Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

tezule
18. únor 2015

aahoj holky ... mám dotaz antinu sem dobrala 5.2.2015... se svým přítelem sme měly pohlavní styk 7.2a pustil to do mě ... od včerejška úterka tohoto týdne my je pořád zlé mohu být těhotná mensturaci sem dostála 9.2 jeden den sem normálně krvacela ale poslední dva dny sem jen splnila prosím poraďte mi

trybitka
23. únor 2015

Taky si přidávám s dotazem.
Ms má nepravidelnou a kojím. O druhé se chceme teprve začít snažit, ale já mám nějaký podezření, že bych mohla být těhotná. Napadlo mě to až dnes, takže vsugerovat jsem si to nejspíš nemohla. Věc se má asi tak v lednu jsem dostala ms po 28 od 26 dne jsem špinila hodně tmavou krví až černou. Chyběl pms a taky žádný bolest břicha. Menstruace byla slabší. Tenhle měsíc jsem ms dostala 34 den a stejně jako před tím. Špinění tmavou krvía pak slabá ms. Bolest břicha a pms taky nikde. Poslední týden mi je ale špatně od žaludku a mám nepříjemnou pachuť v ústech. Taky musím neustále jíst. A tohle stejný jsem měla i u prvního těhotenství. Taky jsem měla ms akorát ale jen 2 dny a dlší měsíc jsem špinila v době kdy měla přijít ms. V únoru jsem ale otěhotnět nemohla. Dávali jsme si s manžel pozor. Možná mám ale jen něco se žaludkem. Koupím si těhotenský test a uvidím. Potřebovala jsem se jen vypsat a třeba i povzbudit.

pitrajs
28. únor 2015

Ahoj holky, měla bych na Vás takovou otázečku, nevím si prostě rady.
Poslední měsíčky mi začaly 29. ledna 2015 s tím, že cyklus mívám pravidelný 35 dní, opožďuje se mi o týden.
Nikdy mě nebolela prsa před MS, jen první dva dny bolí břicho. S přítelem jsem měla pohl. styk v době od 14. 2. 2015 do 22. 2. 2015 a to celkem 5x, nevím přesně kolikátého. Asi 3-4 dny po pohl. styku ze 14.2. mě začalo bolet v zádech, začalo mě bolet břicho (tlaky, píchání)...po týdnu mě začala bolet prsa...Jde o to, že další termín cyklu jsem měla vypočítaný na 4.-5. 3. 2015 s tím že teď od 25. 2. 2015 jsem začala špinit (jen hnědý výtok na papíru toalet.), ale dnes 28. 2. už se asi dostavila MS, což je o cca 8 dní dřív.....Chtěla jsem se optat, zda je možné, že bych byla v tom i když bych měla měsíčky? Prsa mě pobolívají stále, břicho moc ne, spíš je mi tak šoufl od žaludku. Nikdy se mi nestalo, že by mi cyklus začal o týden dřív. Každopádně TT byl negativní a HA neberu.
Díky moc za odpovědi 😉

nonnni
28. únor 2015

Ne, pri tehotenstvi nemuzes mit menstruaci, protoze by se ti odplavila delozni sliznice i s plodem. Muzes vsak krvacet z jinych duvodu a za mentruaci to zamenit.

Ke tve otazce...podle toho, jak moc jsi krvacela mohlo jit o nidacni spineni, pripadne jsi mohla treba krvacet z prekrveneho cipku, hemoatomu atd. Kazdopadne, pokud to vezmu graficky, by idelne nemelo jit o cucky a prilisne proudy...pokud tve priznaky budou pretrvavat, tak si udelej tehotensky test. Kolem toho 22..2 jste se mohli trefit do obdobi kolem plodnych dnu, pokud se ti cely cyklus nesoupnul, coz take neni nic zvlasiho.

misina1
13. bře 2015

Ahoj. Mam otázku. Za dva měsíce jsem přibrala cca 5 kilo... Mam nechutenství, změny nálad, unavenost a divný pocity. Prěsto mam uz 2 měsíc pravidelnou menstruaci s výjimkou tohodle měsíce. Měla jsem ji na tolik silnou, ze sem musela utlumit prášky.. Měla jsem i v krvy sraženiny a unavenost, citlivost prsou a nechutenství přetrvává. Myslíte, že je možný abych byla těhotná? Prášky neberu ale přítel se hlídá. Vím že během sexu toho uniká až, až.... Děkuji za odpověď 🙂

lenule12
23. bře 2015

Dobry vecer, chtela jsem se optat. 4dny jsem mela zpozdenou ms a paty den se jiz dostavila. Tyden zpet me bolelo v podbrisku trvalo to asi tyden.. Po te nic... A ted mam opet bolesti podbriska, zad a sem tam bolest a svedeni bradavek.. Je mozne ze muzu byt tehu nebo nikoli. 13.3. My byl podan PREGNYL 1500. Dekuji za odpove

martas18
5. dub 2015

Ano,moje známá byla v 5.tém měsíci těhotná a stále měla MS.

suanka
7. dub 2015

Ahoj ve spolek 🙂 Chtěla jsem se zeptat, s přítelem jsem měly nechráněný sex, týden na to jsem dostala menstruaci, stejně silnou a bolestivou jako vždy. Nikdy ji nemám přesně, vždy jí dostanu o pět dní dříve. Myslíte že můžu být těhu? 😀

smecka
7. dub 2015

misina1: To klidně můžeš. 😀 Já úplně normálně menstruovala v půlce prosince a na začátku ledna - protože mě bolel podbřišek a začala jsme mít citlivá prsa jsem si udělala test a málem mi oči vypadly nad // čárkami - dr mi pak dle utz řekla, že jsem v 5 týdnu. Když jsem se na to ptala dr, jak je to možné, řekla, že je to příroda. 😀 Tak hodně zdaru ať už si přeješ to či to. 😀

janesafari
27. kvě 2015

Já to tak měla u druhého dítka-po vysazení se první MS dostavila a přitom už sem byla těhu-jen sem to ještě nevěděla...Test mě to potvrdil až dva týdny po MS,sice bych netestovala,ale intuice a pocity mě donutily a s počátečního zklamání byla radost 😅 ...A otěhotněla sem asi 2-3 týdny po vysazení antiny
Ted se právě snažíme o třetí-asi 3 týdny...zítra by měla dorazit MS-tak sem zvědavá... 😉

smallinka
27. kvě 2015

s největší pravděpodobností ne

andysek232
27. kvě 2015

Já byla těhotná a měla jsem MS nakonec jsem zjistila ze jsem ve 12 týdnů...ted mám 3 letého chlapecka

sarita0018
27. kvě 2015

dobrý den chtela sem se zeptát.. mám mateřské mleko ale ne kojim byla sem u sveho gynekologa chtěla sem praški ad stratim mateřské mleko.... tak sem si praskí vizvedl a a mateřské mleko mam pořad mužu o těhotnět i gdyš mám mateřské mleko a nekojim..... děkuji vám

dzemlin
29. kvě 2015

Ahoj, taky mě teď trápí to, že mám silnou menzes druhý den, i přes týden příznaků těhu...test negativní, protože bych byla tak na začátku 2 týdne mě to neodradilo, ale to krvácení :( prsa mě bolí brutálně přes týden, divná pachuť v puse, živé sny, nálady, únava a ty bolesti....uvidím co bude po ms...

caorledeni
5. črc 2015

Dobrý den, chtěa jsem se zeptat, před třemi týdny jsem spala se svým přítelem.Udělal se do mně a dva dny potom jsem zvracela jídla co jsem snědla. Bolí mě tři týdny furt prsa a a občas mi je na omdlení.test jsem si dělala před týdnem a vyšel negativní.Včera jsem ale dostala menstruaci, normální jako jindy ale prsa stále bolí.Co myslíte?

misaroman
27. črc 2015

Ahoj holky 16 jsem jela na Et 22 těhotenský test a ukázal se duch vědět hned na první pohled 29 jsem začala ve 3 ráno špinit hněde trvalo to do 1 odpoledne pak nic a k večeru krvácení a i kousky dnes už jen krvácím slabě a hlavně to ze jsem krvacela tak v Datum když mi měla přijít MS dnes jsem si dělala test ne na lačno a při krvácení a měla jsem tam opět ducha vás názor.

anny1111
6. zář 2015

Zdravím , chtela jsem se zeptat jestli ma nekdo takovou zkušenost . 26.8 se mi mela dostavit menstruace ale nedostavila. Menstr. Mam jinak pravidelnou a cítím hned jak to mam dostat .snazime se o miminko .dnes je to druhy den co menstruuji ale nemůžu se nejak zbavit pocitu toho ze jsem tehotna . Nedokážu to vysvětlit ale proste to nejak cítím . Je to možné ? I pres tu menstruaci ? Dekuju mooc za odpověď . Test ksem si dělala pred 4 dny a negativni

gabriela666
16. zář 2015

Dobrý den chtěla bych se zeptat 8.9 jsem měla nechránění sex a 12.9 jsem dostala menstruaci a strašně mě bolelo pod bříšku 🙂 mohla bych otěhotnět?? předem Děkuji za odpověď

misula29
16. zář 2015

s největší pravděpodobností ne

bzoucek
29. zář 2015

Ahoj, obracim se na vas s prosbou o vas nazor. Zhruba pred tydnem a pul jsem byla cca 11 DPO a zkousela jsem si delat test a byl negativni. Minuly tyden mi zacala menstruace, ale byla takova jina, nic me nebolelo, jen jsem byla unavena a podrazdena. Vcera mi MS skoncila a ja si dnes zkusila udelat test a je pozitivni. Myslite ze bych mohla byt opravdu tehotna? S pritelem si miminko moc prejeme a po roce snazeni by se na nas usmalo stesti. Dekuji

kamilka90
29. zář 2015

Ahojky 🙂 prosím prosím názor. MS 2.-4.9., 18–19dc růžový hlen na papíře, MS slabá trvala 1 den a přišla o 4 dny drive. Od včerejška mě pnou prsa po stranách, ale ráno test negativní…Nějaké zkušenosti?

ahojlidicky
31. říj 2015

Ahojky chtěla jsem se vás zeptat jestli je možné abych byla těhotná když při pohl.styku se do mě vyvrcholil 4krat a druhý den na to jsem dostala menstruaci ? bolí mě břicho, prsa a zvracím už to je asi 3.týden... děkuju moc za odpovědi :/

pandabox
16. lis 2015

Ahoj ja už tedy těhotenství vyloučila, mela jsem 6 dni zpoždění a a cca 26 den tam byl mini duch, pak přišla menstruace..jenomže i když mám menstruaci tak mam úplného divný psa..jsou o číslo větší, jsou totálne promodrala a kolem bradavek mam Velké července fleky...je tohle normální? fakt to boli jak des..pokud máte podobny zkušenosti budu ráda za Vaše komentáře.

andy65
2. pro 2015

Ahoj..mam dotaz..s pritelem se neprimo snazime o miiimo..Cekala jsem na mentruaci a neprisla test byl negativni..vynechala mi cela..ale den potom jsem zacla spinit dalsi rano nic ale vecer zase spineni..dalsi dny krvacim vcera uz to vypadalo ze konci ale dneska rano se mi to zase rozjelo..pritel rika ze mam o hodne vetsi prsa..nevim co mam delat.Nikdy se mi menstruace nezpozdila..prosim poradte..

maja521996
28. pro 2015

Zdravim damy potrebuji radu 23.12 sem dostala menstruaci taky sem ji tak dostat mela ale den pred tim sme s pritelem meli sex ale praskl nam kondom tak šlo vše domě ale myslim že vše vyteklo.menstruaci nemivam pravidelnou takze nevim jestli mam ovulaci tak jak bych mela myt.menstruaci mam dodnes ale slabsi nez obvikle můžu si to dělat sama od toho dne co praskl kondom se bojím pořad nad tím přemyslim ze by to byly vse jen nervi taky mě už 6 den boli podbříško ikdyz uz jen spinim vazne se bojím mimi nechci a posledni den se mi taky mota hlava a mam navali horka ,bojim se ze jsem tehotna mate nekdo takovou zkusenost prosím poradte nebo reknete vas nazor..na teh.test je si myslim brzy dekuji prominte za chyby ale pisu to na mobilu a hrozne se seká..:p

klarka208
9. led 2016

Dobrý den, potřebuji nutně poradit. Před 5 měsíci jsem měla nechráněný sex. Asi dva týdny potom mi bylo pořád na zvracení,měla jsem citlivá prsa a opozdila se mi menstruace. Tu jsem ale nakonec o týden později dostala a i těhotenské testy vyšly negativní ,tak jsem nic neřešila. Celou dobu až do teď bylo vše normální ,včetně menstruace ,ale teď po 5 měsících mě pořád bolí v podbříšku a cítím tam různé tlaky. Možná jsem si to jen vsugerovala ,ale je možné ,že bych mohla být těhotná ,i když jsem po celých 5 měsíců měla normální menstruaci?

monacizkova
10. led 2016

Dobrý den chci se zeptat ve čtvrtek jsem dostala menstruaci byla slabá a měla jsem 10dni spozdino a v pátek už jsem to skoro neměla a pokaždé při menstruaci že mě vypadne takový sliz velký a tentokrát nevypadal a už to ani nemám prsa mě bolí už měsíc a nejhorší je to ráno.s manželem se snažíme o miminko takže prosím o radu test si mohu udělat až v tydenku jelikož bydlím na vesnici a do města to mám daleko děkuju za odpovedi

mandlicka25
16. led 2016

Ahoj, koukám, že je tu víc dotazů než odpovědí, bohužel nejsem schopna poradit a mam taky problém. Snažíme se o miminko a ovulaci jsem měla 22 den cyklu, mentruace přišla strašně brzy a to už za 5 dní, je nějaká šance? :( děkuju!

princezsverunka
17. led 2016

Ahoj,vidím že je tu nás více co maj pocit i když se dostavila MS že jsou těhotné.Dělala si z Vás některá test? Já jsem na tom stejne 11.1. jsem dostala MS ta ale trvala 3dny a pak nic,potom 5den bylo jen špinění a to je vše.Celou dobu a hlavně po MS mám občas tlak v podbřišku,sem tam i bolí jako by měla byt MS nebo ovulace,ale tu mám až o víkendu.V tomhle měsící mám i pocit na omdlení,slabost v nemocnici jsem se i vyvrátila skrz špatnej vzduch/je to i z nemoci sem tam se mi to stane/ ale i tak hledám více informací jestli se to některé z Vás stalo..Asi si pro jistotu udělám test :D

keliska40
26. led 2016

ahoj mne se to stává každý měsíc,ze mam MS 4 dny, slabší od té doby citlivá prsa.Ale test jsem si delala a byl negativni.Navstivila jsem proto pred 14 dnema doktorku a udelala mi ultrazvuk rikala,ze to vypada na zacinajici tehotenstvi presto mi nechala udelat test z moci,pry se uz z krve nedela a sestricka mi pak oznamila,ze nejsem tak co si mam myslet poradi nektera co mam fakt delat 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru