Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

romantika
8. led 2014

počkala bych co se bude dit, ja teda mivam normalne hodne silnou 7 dni při druhem tehu jsem 3 dny během MS hnede celkem dost spinila jako když to zacina, pak nic, pak cca 14dni i vice porad test, ze nejsem tehu, porad jen rostla sliznice a nakonec jsem byla a uz jsem byla na konci 7tt. uz i gynda byla hotova i to HCG nijak nic, uz mne chtěla poslat na mimodelozni a nakonec tam pytlik malej zahnizdil ci co. Tak počkejte, bohužel muze to byt i ze třeba se to nepovedlo a děloha se cisti. Proto je nekdy dobře nechvátat s nadejema. tak at je to nejlepší co muze byt.

mocinky
9. led 2014

Ahoj holky, nutne potrebuji radu,protoze uz silim. S pritelem se snazime o miminko pul roku. v listopadu to bylo naposled,prosinec jsme dali pauzu. A ted v lednu jsme meli styk 2. a 3. No a 4 jsem to dostala,ale jen na tri dny,coz u me neni zvykem vzdycky to mam 5 a vice dni a vzdy silne. Ted byla MS silna jen tri dny a pak vubec nic,ani spineni. Muzu tedy byt tehotna? Na testy je brzy. Ale jsem jak na trni,moc prosim o radu nebo zkusenost. Vsem moc dekuji

ipkh
9. led 2014

mocinky: To je různé a složité.
U mě to bylo pokaždé jinak. Já jsem po vynechání MS měla test negativní, po týdnu jiný druh zase a přesto jsem byla těhotná...
Teď na podzim jsem měla opožděnou MS o 3 týdny, po 3 týdnech přišla znovu a když to trvalo 18.den tak mi dr. dle UTZ řekla, že jsem v 5. týdnu...

fufenek12
23. led 2014

prosím,je mi 15 let a spala jsem s někým před 6ti dny.teď jsek dostala menstruaci normálně jak by mi to mělo vycházet...nejsem si ale jistá jestli se do mě něco nedostalo a při menstruaci mě bolí břicho o dost víc než kdy předtím...tečou ze mě ale i kusy...myslíte že můžu být těhotná?prosím poraďte

kubistovailona
23. led 2014

ahoj, no jasně, že ano 🙂

luca535
6. bře 2014

ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli je možné,když mám silnou menstruaci i třeba 7 dní(když to tak mívám normálně),abych byla těhotná? někde sem totiž četla,že bývá spíše jen slabé krvácení...je to už třetí měsíc...test mi sice vyšel negativní,ale bývá mi často na zvracení a mívám takový divný stavy. děkuji za odpověď

amallie
6. bře 2014

@luca535 těžko

emma037
12. bře 2014

Ahojte chtela bych se poradit,beru hormonální antikoncepci mela jsem menstruaci úplně normálně, ale teď, tak poslední 4 dny po ni mi je nejvíc zle, mam pocit žaludku na vodě, cokoliv sním tak je mi zle, mam takový 'knedlik' v krku, cesta autobusem je utrpení ....nikdy predtim se mi to nestalo ...mohly by to byt příznaky těhotenství? Děkuji moc za radu .

matylda333
15. dub 2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. zapomněla jsem si vzít 2krát prášek a měla jsem s přítelem pohlavní nechráněný styk. Od té doby je mi špatně,přibrala jsem narostla mi prsa a mam chute k jídlu. Menstruaci jsem dostala ale porad se mi točí hlava a bolí mě nějak divně břicho. Můžu být těhotná??? děkuji za odpovědi

ratatooy
15. dub 2014

tak možný to je ja sama sem mela ms do 12tt ale v tahu není to že by byla pravidelná,jinak co se týče vašich satvů co tu popisujete je následek driáku pro telo jemuž se říká antikoncepce

bajulii
14. kvě 2014

Ahoj holky, mám takový dotaz. S přítelem se už cca 4 měsíce snažíme o mimíska, teď naposled byla mrška 20.4. a pak vyšla ovu na období mezi 1.-4.5. tak probíhalo tulení a poté taky, ale už ne v takové frekvenci 🙂 🙂 🙂 Už minulý týden se mi nafoukly prsa, začala jsem být unavená a bylo mi nevolno od žaludku. Nejlepší vtip je, že mrška dnes dorazila. Tedy jaksi brzo, pokud to mrška je. Teplotu jsem měřila včera, byla 37.8, dneska 37.4. Pořád nad 37. Hlava se mi točí pořád a prsa pořád stejně nafouklá 🙂 TT jsem dělala v sobotu, nic, dnes ráno, nic. 🙂 tak nevím, mám doufat, nebo ne 🙂

allisenka
16. kvě 2014

Ahoj holky 🙂 moc vás prosím o radu.. ted v sobotu 10.5 jsme s pritelem sexovali a moc si nepamatujeme jak to dopadlo-trosku jsme slavili :D pry si daval pozor.v nedeli odpoledne dorazila normalne MS ktera trvala do pondeli..pak uz nic.normalne ji mivam 8 dni,z toho prvni tri dny silnou..akorat mam ted parkrat za den zvlastni vytok(vetsinou pruhledny-ridky).poprve jsem si myslela ze jsem se snad pocurala :D jinak moc priznaku,ze bych byla tehotna nepozoruju..unavena jsem,to jo,trosku me obcas probuble v brichu,pichne v prsou.ale co je divne,ze me vcera vecer palela zaha.zkousela jsem si delat TT, ale na ten je jeste asi brzo,ze?? Budu moc vdecna za kazdy nazor 🙂

karlalala
16. kvě 2014

Mno...ono jednou "štrejchnout" ještě vůbec nemusí znamenat, že jsi "v tom". Nehledě na to, že je to velmi brzy a Tvé těhotenské příznaky jsou spíše čistá sugesce. Pokud Tě to ale bude dále a dále hlodat, tak si udělej TT a pokud Ti to stále nedá pokoj, tak gynekolog s ultrazvukem a laboratoří, kde Ti změří hCG, to jistí stoprocentně.

dita010203
17. kvě 2014

Ahoj 🙂 mam dotaz je mi 19 let a já spala s přítelem bez ochrany a druhý den jsem dostala menstruaci mužů být těhotná ? 😨 😖 potřebovala bych váš názor ... ☹

kristyn.g
17. kvě 2014

dita010203 můžeš kamarádka tak taky otěhotněla

marryjanew
17. kvě 2014

kamarádka měla MS do 6 měsíce, ani nepřibrala a až pak se na to přišlo že je těhotná.... neuvěřitelné ale byl jsem tím svědkem, takže reálné 🙂

mikulilinka
24. kvě 2014

Ahoj, chci se zeptat jestli některá měla něco podobného...ms jsem měla opožděnou o dva dny a v den kdy jsem to dostala večer jsem si dopoledne dělala test, objevil se tam ,,duch,, Týden před jsem měla bodavé bolesti a takové ty klasické křeče,ale nic hrozného.Ted v den ms hrůza extrémní křeče a je mi fakt strašně. Má cenu test opakovat nebo je to jen tím ,že je nějaká hladina hcg.Co myslíte? 🙂

mikes2304
22. čer 2014

Zdravim baby mam dotaz dělala sem si test a visel mi pozitivní ale jeden den sem spinila a druhy sem uz krvacela ted nevim ci som potratila nebo ne este se mi nestalo ze bich bola tehotne a mnela bich ms vcera sem si volala ambulance a řekli mi ze mam si zajít doktorovi vite bydlím angliji a tady to tak neni jak doma ze des na pohotovost a podávají se a udělají ti ultrazvuk tak nevím co si mám mislet napiste mi baby ale test si po ukončení ms si znova udělám

kass86
22. čer 2014

@mikes2304 No, může to být obojí. Buď se mimi neudrželo, nebo jsi těhotená, i když máš menstruaci. Obávám se, že bez lékařského vyšetření si jistá nebudeš. Šla bych k doktorovi. Pokud ti však nevadí ta nejistota, můžeš počkat na konec menstruace. Držím palce, ať to dopadne tak, jak si přeješ.

tatamama
22. čer 2014

Ahoj holky prosím poraďte mi byla jsem na ivf 9.6 dneska je to 14 den a test negativní a začala jsem spinit je to normální mám ještě nějakou naději děkuji moc za opoved

werr
26. čer 2014

Zdravim mám menší problem , potřebovala bych prosim poradit
s přitelem jsme měli sex , a na druhy den jsem krvacela ale večer to už přestalo tak nevím zda jsem mohla otěhonit , když hned po dvou dnech jsem dostala menstruci tak že nevim , jestli stimhle už někdo měl zkušenost ? a mohl mi poraďit děkuji .

silva12
8. črc 2014

Mám jen otázku jestli si mohu dělt těhotenský test , když mám zrovna menstruaci .. nebo jestli to nejak zkresluje ukazal se mi negativni , ale raději bych se zeptala . Nebo pokud ho mám po menstriaci opakovat . děkuji za odpověď

janajens
9. črc 2014

Potrebovala bych take poradit brala jsem antikopcepci ale nepravidelne uz jsem ji i vysadila teh test byl jeden se slabym duchem je mi porad nevolno zvracim prsa se mi zvetsila i brisko mam myslite ze muzu mit malo hcg aby test neukazal pozitivtu dekuji za odpoved

eloana
9. črc 2014

Muzes....kamaradka byla na iui (inseminaci-ovulace byla vyvolana a presto ji tehotensky test 14 dni tehotenstvi nepotvrdil (samozrejme testovala-kdy si tehotnestvi dle lekare mela sama overit testem)...pak vysadila veskere leky a myselela si ,ze se nepovvedlo...kdyz to stale nedostala, sla zpet do gennetu a tam ji tehotenstvi uz potvrdili z krve.....
takze nekdy proste tehotenstky test nic neukaze-nemela zadnou pozdni ovulaci-tehotenstvi pak odpovidalo opravdu te inseminaci, co podstoupila.
Ja mam s tedy dobre zkusenosti-naopak mi vetsinou test ukazal tehotenstvi i tyden pred ocekavanou MS

mysackovi
29. črc 2014

tak já nevím už...........17.7. mi píchl injekci na vyvolání ms, dostala jsem to 23.7. ...a to tím že první den jen špinění a pak už jen dva dny krvácení a pak nic :-/.....to mi ta sliznice asi moc nenarostla chjo emoticon .....nebo že by se poštěstilo a přeci jen se jednalo a těhu?

mackii
1. srp 2014

Ahoj mám dotaz..
Před měsícem jsme se s přítelem snažili o mimi, zrovna když jsem mela ovu. Měla jsem pak 3dny spoždění, udělala jsem si test a vyšel negativní. Po 3 dnech jsem dostala MS kterou jsem měla 7 dní(většinou ji mám jen 5). Po MS jsem měla týden průjem, že jsem nemohla ani nic sníst. A teď mam nafouklé břicho, pořád se mi chce spát a mám čelo samý pupínek (to jsem neměla ani v pubertě). Mohlo by to být těhotenství? ☹

slosloslo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1xnikix1
5. zář 2014

Ahojky
Mam otazku ?? O miminku ??
Pokousim se z pritelem o miminko uz dlouho.
A bohuzel sem dostala menstruacni ciklus ale ze zacatku byl trochu sylny a od tedobi spini uz 2 den .
Chci se optat za da mohy byt tehotna ???

pavlinaa2
10. zář 2014

Dobrý den mám dotaz...měla jsem měsíc zpoždění menstruace.Po měsící jsem ji dostala...Může to znamenat, že jsem těhotná??Stalo se někomu něco podobneho?i

titanie
10. zář 2014

Já jsem měla menstruaci až do čtvrtého měsíce,takže úplně klidně🙂Já ani netušila,že bych těhotná mohla být🙂))Takže to byl docela šok🙂))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru