Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

dydlyn
8. bře 2017

Myslite ze tam jsou .Mesicky my zkoncily a boli me pod brisku a prsa. Tak nevim☹

salinka
8. bře 2017

@dydlyn myslíte fotku ze včera nebo máte novu? Opravdu bychvám to přála ale pokud čárka vymizela bohužel :(

salinka
8. bře 2017

Toto je můj test z prosince, po třech dnech menstruace a dvou dnech špinění... bohužel pak to stejně nedopadlo... pokud máš tedy pocit zkus nový test...člověk nikdy neví
@dydlyn

toryt
8. bře 2017

Ahoj, neni mi jasne, menstruace tedy v tehotenstvi musi byt bez cernych srazenic a kousku odluc.se sliznice? Pak by to mohlo byt v poradku? Diky

dydlyn
8. bře 2017

Zkusim dcera mi jela koupit. Tak rano zkusim a uvidim .Pak uz jen gynekologie proc me boli podbrisku

salinka
8. bře 2017

@dydlyn určitě, lepší se nechat prohlédnout 🙂

@toryt prý je to běžné, dokonce i několik měsíců může v termínu menstrucace probíhat krvácení a někdy i silné že se s menstruací zaměnitelné a přitom těhotenství probíhá v pořádku 🙂

toryt
9. bře 2017

Dik, tady se clovek dozvi veci, mam desetileta dvojcata a vlastne vim prd, jen to ze to ted proste nak nejde dalsi. At je u vas vse v poradku 🙂

absintka19
9. bře 2017

@salinka nerekla bych ze bezne, ale ano stava se to v zanedbatelnem poctu. Casto je spineni, nidace zamenovana za menstruaci.

toryt
9. bře 2017

Tak ale nidace je den dva, a hlavne slabe krvaceni.bavila jsem se o krvaceni v dobe menstruace normalnim nekolik dni. To se snad neda zamenit ne?

salinka
9. bře 2017

@absintka19 opravdu nevím, znám odobně jen dvě holčiny a ted co jsem si tím prošla v prosinci mi právě říkali v ordinaci že je to poměrně běžné.... nidaci se špiněním jsem zažila v tomto cyklu a bylo to jiné 🙂

@toryt myslím že ne, je to opravdu jen zaspinění spíše jeden den plus jsem měla k tomu takový růžový výtok... a bylo to čtyři dny před očekávanou (neočekávanou) menstruací 🙂

absintka19
9. bře 2017

@toryt ja treba krvacela-hematom ale menstruace to nebyla. Nekdo miva menzes slabsi, napr.3dny, pak jen spini takze zamenit se da. Kazda z nas je jina 🙂

luciehutt
9. bře 2017

První měsíc jsem menstruovala normálně, další tři dny špinila ( myslela jsem si, že je to změnou zaměstnání, stěhování... prostě stres).. třetí měsíc menstruace nikde.. a byla jsem 11 tt když jsem si udělala test 😀. Takže bych byla na menzes nespoléhala 😊😊

toryt
9. bře 2017

Ty jo hezky 😁 a tos nemela zadny priznaky nevolnost nebo tak. 1/3 tehotenstvi nevedet o mimcu a tu se to naopak resi uz aby honem test a samy stres 🙂

toryt
9. bře 2017

Nidace tedy uhnizdeni se muze objevit spineni nebo krev a jak je to s bolesti?

absintka19
9. bře 2017

@toryt muze i nemusi. To je jako nekdo citi i ovulaci a nekdo ne.

toryt
9. bře 2017

Jelikoz ovulaci citim az dost, docela dost u toho trpim, mela bCh citit o tohle

salinka
9. bře 2017

@toryt to asi nebude přímá úměra, myslím že o tom většina z nás neví..první dvě těhotenství jsem žádnou nidaci nezaznamena ani bolestí ani špiněním... Ovulace mi taky nebolí vždy...tento měsíc jsem si myslela že ani nebyla...a byla....a přišlo i nidační krvácení...poprvé za v tomto těhotenství...ani v tom prosincovém nebylo...

salinka
9. bře 2017

@dydlyn tak jak dopadl dnešní test?

toryt
9. bře 2017

@salinka a ty jsi ted v kterem tydnu, jinak teda mi prijde ze se v tom vyznam min a min 🙂

lenusaak
9. bře 2017

@toryt ja krvacela v tehotenstvi v obdobi pravidelne menses , zacala jsem 5tt, pokracovala 8tt a 12tt ... krvaceni bylo fakt krvaceni, trvajici dva dny ( brala jsem ale leky na redeni krve, takze ta krev fakt tekla a byla ridka) pokazde jsem metla k doktorovi , zadny problem nezjisten a bylo mi receno ze krvacim starou sliznici, ktera jeste neni pokryta zcela placentou( kor kdyz to odpovidalo opravdu dobe, kdy mela byt menstruace) po 12tt konec a uz se krvaceni neobjevilo 😊

toryt
9. bře 2017

Ppravdu kazda zena snad jiny pribeh a prubeh. Ja brala rutimax prave naopak na slabsi krvaceni ale mela jsem bud silene dlouhy cyklus nebo zas menzes jen tri dny, zadny prehled o ovulaci tak jsem s tim slehla. Osobne me to spos zajima ale sama mam velmi malou pravdepodobnost otehotent. Pritel dost uz v letech a ja sama prodelala konizace, tak hlavne ze jinde to muze byt v poradku🙂

salinka
9. bře 2017

@toryt já mám ted čerstvě pozitivní test 🙂

toryt
9. bře 2017

🙂
@salinka super tak to gratuluju

salinka
9. bře 2017

@toryt Díky 🙂 jsem překvapená tak uvidíme jak to půjde tfuj tfuj tfuj ted už snad dobře 🙂

toryt
9. bře 2017

Urcite 🙂

ucianek
9. bře 2017

Ahoj holky mám dotaz začali jsme se s přítelem snažit.. 🙂 Jsem 4 dny před menzes a včera a dneska se mi objevilo tohle na testu co si myslítei,.. Jestli se tiše radovat a nebo ne... Děkuji za vaše názory.. 🙂

absintka19
9. bře 2017

@ucianek jeste neradovat a verit ze s MS neodejde. Proto by se melo testovat az po vynechani MS. Budeme drzet palecky.

ucianek
9. bře 2017

@absintka19 dobře nebudu se radovat,, ale budu doufat a modlit se... 🙂 víme jedno, když to nevyjde ted tak to vyjde příště.. 🙂 A moc děkuji, uvidím v pondělí zda dojde MS nebo nedojde,.

luci_nka17
9. bře 2017

Mam otazku?

ucianek
9. bře 2017

@luci_nka17 jakou? Ikdyz já asi moc neporadím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru