená a mám šílené výkyvy nálad a plačtivost.

smima
29. kvě 2014

@kalanchoee buď v klidu, to jsou narůstající hormony, které Tě v těhu nejednou překvapí. 😀 různé stavy, chutě, nálady, libido....

msmr92
30. kvě 2014

@noisy tak jak ti to dopadlo? Mně našli 3cm cystu na vajecniku. ale těhotenství zatím nevyloučili,kreev mi nebrali jen mi píchli vyvolávačku.tak dougam ze to brzo přijde na mě 🙂. Doporučili mi antiko yosefinne ze diky ni bude cysta trochu pod kontrolou... Uvidíme,mam ale alergii na mléko ale nevím jestli na laktózu,takže musím jeste pořešit tohle než začnu brát HA.

noisy
autor
30. kvě 2014

@msmr92 ahojky , tak já dopadla vpodctatě stejně ;) akorát mam něco se sliznicí a taky jsem dostala vyvolávačku a atikoncepci cilest... 🙂

msmr92
30. kvě 2014

@noisy taky mám něco se sliznicí... pořádně jsem nepochopila co, nějak příliš vlhkou nebo co... že tam je nějakej 1.stupen nejakého příznaku nakazy papylomaviry...a to jsem očkovaná! ...nechapu jak se to mohlo stát.. mám jednoho partnera co je taky očkovaný. Jsem z toho trošku zmatená.
Pomalu přejdu asi do diskuzí o HA.moc se mi brát nechce ale tělísko jako prvorodičce mi nedoporučovala :(. tak snad mi ta yosefinne sedne.

msmr92
2. čer 2014

@noisy u me ms porad nikde,co u tebe? Dneska,jsem,teda rank mela pocit ze me kopl kun do bricha...ale pres den zase ok.nevim co SI to tam ty vajecniky delaj...stresujou :D

noisy
autor
2. čer 2014

@msmr92 u mě taky stále nic a ani nemám žádné bolesti.. Jen mam hroznou nechut k jídlu,což jsem nikdy neměla..

msmr92
2. čer 2014

já si pujdu během týdne ještě na krev. na gyndě mi ji nevzali... taky mě přepadne občas taková nechut, že kdybych si něco dala, tak by to šlo hned ven...musim si vždycky tak těžce oddychnout.ale nezvracim.

noisy
autor
3. čer 2014

To mi řekni co by to mohlo bejt... dej mi vedet jak dopadneš na krvy... možná bych si tam zašla taky...

noisy
autor
4. čer 2014

@msmr92 myslíš že je třeba možné že by jsme mohli bejt těhotné ale na gyndě když nám nebraly krev tak to nepoznaly ?

msmr92
4. čer 2014

@noisy netusim,zitra jdu na krev,dneska jsem SI delala digitalni test clear blue a byl negativni.tak uz nevim co SI man myslet.napieu AZ budu vedet vysledky z,krve.precijen uz by to byly skoro 8tt to se,snad pozna uz ne??

noisy
autor
5. čer 2014

@msmr92 to by asi mělo no.. tak mi dej vědet jak dopadneš na té krvy.. a co MS ? už dorazila ? u mě stále nic..

msmr92
5. čer 2014

U mě taky nic. Ze by byl nejakej divnej vzduch? :D dvě jediný co maj měsíc meškání :D a nejsou vtom... Navic já si v hlave ukotvila ze nejsem těhotná tak už ani nemam takový ty vystresovany chvilky a nepozoruju každou blbost,jen mě občas trochu zabolí v břichu nebo tak divně táhne.ms nikde :(

noisy
autor
6. čer 2014

Tak u mě MS akorát dorazila.. v noci jsem dostala šílený bolesti břicha,že jsem nemohl ani spát a ted dorazila... nikdy jsem bolesti břicha neměla.. hrozné to :( :D

msmr92
6. čer 2014

tak snad mi dojde během dneška třeba taky 🙂 gratulace :D

noisy
autor
6. čer 2014

Držím palce a děkuju :D

msmr92
7. čer 2014

Tak mi dorazila pěkně v poledne. 🙂 uf oddychla jsem si jak blázen 🙂 odteď jedu pilulky tak snad budu nezapomínat :D

noisy
autor
7. čer 2014

No jako mě to dneska asi skončilo.. včera jsem to měla takový normální a dneska pár kapiček tak jsem z toho jelen

msmr92
8. čer 2014

@noisy neboj, tak par dni potom,co budeš vedet ze uz je tomu konec,tak zajdi ke gynekologovi ,at te zkontroluje …;) já tam tedy jdu určitě. ze mě to kolikrát teklo proudem takže těhotenství je podle mě vyloučený.

noisy
autor
13. čer 2014

No já jsem to dostala v ten pátek a to jsem krvácela trošku , v sobotu tak nějak normálně a v neděli celej den nic až pak večer pár kapek to samí v pondělí a pak už nic.. 😲

msmr92
13. čer 2014

@noisy během toho než jsme to tady celou dobu řešily, jsi souložila? Já od tý doby abstinuju,abych si byla stoprocentně jistá,že nejsem...radši.
Jinak u každýho je to asi jiný,začala jsi brát tu antikoncepci? třeba je to spojený s ní,jestli jsi ji začala brát v první den krvácení.(aspon tak to má bejt když jsi žádnou HA nikdy dřiv nebrala).Ono od tý doby cos neměla tu ms jako já,bys měla mít na testu už jasnou dálnici s dvěma čárama....jak jsem tak koukala na všechny fotky co tu holky posílaj.
Udělej testík a běž se zkontrolovat na gyndu.;) Já to taky udělam a to jsem krvácela vlastně docela dlouho,ted jenom nějak špinim furt.

msmr92
18. čer 2014

@noisy ty mě děsíš, napiš jak ti to dopadlo jo? 🙂

noisy
autor
22. čer 2014

@msmr92 Včera ráno jsem si dělala test a negativní ;) ale budu na tu gyndu muset zajít.. Včera při sexu jsem měla (nevím jak to říct aby to vyznělo nák pochopitelně :D ) hrozný bolesti jakoby tam uplne v zádu až mi vytriskly slzy bolestí.. šíleny.. a mam takové častější bolesti břicha.. Co ty ? jak na to jsi ?

msmr92
24. čer 2014

@noisy test jsem si už nedělala, jedu si tabletky a doufam,že to už přijde normálně. Taky mám občas bolesti/křeče že se můžu zbláznit...ale při sexu zatim dobrý, dřív mě to bolelo hodně ted jen někdy.
Z HA žádný vedlejší učinky až si řikam,zda to na mě vubec pusobi :D

absintka19
4. led 2016

Moje segra mela jeh.testy z moci negativni az pak zasla k doktorce a byla v 11tt 😉 takze nic neni ztraceno.

@dotinka
@dotinka

absintka19
4. říj 2016

A ted ceka druhe, podle posledni ms 5tt, ale podle utz 7+5tt, takze mela ms a to uz byla tehotna 🙂 segra 7+5 a ja 8+5 tt

hananevrla
4. říj 2016

@holubice.petra Reaguji na to, že na testu by už něco bylo vidět - není to pravda. Já jsem měla těhotenství potvrzené od paní Dr. ale TT jsem měla stále negativní. Dělala jsem si ho 2x.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru