Můžu být těhotná? 3 dny po styku slabá menstruace

katuska0000
15. srp 2013

Dobrý den , chtěla jsem se optat jestli je možné , že bych mohla být těhotná . 3 dny před MS jsme meli s přítelem nechráněný styk .Měsíčky jsem vcera dostala ale jen slabě . Myslíte si že bych mohla být těhotná ?? Stalo se to už někomu z Vás ? Díky za reakce .... 😉

anetadr
15. srp 2013

3 dny před menstruací je otěhotnění velice nepravděpodobné. Slabší menstruace může mít více příčin, jednou z nich může být i psychika. Každopádně pokud si těhotenství nepřejete, určitě by bylo namístě zvolit nějakou antikoncepci. Přeji aby byl výsledek takový, jaký si přejete.

jaja01k
15. srp 2013

Tak si udělej test. Vyloučit se to nedá, ale 3 dny před ms je pravděpodobnost otěhotnění opravdu hodně malá.

sonik05
15. srp 2013

Gynekologové tvrdí, že i při MS se dá otěhotnět. Takže podle mě je možné vše. Vždyť i přes antikoncepci je možné otěhotnět, tak proč ne tři dny před MS.

petulaho
15. srp 2013

možné to je, zkusila bych test...

speedygon
15. srp 2013

Nějak nechápu, proč s dotazy tohoto typu chodíte sem....riziko těhu při nechráněném styku je vždy...pokud těhu nechcete, chraňte se...pokud ano, vyčkejte a potom testujte(mysleno všeobecně, ne jen na zakladatelku)....

sarkad2856
16. srp 2013

nj,jak je nechránený styk tak je normální že se dá otěhotnět,zkus test a uvidíš

carolineg1
16. srp 2013

taky to nechápu vždyt tohle se učí už na základní škole nechráněný styk je velká možnost otěhotnění,
jaja01k - pokud má nepravidelný cyklus proč by nemohla otěhotnět že? mě se to tak taky stalo teĎ, s tím rozdílem že ja mimčo chtěla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru