Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

hani20
10. zář 2014

Ahoj, mám jen menší dotaz a potřebovala bych poradit. Tedkom jsem měla normální MS ale už asi měsíc se cizím unavená byva mi spatne vetšinou po kafi a sem tam me poboliva hlava..... Mohla bych být těhotná?

luciana10
22. zář 2014

Ahojky,

jsem tu nova a chtela bych pokecat.. S pritelem se snazime uz od ledna o miminko. .Gynekolozka mi poradila Nosifol,uzivam ho asi uz 14 dni.. Tenhle mesic jsem mela dostat MS 11.9.,TT jsem si delala a byl negativni.. MS dorazila o 10 dni pozdeji,tak jsem byla hodne zklamana.. Tak doufam,ze priste se to podari.. Mate nekdo podobne zkusenosti??

eqasia
1. říj 2014

Ahoj, ja si myslim, ze to mozne je, kdyz jsem byla tehotna, tusila jsem to "hned" ale dva mesice jsem mela pravidelne mesicky a delala si presto testy snad do zblbnuti. Nevysel za 2 mesice ani jesnou pozitivni, az na zacatku 3m vysel a dr mi oznamil, ze jsem v temer polovine tretiho mesice ( to jak to tehdy bohuzel skoncilo je vec jina) ... kazdoladne ted se snazime zamerne a testy vychazeji stale negativne krome ohraniceneho plus na digi clear blue, jinak nic, jsem z toho zmatena. 3 dny zpozdeni, vse negativni ... stat se muze asi vazne vse

nasticka
12. říj 2014

Ahoj baby. Prosím o názor: Mám pravidelný cyklus 28 dní, s manželem jsme měli nechráněný styk 2 dni před ovulací. Menstruace přišla na den přesně, o trochu slabší než obvykle, ale klasická, ne jen špinění. Testy negativní. Přesto mám divný pocit. Návaly večerních nevolností, po jídle mám kolikrát co dělat, abych nešla hned zvracet. Prsa mě bolí a podprsenka už mě škrtí, jak se zvětšují (což běžně při menstruaci není tak markantní). A pekelně mě rozbolela záda (srovnala bych to s bolestí ke konci těhotenství a po porodu, kdy mě píchalo v kříži, jako bych tam měla vražený hřeb). Pořád bych spala, chodím častěji na záchod, mám návaly teplo/zima. Vadí mi některé pachy a celkově mám citlivější čich. Mám dvě děti, takže nějaké příznaky těhotenství bych v tom identifikovala. Třetí dítě jsem chtěla, ale doktoři mi to v podstatě zakázali. Manžel nechce, protože má o mne strach. Ve mně se to tluče. K doktorovi se mi zatím jít nechce, mám z toho, upřímně, trochu strach. Myslíte, že mohu být opravdu těhotná i přes to, že testy byly negativní i v první den menstruace? Nebo mám všechny ty fyzické "příznaky" ze stresu? Při prvním těhotenství jsem měla testy negativní ještě asi 3 týdny po vynechání menstruace, u druhého zase byly pozitivní ještě před termínem menstruace. V tom aby se čert vyznal. Ještě jeden dotaz: dá se to poznat třeba podle čípku? Já se teda nějak výrazněji nesleduji, ale vím, že během menstruace ho mám změklý a kratší. Tentokrát je delší a pevný, téměř pevně uzavřený. 😝 Jsem na nervy, jako by mi bylo 15 a šlo o něco nepřístojného. Předem díky za reakce a případné rady.

lupucipinkapa1
29. říj 2014

ahoj chci se zeptat mela jsem mit menstruace 23 vzdycky se mi to opozdi a dnes jsme mely z pritelem pohlavni styk rozhodly jsme sme se dnes udelat miminko . Ale pak asi po 3-4 hodinkach jsem to dostala muzu byt tehotna ???

katerina17
2. lis 2014

Ahojte, chtěla jsem se zeptat jestli to je možný že bych mohla být těhotná. Menstruaci jsem mela ke konci měsíci , a tedka jsem ji zase na začátku dostala. Babička říkala že to může být možný. Já jsem to dostala a mám takový jiný kulatý břicho jako pod břichem mám ho trochu větší a chtěla bych od vas aby stě mi někdo dal koment co si myslíte . děkuji vám 🙂

daisy3
2. lis 2014

100%, já ji mela u všech třech dětí vždy ještě první měsíc, takže sestřičky vždy spočítali, ze jsem max. 3-4 týden a mam jít domu a já byla 8 týden dle ultrazvuku, je to blby, ze všechno počítají podle poslední menstruace

sonicka76
11. lis 2014

ahoj holky potrebuji poradit tet jsem mela spozdeni o tyden ale dostala ☹ jsem to tak jsem se chtela zeptat jestli stejne muzu byt tehotna? Uz to z pritelem zkousime od ledne ☹

anonyim
19. lis 2014

Ahoj chtěla bych se zeptat každý měsíc mam pravidelnou MS mam vzdy 8dni a teď sem to dostala trvala 2,5dne a to vse byla trošku silna a pak slaboucka . Tak bych se chtěla zeptat zda mužů byt těhotna? Prosím odpověď Děkuji 🙂 Miminko si s přítelem strašně moc přejeme ♥ už jsme o jedno přišli zamlke tehu :( a je od toho už 8 měsíců co se to stalo :( tak Prosím odpověď 🙂

viktoruachimalova
22. lis 2014

prosym kcem sa spitat meskam už tižden a pol menstruvaciju nneviem či som tehotna mám stoho strach 😢 😢 😢 😢 😢 😢

petulinec
25. lis 2014

Zdravím v pátek jsem mela nechráněný styk,partner se nechal unést a byl nepozorny ☹ V pondělí ráno jsem dostala menzes,klasicky silnou az,az. Je možné,ze i tak mohu byt tehu? ☹

hanulka933
28. lis 2014

Zdravim chtěla jsem se zeptat zdali je možné že bych těhotná..pač jsem v pondělí dostala měsíčky ale na druhy den sem je už neměla jenom to bylo trošku a pak už nic..tak se chci zeptat jestli je šance že bych byla těhotná..Předem děkuji za radu

kachidlo
30. lis 2014

Kamarádka 2 měsíce nepoznala, že je těhotná protože si myslela, že menstruuje, dokud jí neřekl manžel, že má čím dál větší prsa 🙂)))

dominika8593
6. pro 2014

Ahoj, poslední 2 měsíce jsem měla asi 4 krát antibiotika kvůli zánětu moč. cest. S přítelem jsem měli pohlavní styk docela často, ovšem většinou byl chráněný jak prášky, tak prezervativem. Ovšem poslední cca 3 styky, jsme se chránili jen prášky. Nebylo mi dobře, po kávě se mi zvedal žaludek a po číně se mi udělalo tak zle, že jsem měla pocit na zvracení asi ještě další 4 dny. Pravdou je, že v době pohlavního styku jsem měla krátce po ovulaci pak ale menstruace přišla v čas, ovšem byla velmi slabá. První den jen slabé špinění, další den střední krvácení a pak už nic. Normálně mívám menstruaci 4-5 dní. Přítel mi dnes řekl, že jsem možná mohla samovolně potratit. Na těhotenský test je nejspíš ještě brzy, ale přesto, myslíte že je velká pravděpodobnost že bych mohla být těhotná ?

pimb
7. pro 2014

Ahoj Holky, necekam zadne jasne odpovedi. Jen treba domnenky a zkusenosti. Myslite si, ze je nejakym zpusobem ovlivnen vysledek testu, kdyz testuji druhy den ms. Protoze byla jina nez jsem zvykla a ukazaly se mi dve carky. Druha spise uplbe slabounka. Dekuju Vaaaam.

nonacek
7. pro 2014

podle mne se muže ukázat duch na testu falešný, ale pokut je čárka silnější tak je pozitivní.
MS nemá na to vliv.,ale můžeš zkusit testnout po ms 😉😉 🙂 🙂

terfan
27. pro 2014

Dobry den chtela sem se zeptat? Uz mesic me boli hlava .. Mam pocit na zvraceni. Zvetsilo se mi trochu brisko Mam citlivee bradavky. Dnes sem dostala normalne menstruaci. Mohu byt tehotna ?? Dekuju moc za odpoved🙂 beru antikoncepci

iivi
2. led 2015

Ahoj holky, mám takovou spíš puberťáckou otázku. Je možné otěhotnět, bez toho aby došlo k pohlavnímu styku? Myslím tím, že spermie byly na povrchu vagíny, ale k zasunutí penisu prostě nedošlo. Není nějak možné, že by se dostaly dovnitř dělohy? Díky moc za odpověď

paprdlinka
4. led 2015

Dobrý den!
Asi to vyzní hloupě, ale chtěla bych se Vás zeptat ohledně těhotenství. Před 10-ti dny jsem očekávala ms, ale ta se nedostavila, tak jsem si udělala po 7-mi dnech test a vyšel -slabě, ale pozitivně. Den na to jsem začala mít strašné křeče a bolesti v podbříšku a na to jsem lehce začala špinit a trocha krve. Bojím se, abych o miminko nepřišla. V říjnu jsem byla v 10tt a potratila jsem svévolně... Má některá z Vás tyto zkušenosti? Opravdu se bojím... K doktorovi zatím chodit nechci, myslím, že je ještě hodně brzy... 😒
Díky za reakce 🙂

slaneckova
22. led 2015

Dobrý večer, mám dotaz 🙂 MS se dostavila slabá a se spozdenim a včera a predevcirem jsem mela celkem na 3 testech druhou čárku i když slabší 🙂 je možné ze to bude v pořádku? :/ nebo byly test náhodou?

radiz
22. led 2015

slanecková je tady několik možností: 1) Můžeš být těhotná, počkej ještě pár dnů a udělej testy znovu. Spoustu těhulek má ms i v těhotenství. 2) špatné testy - četla jsem hodně recenzí na tt a podle zkušeností těhulek špatně vyšel gs mamatest (zkus použít 2 tt rozdílné značky 3) přišla později ms a je slabší, i to se může stát v průběh ms cyklu

malalentilka
22. led 2015

Ahoj holky, v rijnu jsem po 6 letech vysadila ha kvuli konizaci del.cipku. Pote jsem mela par dni zpozdeni ms, ale po injekci prisla. Od te doby prichazi pravidelne po 28 dnech. Drive byla 7 dni, pote 5-6. Okolo Noveho roku jsem mela ovulaci, s pritelem provozujeme nechraneny styk, ale nikdy se neudela do me. Ale chvilemi jsem mela pocit, ze se neco deje. Pobolivalo me bricho, minuly tyden jsem citila porad jidlo, ktere nikde nebylo. Treba cesnek, knedlo vepro apod, citila jsem to jen ja. Myslela jsem, ze zkusim test, kdyz tl nedostanu. Ale v pondeli jsem to dostala, na den presne. 2 dny to bylo silnejsi, vcera uz jen trosku a dnes uz temer vubec. Tudiz jen 3 dny.. Myslite, ze ta moznost tu je? Dnes me bolely bradavky, ale nevim jestli si to jen nevsugerovavam. Ma cenu si delat test? Neni brzy?

reex
28. led 2015

Ahoj holky chtela bych se zep

jana554
2. únor 2015

Ahoj chtela bych se zeptat, s pritelem jsem mela nechraneny pohlavni styk. Neudelal se do me a mela jsem prasek po sexu. Mela jsem menstruaci, ale jen 3 dny misto 5 muzu byt i tak tehotna?

horakovaa
2. únor 2015

jana554: Vše máš po prášku . ale urcitě si zajdi k Mudr ještě na kontrolu a vše si zapiš do kalendáře. Stalo se me to samé 🙂

aklin
2. únor 2015

těhotná jsem byla i při menses. Ja jsem ani nevěděla, že jsem těhotná, náhodně jsem se to dozvěděla u doktora.

lucy1396
3. únor 2015

Môžem sa niečo spýtať, chcela by som sa spýtať že poslednú menštruáciu som mala od 04.-9.01 a pohlavný styk som mala s priateľom 26.12 a vtedy sa mi skončili plodné dni a teraz som mala dosť menštruáciu ale už mi meškajú 2 dni :(

klara955
11. únor 2015

Dobrý den, s přítelem se snažíme 3 roky o miminko, ale stále to nĕjak nejde. Začala jsem mít nepravidelnou Ms tak mi doktor předepsal Utrogestan na srovnání Ms a pro podporu otĕhotnĕní. v lednu. Ms jsem dostala o den pozdĕji ale mĕla jsem to strašnĕ slabé a jen 3 dny což je u mĕ hodnĕ divné minimalnĕ to mám 5 dní. Mám divné chutĕ,jídlo které normalnĕ mám strašnĕ ráda mi najednou moc nechutná spíše bych pořad jedla sladké. Prsa mĕ nĕjak nebolí. Spíše mi přijde,že mám vĕtší zadek. Myslíte,že je možné že jsem tĕhotná ? 🙂

vanesa123456
11. únor 2015

Ahoj holky chci jse poradit vcera jsem byla na wc a bila jsem trochu od krve ale dnes bila vlozka cista muzu bit tehu 😉

bricka
13. únor 2015

Ahojky holky mam takovou otazku.. Pred mesicem jsme s pritelem zkousely udelat miminko.. Myslely jsme ze nam to vyslo men.neprichazela..mela jsem spozdeni 8dni.. Byla jsem rozhodnuta udelat si test..ale ten devaty den men.prisla a bylo to pro me zklamani.. Po zkonceni men.coz je minulou sobotu (7.2.) jsme to zkusily znovu.. Myslite ze jsem tehotna ? Ja spozdeni nikdy nemnela.. A kdy si mam udelat teh.test 🙂 dekuji za odpoved

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru