Můžu být těhotná a menstruovat?

elficek
3. únor 2014

Ahoj ženy, po styku s přítelem v den ovulace mi po týdnu začali bolesti v podbřišku a prsou, mám pocit že se mi zvětšili, po 14ti dnech jsem si dělala těhotenský test byla tam hodně slabá druhá čárka o tři dny později jsem dostala MS je možné že jsem těhotná? Moc si přejeme děťátko tak asi chápete ☹ ... děkuji za vaše odpovědi. ..?

jitnik
3. únor 2014

Ahoj!Minule tehotenstvi jsem menstruaci mela normalne,takze jsem se o tehotenstvi dozvedela az o tyden pozdeji,kdy jsem zacala krvacet znovu a byl to,bohuzel,potrat.Moje maminka menstruovala taky jeste jednou normalne a za 8 mesicu prisel bracha🙂A kamaradka z porodnice mela MS do pateho mesice tehu😉 Takze deje se vsechno,zalezi,jakeho bojovnicka v brise mas.Spousta holek ale ma dusiky jeste po MS a pak tepfce blednou...Je to tim,ze tam zarodek byl,ale neudrzel se a s MS odesel,takze testuj dal a uvidis,jestli bude carka silit nebo slabnout.Drzim palce!

nonnni
3. únor 2014

Ne, menstruovat pri tehotenstvbi nemuzes, protoze bys automaticky potratila. Pri menstruaci se ti vylucuje delozni sliznice a vse s ni, aby mohla narust nova. Muzes vsak v dobe menstruce krvacet (z hematomu, cipku, prekrveni atd..), coz byva za menstruaci zameneno. A to i opakovane.

Kazdopadne, pokud jsi mela velmi slabou carku a tri dny na to jsi zacala krvacet (zejmena pokud slo k krvaceni silne), tak slo s nejvetsi pravdepodobnosti o biochemicke tehotenstvi. Vajicko se oplodnilo, ale nekde v procesu deleni, ci nidace doslo k chybe a ty jsi mela v podstate to, co by v minulosti byla jen trosku zpozdena MS. Jde o bezny jev, nebyt domacich tehotenstkych testu, tak ani nevis, ze k tomu doslo. Gynekolog by ti rekl, at pockas tyden po vynechani, nez prijdes. Prave z tohoto duvodu. Mmch, v sobotu se mi stalo to same.

Pokud mas pochybnosti, tak si udelej dalsi test, mel by byt jiz dobre viditelny rozdil v silici /.

A pokud se ti to stalo vicekrat (me treba ano), tak to res s gynekologem.

angelsb
3. únor 2014

ano já jsem se dozvěděla že jsem v těhu ve 13tt 😀 u druhé dcery ,jednou jsem šla na gyndu s tím že jsem to nedostala a udělal mi utz a ejhle krásné miminko 🙂 😕 a to se ptal zda jsem před tím normálně menstruovala já že ano a že až teď mi nedošla kroutil hlavou a já byla ráda

zuzazuzanta
3. únor 2014

Kámoška měla menzes až do sedmého měsíce těhu 😉

anetahozakova1
3. únor 2014

Já měla u prvního ms tři měsíce, proto jsem ani nevěděla že jsem těhu 😀

aideen
3. únor 2014

Jak mi vysvětlil můj doktor, menstruaci jako takovou mít nemůžeš. Můžeš ale krev, která se třeba spustí prasklou žilkou, zahnízďujícím se vajíčkem či podobnými věcmi za menstruaci zaměnit a považovat ji za ni. Měla jsem stejný problém na začátku tohoto těhotenství. Ještě jednou jsem krvácela, což bylo způsobeno právě zahnizďováním. 🙂

hojda
3. únor 2014

Ano,můžeš!

vanilkakapo
3. únor 2014

Já menstuovala ještě ve druhém měsíci, známá dokonce až do šestého... 😉

mercedesse
3. únor 2014

Moje mamka do třetího měsíce. 😉 a přicházelo to normálně pravidelně jako ms.

pepetousek
3. únor 2014

@angelsb @anetahozakova1 Pokud jste ale menstuovaly v těhotenství, tak jste si asi neměřily BT a netestovaly ovulačními testy? BT by ukázala zvýšenou teplotu a na ovu testu by musely být stále dálnice...

catherin89
3. únor 2014

Také jsem dostala ještě menstruaci a už jsem byla těhotná.

lenikova
28. kvě 2016

Sice je to starší diskuze, ale proč zakládat novou? 😉
Mám podobný příznaky....MS jsem dostala včera a na tt testu dušík, dneska taky dušík. Tak čekám co z toho bude.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru