Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

valusova
13. kvě 2020

Dobrý dem měla bych dotaz
Před MS jsme měli s Přítelem p.styk par týdnu po tom mně bolelo pod břišku bolely prsa a teploty závratě no ale dostala jsem MS... takže si nejsem jistá jestli mohu být Těhotná před MS test mi vyšel druhá čárka nešla skoro vidět... Diky

vanessanihan
19. kvě 2020

Dobrý den, chci se zeptat kdyz se to stalo bylo to na plodnej den primo 1.5.20 delala jsem si test 13.5. Byl negativni a v levny v hodnote. Celych 8dni mam nevolnksti boleni hlavy,horecky 37, nemam chut k jidlu ldyz jim tak se mi zveda zaludek, bricho mne bolelo a vcera cely den sem mnela jen zvysenou horecku, cely den sem spinila dnes rano sem to dostala myslite si ze sem tehotna nebo jen na mne lezla nejaka chřipka ?

maggiemizerova
23. zář 2020

Ahojte chtěla bych poprosit o radu opozdila se mi MT a meli sme s pritelem přerušovaný sex a hned „PO“ jsem to dostala a měla jsem to jen 5 dní většinou to mam pravidelně 7dni, dva dny po MT jsem jsem sla na malou a mela jsem naruzovely vytok a jsem hrozne unavena a naladova. Mam pocit ze jsem v tom jelikož us máme 4letou dceru u ktery jsem do 3 měsíců teh. Nevedela ze jsem vtom protoze menst. Jsem mela uplne pravidelnou

anonym120
15. únor 2021

Dobrý den
Mohu otěhotnět při MS??

anonym120
15. únor 2021

S přítelem se snažíme skoro 2 roky
O druhé dítko, pořád se nám nedaří, p.doktorka mi doporučila GS mimistar Forte

ema90
15. únor 2021
lenusaak
15. únor 2021

@anonym120 muzete. Mám známou, která si takto neplanovaně pocala treti dite. Na internetu je o tom kupa článku. Mozne to je 🙂

kamca19
26. únor 2021

12.únor jsem po sexu, bez ochrány, dnes je 26.únor můžu byť těhotná? kdy si mám udělát test nevíte prosím vás...?

kamca19
26. únor 2021

@zuziry dobrý den, paní pomůžete mi z něčím' jsem po sexu od 12.února, dneska máš 26.únor, mám menstruace můžu byť těhotná?

ema90
26. únor 2021

@kamca19 NE.

kamca19
26. únor 2021

@ema90 já to tedá nechápu no jak to, po prví jsem měla sex bez ochranu tak já tomu nerozumím no..

ema90
26. únor 2021

@kamca19 Pisete, ze mate menstruaci. Tak proc byste mela byt tehotna??