Můžu být těhotná? Dal si pozor, ale cítím se divně

jessica1405
12. kvě 2013

Ahoj, asi před týdnem jsem měla nechráněný styk , trvalo to asi 3-5 minut, on se udělal,ale né do mě,stihnuli jsme to ,ale četla jsem,že před vyvrcholením prý produkuje nějakou tekutinu,ve které jsou taky spermie. Byl to můj první sex,hned po něm jsem začala krvácet,na druhý den se to celkem spravilo..za dva dny mě začalo dost bolet břicho a dostala jsem menstruaci a hodně silnou...ale mám takový divný pocit,nafouklé břicho,mravenčení v rukou,časté močení...prosím,poraďte mi,jestli můžu být těhotná , nebo ne . Děkuju moc ;)

gingerone
12. kvě 2013

Já bych řekla, že za mravenčení spíš může přílišné pozorování a za další problémy možná infekce (často při začátku nebo při změně partnera tělo chytne nějakou infekci). Jinak nejde o to, kolik to je minut, stačí zlomek vteřiny... Myslím si, že spíš ne, už vzhledem k menstruaci, ale příště za mě teda jedině s nějakou ochranou/antikoncepcí, navíc kondom pomáhá i chránit před infekcemi...

andara
12. kvě 2013

Znáš Pannu Marii?Ta otěhotněla a styk vůbec neměla, takže být Tebou, tak se bojím 😀

snowvwhite
13. kvě 2013

Mno, co na to říct? Nějaké spermie fakt můžou být ještě před vyvrcholením. To sme se učili v biologii (a na rozdíl od skoro všeho ostatního mi to utkvělo). Takže si to měla řešit hned po styku nějakým Postinorem (musí se kvůli tomu na gyndu), ale to má smysl 24 nebo 48 hod po styku (deset let věrného vztahu mi nějak zatemnilo paměť). Je celkem malá šance, ale šance tu je. Takže počkej měsíc od menstruace a šup do lékárny pro test. A příště takový kraviny nedělej - nemocí je kolem habakůk... a dítě s náhodným partnerem taky nic moc vyhlídka.

ladus88
13. kvě 2013

Jak se rika staci kapka a je z tebe tatka..v tvem pripade mamka🙂Mate pouzit kondom.je vsude dostupny...

andy80
13. kvě 2013

Napiš do Bravíčka, tam ti poradí 😉

evitaa
14. kvě 2013

Holka, jestli po každém styku budeš řešit, jestli jsi těhotná, zamluv si už teď místo v Beřkovicích!

maudn
14. kvě 2013

zase nějaký vtípeček🙂

jetynka
14. kvě 2013

Takovou otázku jsem tady už nedávno četla a ona dotyčná byla zase někdo kdo se opravdu nudil a vyloženě si dělala srandu, tak nevím co na tady tohle říct???

llluckaaa
14. kvě 2013

Jistě že můžeš být těhotná. Když žiješ pohlavní život, můžeš pak otěhotnět 🙂

hannyy
17. kvě 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v dnesni dobe je tolik ochrany ze snad ji vic ani nejde , k tomu neni co dodat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru