Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

kaculka2014
13. srp 2017

Já sem u druhého krvacela úplné normálne do 5 měsíce 👏

27tery
14. srp 2017

Já jsem taky prodělala spontánní potrat a i jsem to obrecela pak jsme se rozhodli s manželem za rok že to zkusíme znovu a po třetí snažení jsem slabé krvácela asi jen dva dny ale bylo mi to divné pořád mě boleli bradavky no tak jsem si zkusila po 14dnech těhotenský test a byla tam druhá čárka ale je pravda že jsem se bála že znovu potratim a tet mi tu spinká půl roční syn 🙂 tak držím palečky určitě se brzo zadari 🙂

anba13
28. srp 2017

Dobrý den, už pár let mám pravidelně měsíčky max 4 dny a silné .. před měsícem se mi stala s přítelem"nehoda" a teď přišli i měsíčky .. ale bylo to spíš takové špinění, hodně slabé a trvalo 7 dní .. je možné, že bych byla těhotná?

age98
7. zář 2017

Ahojky,uz jsem tu jednou psala.Prestala jsem na snazeni myslet a dnes je to 10 dni od nechraneneho pohl.styku.Dnes jsem mela uplne nepatrne svetle hnedy vytok,ale opravdu jen slaboulince.Co chvíli chodim na wc,na malou.Dcera mi zacla brecet u prsa,coz mi neni vubec .ms by mela prijit kolem 10,cyklus mam nepravidelny.Bolesti nemam.Jen sem tam pichnuti u vajecniku,ale to se mi obcas stava.Mohl by mi nekdo poradit,zda by se mohlo jednat o uhnizdeni? Ci o PMS? Maminky,budu moc rada za odpoved 🙂

lucinkamisa
20. zář 2017

Ahoj měla bych dotaz, menstruaci jsem měla 4.8.do 8.8 . Pak jsem spinila 24.8.do.27.8. pak jsem měla dlouho spozdeni . V cera tedy 19.9 jsem to dostala ale nějak jiný , jemi blbý to psát ale mela jsem to růžové nebyla to ani krev mám to tak po prvé dnes ráno to mám růžové ale trochu do hnědá jako bych pouze spinila teh test negativní , bolení pod bříšku málo . Nevím co to může být děkuji za radu pokud by někdo věděl může te psát i na meil sojkaa30@email.cz. děkuji 😊

himanka
11. říj 2017

Ahoj chtěla bych se zeptat nebo poradit. Už mám jedno mimco rok a půl. Ale tet k me situaci. Měla jsem menstruaci 28.srpna až pátého září. 9 září sem měla sex s přítelem udělal se do mě na konci měsíce sem si udělala test byl negativní. Celý ten měsíc sem se cítila nafoukala Měla jsem bili vytok pak žlutý nebo zelený Jinak je nemám. Na konci září 28 sem měla dostat menstruaci ale furt nic. Až přesně o měsíc po sexu 9 října sem ji dostala. Sem zmatená. Může mi někdo poradit děkuji

aginess66
20. říj 2017

Ahoj,
k té menstruaci přes těhotenství.U první prvního dítěte, jsem ji dostala, byla slabá a přicházela ještě i druhý měsíc.Tenkrát jsem vysadila HA a hned další měsíc se to povedlo.Věděla jsem ,že jsem těhotná, žádné přiznaky jsem neměla, ale přesto jsem to věděla, byla jsem zkrátka jiná 🙂 .Tenkrát mi doktor řekl, že ještě nic není vidět ať přijdu za 14 dní.A nemýlila jsem se už jsem čekala dceru.A nyní po takřka 12 letech, se snažíme s přítelem o miminko.A stále nic, vždycky ta potvora přijde.Cyklus mám pravidelný, nikdy jsem neřešila ovu až ted.V plodné dny se snažíme,ale stále nic.Ta potvora chodí s pravidelnou přesností.Už ty příznaky mám vsugerované.Jelikož testy stále negativní a už jsem se zařekla, že si žádné nekoupím.Ta psychika je potvora :/ a tak je mi mdlo, jsem šíleně utahaná, pořád bych spala,citlivá na prsa, mám stále hlad,jsem věčně nafouklá.Jednou se mi před MS objevil slabý duch a pak přišla 7 denní MS.

petulesh
24. říj 2017

Dobrý den mohu se zeptat?Snažím se o miminko,dnes jsem to ráno dostala a teď už nekrvacim..Navic jsem to dostala o týden dřív.Muzu být těhotná? Děkuji

aginess66
25. říj 2017

@petulesh Ahoj, možné je vše.Každé tělo ženy je jiné.

soplicek123
9. lis 2017

Dobrý den holky, mam takovou otázku. S přítelem jsme spolu měli sex, ale davali jsme si pozor a od té doby mam ranni nevolnosti, furt bych jenom spala a chodik často na malou. Mám divnou chuť v ústech a jim víc ne obvykle. Je možné, že mohlo něco "ukápnout"? Měla jsem zpoždění s Ms a pak je dostala ještě před ms jsem si delala test a byl negativní. Moych byt tehu? Dekuju za radu

ucianek
9. lis 2017

@soplicek123 udělej znovu test a uvidíš.. Nic jiného asi není za radu,, každopádně můžeš být těhotná ikdyz budeš mít MS

anettag
30. lis 2017

Krásný dobrý den,
Měla bych dotaz je u mě možné těhotenství, když mi před cca 2 lety muj gynekolog bez jakéhokoliv vyšetření a vysvětlení oznámil,že jsem ,,NEJSPÍŠE'' neplodná??? Od tè doby s manželem tedy.máme pravidelný nechráněný pohl.styk.Ale posledni dva měsíce mam MS poměrně dříve než obvykle, a také kratší,slabší a méně bolavejší ( 1 den silné krvácení,3 dny špinění místo mých klasických 7 silne krvácejicich dnů). Žádné změny jsem ja sama nezaznamenala až na časté močení a bolest v podbřišku po styku, akorat manžel mi pořád říká ze jsem zaoblenejsi,unavenjši a mam větší apetit . Tak nechci plašit a nic si vsugerovavat. Prosila bych o váš nazor zda je těhu možné.

alkuska
30. lis 2017

@anettag Je, ale proč si neuděláte test?

anettag
1. pro 2017

Určitě udělám jen jsem chtela vedet nazor abych se předběžně neradovala 🙂))

lenka1809
4. pro 2017

Ahoj holky, prosim Vas potrebuji radu. Nedavno jsem prisla o pannenstvi bylo to 23.11. Byl to ctvrtek. Tekla mi krev to je samozrejme. Na druhy den v patek 24.11. jsme to s pritelem zkouseli zase, ale krev uz netekla. Od toho ctvrtku do pristi stredy jsem mela velke bolesti v podbrisku a mela jsem hnedy vytok. Pritel mi rekl, ze se v ten ctvrtek do mne trosku udelal , ale ze v patek uz ne. Mame nechraneny styk. A antikoncepci neberu. Ve stredu 29.11. jsme to zkouseli zase a tekla mi zase krev. Velmi to bolelo kdyz jsme to delali. Dalsi den ve ctvrtek 30.11 jsme to zase zkouseli rano a to se pritel do mne udelal normalne, opet mi tekla krev. V ten stejny den jsem to zkouseli i vecer a krev uz netekla. Od soboty mam velke bolesti v podbrisku prijde mi ze jsem moc nafoukla a dneska je pondeli a dostala jsem to a mam velke bolesti v podbrisku. Je to normalni? Mohu byt tehotna? Co myslite? Test jsem si jeste nedelala, protoze mi prislo , ze je to jeste brzy. Doufam ze jsem byla bych z toho moc zklamana. Mela to nektera z vas taky tak?
Dekuji za odpoved a radu.

alkuska
6. pro 2017

@lenka1809 Pokud jde o normální menstruaci, asi těhotná nebudeš, klidně si po jejím skončení udělej test ale je to opravdu málo pravděpodobné. Každopádně jestli budete pokračovat se stejnou frekvencí, určitě budeš těhotná v nejbližších měsících 🙂. Co se týká opakovaného krvácení jestli se ptáš i na tohle, poradila bych se s gynekologem, možná máš někde malou ranku, která se nestačila zahojit.

tkaji
16. pro 2017

Dobrý den chtěla bych se zepat jestli muzu bejt těhotná když jsem dostala menstruaci, test jsem si zatím nedělala , je to už 23 dní co jsem měla se svým přitelem nechránený sex , hrozně se snažíme o miminko, a u gynekologa jsem taky nebyla tak je možné že bych mohla být těhotná i když jsem dostala MS ?

petulesh
17. pro 2017

Dobrý den poraďte prosím.Dostala jsem menstruaci o týden dřív,no nevím jestli se tomu dá říkat menstruace.Spise takové slabounké krvácení a spíše dohneda.Mela jsem to jen 2 dny a konec.Mohla bych být těhotná?

denca15
17. pro 2017

Holky. Teď jsem 2 měsíce dostala menstruaci, ale nepravidelnou. Posledni byla necelých 6 dní a strašně slabá. Do toho jsem brala NosiFol Duo. A jsem těhotná. Takže je možné že i přes menstruaci muzete být těhotne.

tynus98
27. pro 2017

Ahoj, chci se zeptat.
Je mozne byt těhotná, kdyz jsem mela zpozdeni 25 dni, pohlavni styk tyden i vic pred ms, ms jsem dostala a zacala brat poprve antikoncepci. Ms mam uz 10 dni od 18 do 27.12 a slabe spinim, jakoby ve vnitr hnede krvácení na vlozce ci slimce kapka ci ne. Mohu byt tehotna ci neco takoveho?

tkaji
7. led 2018

Dobrý den, jednou jsem tu už psala mela jsem nech.sex. S mim přítelem už. Je to docela dlouho , a 15.12-16.12 jsem dostala MS mela. Jsem ji pouze 2dny těhotenský test jsem si dělala ale byl negativ . A tak. Si myslím ze nam to po prve nevyšlo, tak jsme to zkusili ještě. Jednou je to týden co jsme se spolu vyspali , a před par dnama me zacali bolet prsa oteklimi bradavky tak. Ted nevím zda si mam dělat ted neaky naděje nebo jestli je to normální , MS bych mela dostat az někdy přísti týden může to. Byt tim? Nebo to může byt zac.těhotenství? Dekuji předem za odpoved

soplicek123
23. led 2018

Dobrý den všem , chtěla bych se zeptat beru HA ale s přítelem jsme měli pohlavní styk nechránění den před ms což byla ta týdení pauza kde jsem HA nebrala ,MS jsem normálně dostala,ale je to spíš takový špinění prd pohl. styku to jsou 4 dny , můžu být těhotná? Popřípadě kdy si udělat test?

biton
23. dub 2019

Dobrý den, chtěla bych obnovit diskuzi...před ms mě bolely bradavky a měla jsem tlak v podbřišku, bílý výtok...min.utery večer jsem měla růžový výtok, ST+ČT krev a další dva dny špinění...ale od té doby mám bílý výtok, tlak v podbřišku, jsem unavená a občas i pocit na zvracení...test jsem si dělala dneska ale je negativní...ms mám nepravidelnou a ovu si nehlídam....máte s tím některá zkušenost? Co to bylo? Děkuji

michmonro
3. čer 2019

Ahoj holky chtěla bych se zeptat měla jsem pohlavní styk když jsem to dostala ten den můžu bejt těhotná

elisa26
Autor odpověď smazal
Zobraz
michaelamyska
18. srp 2019

Ahojte holky chtěla sem se zeptat na jednu věc jestli můžu být těhotná i když sem dostala ms. MS sem dostala dne 18.8.2019.Od 1.8. až do teď SME se snažili o Mimi a ms přišla a test sem si dělala a nic nevislo,je možné být těhotná a mít ms děkuji .

werry85
7. dub 2020

Ahoj holky mám dotaz na vás prosím menstruaci jsem dostala, ale je jiná než normálně. Mám ji slabší, test jsem si minulý týden dělala je negativní, mám kulatý pod bříškem, cítím se jiná i prsa mám natekla. Mohla bych být těhotná?? Ráno včera mě hned bolelo pod bříškem a zada, k doktorce jdu jak mi to skončí, volala jsem tam. Světlo ruzovo, hnědý, pak červeno hněda menstruace, není to jak normální menstruace. Když teď dlouho sedím tak mě poboliva záda, nebo pod bříškem

kejt29
7. dub 2020

@werry85 co se tyce menstruace muze se stat. Ale pokud byl test negativni muselo by jit o hodne cerstve tehotenstvi, takze urcite ne vetsi brisko, bolest zad apod.

werry85
7. dub 2020

Ja nemyslela že ho mám větší, bříško mám pořád 😂😂😂😂😂, ale že je jiné, jako do kulata, nevím jak to mám popsat 😂😂😂záda mě pobolivaji i pod bříškem. Já to takhle neumím popisovat 🙄. Záda mě bolí když dlouho sedím, nebo ležím, to začalo od včerejška jstou menstruaci . DEKUJU MOC ZA RADU A ZA TVUJ NÁZOR 😊😊😊😊

martinka2004
9. kvě 2020

Dobrý ráno chci se zeptat je mi 16 let zhruba před 8 dny to bylo 1.5 jsme měli s přítelem pohlavní styk nechráněny Menstruaci jsem měla dostat 4.5 ale nedostala dostala jsem jí až dneska 9.5 je možné že to je jenom opožděný nebo že bych byla těhotná prosím o radu vůbec nevím ale teď jak mám MS tak mě bolí trochu prsa a břícho taky ale to je normální.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru