Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

ajinka868
30. led 2016

ahoj holky mám podobný dotaz,je možné otěhotnět těsně před MS?trvala asi dny přišla o 2 dny později byla normální, ale protože je mi divně ze srady jsem včera a dnes udělala rozdílné testy a na obou světlé čárky těsně po limitu.

kalimero1972
13. únor 2016

Ahojky holky pred mesicem,jsem prodelala revizi delohy.Ted jsem dostala mesicky.Pred mesicky me hrozne moc bolely prsa a ted behem mesicku taky me moc boly.Je to normalni.Delala jsem si tehu test a nic...

antihorde
15. únor 2016

Ahoj ja jsem mela menstruaci do 4 mesice tehu a ted mam krasneho zdraveho klucinu

12kata12
24. únor 2016

Ahoj chci se zeptat.Spala jsem s přítelem v plodnych dnech a to 14 dnech jsem si udělala 2 testy a oba vyšli pozitivní.A dneska jsem to dostala.

kolarovasimsa
1. bře 2016

Dobrý den chtěla bych se zeptat před týdnem mi skončila menstruace a bolí mě v podbříšku a chce se mi pořád čůrat a 14dni už mám průjem a nikdy se mi tohle nestalo jim po troškách a pobolívá mě žaludek a pořád mě bolí břicho s pritelem se o to snažíme už půl roku a že by to teďka vyšlo? Poraďte někdo prosim můžu být těhotná? Děkuji za odpověď.

dita2016
6. bře 2016

Ahoj holky, už jsem zoufala. Už přes 9 měsíců se s přítelem snažíme o miminko. Je mi 23 a vzdy jsem byla zdrava. Tenhle měsíc jsem si byla jista, že to konecne klapne. Ovulaci jsme počítali a v její době jsme se stejne radši milovali ob den. Od ovulace me bolela prsa. Při rychle chůzy jsem fakt trpěla, takže už jsem jasala ze to konecne klaplo. Když 28 den nepřišla menstruace, udělala jsem si 31dc test a negativní. Tak jsem lese uklidnovala, že je třeba ještě brzo, kamarádka testovala a zjistila to az 8 tt. No ale ted, 33dc se probudim a mužu si oci vybrecet, že ta mrcha dorazila. Mam nepravidelný cyklus, ale zajímá me, jestli máte taky nejaka takove zkušenosti. Už z toho začínám byt hotova..... 😢 ☹

biedronka10
6. bře 2016

Ahoj, já to mám tak, ze MS mám velice nepravidelnou od zacatku tedy od 18 let kdy mi ji nasilim vyvolali, jinak bych snad byla i bez MS jak dítě. Brala jsem prověří, antinu nikdy to mi zakázali. Po pěti letech vysazena provera. A přestalo to chodit jak melo. Zpoždění třeba týden. Od te doby se to takto pohybovalo az do 15 října 2015. Proběhla MS a začala jsem mít trhu příznaky, tak nějak si pozor už nedavame od září. Tak jsem si myslela ze to bude. Bolela prsa, dost podbřišek i několik dni. Hlava me chytala a ráno jsem dokonce zvracela a odpo. Jsem skoro spala únavou. Tak jsem si na konci listopadu udělala test- nic. Tak mi to bylo divné. K dr nemělo cenu jít. Ta je jak ze středověku. No a tak jsem čekala co bude. MS a ted dobře cti mi přišla az 21 ledna tohoto roku. Takže jsem mela cyklus 3,5 měsíce. Takže nanovo a vlastně ani nevím co bude nutné udělat. Proto nestresuj se. Nejsi vtom sama a já si říkám ze na každém konci tunelu je světlo, a to čeká i na tebe. Optimismus je mocný carodej , zacni u nej

marienkah00000
8. bře 2016

Ahoj holky, mam dotaz 🙂 mela jsem 10dni zpozdenou MS, v nedeli jsem to do stala prvni den celkem silny, vcera uz tak nic moc.Dnes uz vubec nic, normalnd to mam 5 dni a prvni tri dny dost silne a zpozdeni nemivam, s pritelem se snazime, ale tech deset dni jsem testovala a vse negativni..myslite, ze i presto bych tehotna byt mohla? 🙂 diky za kazdou radost, zkusenost 🙂 Hezky den k MDZ

klarka9595
9. bře 2016

Ahoj holky mám dotaz.. Dostala jsem normálně MS měla jsem křeče do podbřišku bolest píšou nechuť k jídlu pak zas chuť MS skončila a stále to takhle pokračuje udělala jsem si test a byli tam dvě čárky.. Ale stále trochu spinim myslíte že by to mohlo být tehu

lilyanahorvatova
10. bře 2016

Ahoj klarko myslim ze tehotna jsi ja uz mam rocniho kluka a tet mam ten samej problem jako ty uplne stejne ....

andel777
4. dub 2016

Zdravím mám takovy dotaz s přitelem sme si davaly roky pozor ted prisla chvile ze by mimco a tak sme meli nechraneny sex ve streduu a hned v patek.V sobot mi bylo divne cely den sem prospala v nedeli mi bylo taky divne byla sem navena a bylo mi na zvraceni stim ze to mam dostat 8ho i celkove sem byla zmatena jak lesni vcela a bum ja to dostala dnes rano defakto o 4 dny drive ale neboli me bricho nic coz ja u menstruace mam ze mam krece a pred menstraci mi takhle divne nikdy nebylo myslite ze bych mohla být tehotna??dekuji moc

bety1984
7. dub 2016

Ahoj muzu byt tehotna uz to je 14 dni ale dostala jsem to ale neni to jako nornalni menstruace porat te mi dekuji moc

dahija
17. dub 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat, klasika 🙂 klasicky mi vam před MS příznaky bolesti,protivens4vi,nadýmání, .... a MS přijde vždy po vysazení utrogestanu. Tentokrát bylo vše bez příznaků, MS přišla za dva dny po vysazení a nejspíše došlo 14.den cyklu k možnému oplodnění . Co je zvláštní, tak mi narostla pRSA jako nikdy předtím a z jednoho mi Teče čirý sekret .... pro test si jdu v pondělí 🙂 tak mne zajímá, co myslíte, bude //?

leotinka17
9. kvě 2016

Ahoj 🙂 chtěla bych se zeptat.
měla jsem s přítelem nehráněný pohlavní styk. 10.4. a v den ovulaci.
ale dostala jsem 7.4. MS. měla jsem silný tlak v podbříšku a pocit na zvracení. MS jsem měla necelé 4 dny a byla slaba.
můžu být téhotná? :O předem děkuju za odpověd. 🙂

gabina077
10. kvě 2016

Ahoj 😉 chtěla jsem se zeptat. S přítelem se snažíme o miminko a já jsem si myslela že asi těhotná budu.Jedla a jim víc než dřív a někdy i míchám jídla hned po sobě (čínu,oplatky,čínu,kafe,jahody..) Taky jsem se koukala do zrcadla a myslim si že se mi i zvětšili prsa a jsou i trochu citlivější.Skoro každý den mě bolela hlava a nedávno jsem měla úplný křeče do ledvin a břicha a za chvilku to ustoupilo.Taky už asi 3tí člověk mi řekl že jsem nějak přibrala.Ale v neděli jsem měla dostat MS ale dostala jsem to až v pondělí.MS jsem měla vždycky pravidelnou ve stejný den.Ale nevím jestli je to tím že jsem brala prášky antikoncepci a pak jí přestala v průběhu brát.A MS mám menší než obvykle už 2 den.Myslíte si že bych mohla být těhotná ?? Děkuji předem za informace 🙂

micaella23
10. kvě 2016

Ja mela MS do 4. mesice jak hodinky, normalni, bez zmen, takze klido byt v tom muzes, ale nevim jak s temi priznaky, ja je mela pozdeji, to ma zas kazda jinak, skoc si pro test 🙂 jinak, po vysazeni HA holky naopak hubnou ve vetsine pripadu, takze tuhle moznost bych vynechala🙂

vendulinekk
16. kvě 2016

Chci se zeptat zdá muzu být tehu?MS mám dostat 20.5. Ale dostala jsem o týden dřív a jen dva dny.Pohlav.styk jsme měli s přítelem 25.4.den po MS

1352015
19. kvě 2016

Ahoj já 28 DC MS od neděle a test stále negativní. Myslíte že už by to bylo vidět? Stále mi je ale zle. Díky.

27tery
21. kvě 2016

Ahoj holky chtela bych se zeptat dostala jsem menstruaci o dva dny opozdene ale je mi divne ze mam porad zvisenou teplotu 37,2 a prsa me stale trosku bolej a o cislo se mi zvetsily a porad mam nafoukle bricho a je mi prave divne ze mam porad zvetsena prsa vzdycky kdyz to dostanu tak me prstavaj bolet dneska jsem si delala tehotenskej test a je tam naznak ducha teda jestly tam opravdu je ale jeste porad spinim tak nevim jestly je mozne otehotnet i kdyz jsem dostala menstruaci ma nekdo stim prosim zkusenost ze se to nekomu stalo ze mela menstruaci a pri tom byla tehotna dekuji

slunickoolinek
28. čer 2016

Ahojky holky chtela bych se zeptat pred 4 tydny do me pustil... V sobotu jsem to dostala jen dva dny silny a pak jsem si udelala teh.test negativni je mi porad spatne a boli bricho myslite ze by byla tehotna? Dekuji predem

kubatour
31. črc 2016

Dobrý večer
Chtěla bych se zeptat je možné abych byla těhotná i když jsem měla menstruaci? Začala stejně jako minulý měsíc a trvala také jen byla slabá spíše jako špinění. Bolí mě v podbřišku ale prsa ne je to možné? Mam tři měsíce po zamlklem potratu a snažíme se dále o mimi ale nedaří se zatím. Děkuji za odpověď.

nikolajir
31. črc 2016

Ahoj, chci se zeptat. S přítelem se snažíme o mimco už poměrně dlouho. Týden před menstruací jsem snědla na co jsem jen přišla, bolesti v podbřišku, krece.( v tom týdnu jsme měli sex asi 5x) Je to spíše oznámení že přijde menstruace. Menstruace přišla, ale zdá přesně nebo ne to nevím, myvam ji nepravidelnou. Jediné co myvam pravidelně je to že se objeví hned ráno jak se probudím a jdu na záchod. Teď to bylo jiné v tom, že jsem ji dostala odpoledne. Od té doby šílené bolesti a křeče. Nemůžu nic jist, nic mi nechutná, mám pocit že se pořad potim, prásky na které jsem zvyklá při bolestech mi přestali zabírat. Nemůžu spát :(. Asi je to blbost že by se zadarilo. Ale i tak nemá s tím někdo zkusenost?

veverkamaminka
2. srp 2016

Menstruace v těhotenství je stav neslučitelný s těhotenstvím. V těhotentví však může docházek ke krvácení, které si může žena s menstruačním krvácením splést. Jedná se především o krvácení při implantaci, které se vyskytuje v době očekávané menstruace a může tak odvrátit pozornost od počínajícího těhotenství. Dalšími častými přičinami krvácení v těhotenství může být mimoděložní těhotenství, zánět, poranění nebo krvácení po pohlavním styku.

atynka1103 můžeš být tehotná může to signalizovat mimoděložní těhotenství, nebo infekci, kolegyně z práce v 5. Měsíci slabě krvácela. Zde je úryvek textu z článku.

luc7369
15. srp 2016

Dobrý den,
potřebuju poradit, z finančních důvodů jsem byla nucena vysadit antikoncepci, s přítelem jsme spolu spali, ale vždy ho ze mě vytáhl včas, nedávno jsem začala na sobě pociťovat změny, stále jím a spím, boleli mě bradavky jako modřina, prsa mám strašně měkké a chodím často na malou, říkala jsem to kamarádce a ta mi řekla, že mohu být těhotná a pak jsem nad tím začala teprve uvažovat, ale nevim jestli si to tělo jenom nevsugerovalo, měla jsem to dostat 8.8. a dostala jsem to 13.8. a TT jsem si dělala 12.8., který vyšel viz. foto. Jsem těhotná? Četla jsem spoustu věcí, že mohu být i přes MS a nebo to mohlo vyjít takto kvůli očekávané MS a také jsem slyšela, že po vysazení HA je velmi lehké otěhotnět, nevím co je na tom pravdy, předem děkuji za rady.

kelly123cz
4. zář 2016

Ahoj holky potřebovala bych se zeptat... S přítelem sme se milovali cca před 3 dny... MS sem měla dostat do dvou dnů... Přišli dnes... Ale před tím mi bylo nevolno... :( měla sem chutě na všelijaký jídlo a tak.. Přítel říkal že si mám udělat test až po MS... Potřebovala bych poradit... Nevím jestli sem v tom nebo ne... Předem děkuji 🙂

terynkqa
13. zář 2016

Dobrý den, možná to sem nepatří ale potřebují fakt poradit, naposledy sem měla Menstruaci před 9tydnem , nechala jsem to tak běhali mi hlavou jestli jsem těhotná nebo ne bylo mi to celkem jedno , ale čím víc se blizil další měsíc tak sem byla víc a víc nervózní jestli jsem Teda tehu nebo ne tak jsem šla 7.9. k DR.ginekolog , tam mi řekl že to ume poprvé vidí ,že mám Vaček , nevím co to je ani nevím co to obnáší , ani sem se neptala , řekl že můžu být trhu na 50-60% tak mi Pichl injekcí na vyvolání menstruace, jestli se do týdne nedostaví tak mám přijít z5 kd DR. Čekala sem napnutá jestli to dostanu nebo ne, Ale dnes sem to dostala , tak k DR nemusí , je možné že mi ten vaček zmizel ? Nebo jeste můžu otěhotnět nebo jak to chodí ??? Děkuji za radu

vendula01
20. zář 2016

Take se pridam.
Normalni MS mam 7 dni,ale tedka je to divne..
Dva dny pred MS jsme meli pohlavní styk,potom zacala MS a po dvou dnech najednou prestala.
Je mozne ze jsem mohla otěhotnět? Bricho me poboliva porad,doktorka to určila jako střevní chřipku tak nevim.
Predem diky za reakce🙂

dv1987
28. zář 2016

Dobrý večer mohu se zeptat jestli manžel když země vyšel tak měl sperma na přirození je tam nějaké riziko otěhotnění já ha neberu a ani kondom byla jsem u dr a ten mě našel nějaký útvar v děloze mohla bych být těhu ? ms dorazila o 8 dní déle ale nebyla tak silná jako vždy bývá a trvala jen 2,5 dne děkuji za odpověd

mandlicka25
29. zář 2016

@dv1987 určitě být těhotná můžeš, udělej si test a ten ti hned dá odpověď 🙂

veverkamaminka
1. říj 2016

Nevíte kdy se po porodu má zase dát do normálu menstruace? Synovi je 15 měsíců a již jsem měla dvakrát pravidelnou menstruaci a teď přišla o týden dříve a první den byla nejsilnějšía den ppřed menstruací jsem cítila ovulaci jinak se pořád pokoušíme o holčičku. Totiž před těhotenstvím jsem měla men.pravidelnou tak nevím kdy zas bude normální a aby se konečně další škvrně podařilo je to divný ,že se to od šestinedělí stále nepodařilo. Kojila jsem pouze do 10 měsíců pak jsem o něj přišla a za dva měsíce teklo mazivo a příznaky těhotenství, jenže menstruace nebo jakesi krvácení přišlo jednou trvalo jen 3 dny tak by mě zajímalo kdy po roce se dostanu do normálu s menstruací aby se děvčátko či kluk znovu podařilo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru