Můžu být těhotná a jen testuji brzo? 3 dny zpožděná MS

eviku87
8. led 2014

ahojik holky, mám dva měsíce po vysazení prášků. 1.MS došla přesně, teď mám 3 dny zpoždění, jsem unavená, bolí mě v podbřišku, bricho,citim se nafoukle a docela me boli i zaludek obcas. Udělala sem si test dneska třetí den po vynechání ráno a byl negativní, co myslite netestoji treba brzo? podle vypoctu jsem mela mit plodne dny kolem od 20-26 s manzelem jsme sexovali 23 tak co myslite mohlo se to podarit? dekuji za nazory 🙂 Jedno dite uz mam doma ale i tak si nevim rady 😀

petrusew
8. led 2014

Možné je všechno, záleží na testu, citlivosti testu, době testování, skutečné plodné dny🙂 Zkus ještě za pár dnů a uvidíš. 😉

danielka1985
8. led 2014

psychika pracuje, ale počkej ještě pár dnů🙂 u mě taky ted to trochu pracuje, ale též musím počkat🙂

eviku87
autor
8. led 2014

no prave chtela jsem pockat do patku ale nevydrzela jsem to a udelala dneska ale jak rikam negativni ☹ tak pockam do pondeli nejspis a pak udelam druhy...

eviku87
autor
8. led 2014

@petrusew no ja prave vzdycky testovala s mamatestem ale tedkom mi v lekarne dala pani lekarnice nejaky gravitest vubec ho neznam takze vubec nevim co muzu od nej ocekavat 🙂 jako melo by to byt si myslim vsechno stejne ale nevim no....🙂

petrusew
8. led 2014

@eviku87 on může opravdu každý test ukazovat trošku jinak 🙂 Mě se osvědčil test z dr. maxe 🙂 Ale chce to ten s tou citlivostí 10

antoinet
8. led 2014

Je úplně běžné, že první MS po vysazení přijde včas a pak je ale několik měsíců nepravidelná.

antoinet
8. led 2014

A jestli se snažíš, doporučuju spíš sledovat symptomy nebo použít testy k určení ovulace, výpočet nemusí být přesný, pokud nemáš pravidelný cyklus.

eviku87
autor
8. led 2014

@petrusew no a prave ten gravitest ma citlivost od 12,5 takze mame nazor stejny ze je lepsi ten s tou 10

eviku87
autor
8. led 2014

@antoinet menstruaci mam pravidelnou i po porodeu nez jsem zacala brat antikoncepci jsem mela pravidelnou. necim zatim to necham tak a uvidime v pondeli kdyz tak zajdu k doktorovi a ten m,i pichne vyvolavacku no...☹ a ovulku si hlidam podle hlenu a vychazi to podle vypoctu...

danielka1985
8. led 2014

@eviku87 :uvidíš, třeba máš jen nizkou hladinu hormonu, třeba zkus si zajít na odběr krve vezmou tě všude a do sedmi hodin budeš vědět🙂já si test zkusím až 16tého, kdy mi ta mrcha má příjít, ale mám pocit , že nepřijde

danielka1985
8. led 2014

@petrusew mám na tebe dotaz a kdy tak tobě vyšel test pozitivní?🙂

marketajuppova
8. led 2014

@eviku87 Moc bych se byt Tebou na to neupinala... Nevim no. Mne kdyz konecne vysel po 18ti cyklech pozitivni test, tak to bylo hned druhy den po vynechani... Drzim palce.

petrusew
8. led 2014

@danielka1985 mě v den ms, ale ovulaci jsem měla hodně brzo.

danielka1985
8. led 2014

@petrusew tak to jo, ptám se jelikož kamarádka mi nasadila brouka do hlavy, tak jsem trochu zapřemýšlela a čekám na své dny🙂

danielka1985
8. led 2014

@petrusew měla si nějaké symptomy, než sis udělala test?

petrusew
8. led 2014

@danielka1985 žádné, nebo spíš mi to nepřišlo. Začalo mě téct z prsou a den před testem jsem si dala vanilkový polárkový dort s pikantními brambůrky, to jsem okořenila gumovými medvídky a zapila pivem 😀 Jinak nic 🙂 k testu mě donutily holky ve skupince.

eviku87
autor
8. led 2014

@marketajuppova ja se na to zase tak neupinam nerikam ze bych nechtela🙂 myslim si ale ze je to asi moc brzo bylo by to nejakych 15 dni po ovulaci takze to si myslim je celkem brzo co jsem si dneska precetla na jedne strance tak tam dokt. psal ze test to dokaze ukazat tri tydny po ovulaci... jsem z toho jelen 😀 u prvni dcery jsem mela neco podobneho nic moc priznaky tehu jen boleni bricha a spozdeni ms... po 10ti dnech spozdeni jsem testla s tim ze jsem si rikala nejsem nejsem a najednou vykoukli dve carky tak uvidime jak to dopadne tedkom no...

marketajuppova
8. led 2014

@eviku87 Jojo, kazdopadne drzim palce. 🙂

kirsten34
8. led 2014

ahoj vsem mela jsem to dostat 6.ledna a stale jsem to nedostala ..muzu byt tehotna? zadne priznaky ze bych to mela dostat nemam .. a jsem unavena a casto chodim na malou a porad mi prijde ze mi unika moc dekuju

danielka1985
8. led 2014

@petrusew :uaaa..no fuj...tak to bych nedala nikdy v zivote🙂..ptala jsem se jen kvůli tomu, že jsem nedávno měla navštěvu a udělalo se mi šoufl,horkost a začla mě bolet hlava,tak jsem si dala prášek a do půl hodky jsem letěla na záchod,a návštěvu jsem musela vyprovodit,pač mi bylo zle,tak jsem si lehla a do hodky vše ok, jen mám tlaky v podřišku, a od té doby si dělají ze mě srandu, stalo se to v sobotu a od té doby furt tlaky a slabší bílý výtok, který ustává konečně..takže jsem z nich nervozní a čekám🙂...a to ti chutnalo tohle vše a ještě to zapíjet pivem?..

danielka1985
8. led 2014

@eviku87 záleží podle ovulky, musíš vědět, kdy byla a vypočítávání dle kalendáře či mojžíšovy metody je dle mě nespolehlivé, dle kalendáře to má každá v polovině cyklu a dle mojžíše mi to vycházelo během menstruace..třeba si měla ovulku později než v polovině....počkej do pátku a pak zkus ten test a když nevyjde, tak zkus jít na krev či na gyndu, třeba máš jen hormonální nerovnováhu, taky jsem ji měla jednou...14 dní jsem měla spoždění a to se mi nikdy v životě nestalo a vyřešila to až injekce🙂

danielka1985
8. led 2014

@kirsten34 zkus testík🙂

kirsten34
8. led 2014

oká děkuju no mela jsem v planu pockat do patku test uz jsem si koupila ale pockam do patku a uvidim no ale jinak dekuju za pomoct ...

kirsten34
8. led 2014

testik skusim v patek 🙂

kirsten34
8. led 2014

@danielka1985 omlouvam se myslela sem si ze tamto pises me tak se omlouvam 🙂

danielka1985
8. led 2014

@kirsten34 v poho...třeba to jsou taky nervy🙂a víš co? po Vánocích je vše možné🙂 přibraly jsme nebo jsme se přejídaly a to taky může prej způsobit opoždění menstruace...zkus testík a dej vědět a ty by si chtěla mimi?

kirsten34
8. led 2014

nooo ja sem preave pres vanoce moc neprezirala moc sem toho tenhle rok nesnedla o vanocich 🙂 a dám vedet 🙂 a miminko no chtela bych no 🙂 no ja uz sem jednou tehotná byla ale potratila sem a taky sem nemela zadne tehotenske priznaky a dozvedela sem se to az skoro ve 3 mesici 🙂

kirsten34
8. led 2014

udelam si testík zitra dneska to jeste necham být 🙂 pak uvidim

danielka1985
8. led 2014

tak to jo, tak uvidíš, a víš,kdy si měla ovulku? mě testík čeká až kolem 16tého, sice jsem měla ovulku chvili po menstruaci tentokrát, ale počkám, třeba ty příznaky údajné co mám jsou plané🙂

kirsten34
8. led 2014

no ovulku sem mela od 17.prosimce do 22. prosince

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru