Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

dv1987
1. říj 2016

@mandlicka25 no prave ze jsem si delal ve ctvrtek test a jen jedna carka kdy by mohla tedy byt 100% ta druha kdybych byla ja to neznam kdyz jsem otehotnela poprve tak me to tt test ukazal hned po vynechani ms a pridruhem to stejne taky vynechani no a tet udajne pri tretim je to nejake divne poradte jak dlouho mam jeste cekat nez by tam bylo neco videt podle sexu by to vychazelo bud 8.9. 9.9 nebo 15.9 prosim poradte nevim kdy jsem mela ovulku ja to nehlidam 🙂

cocococo
1. říj 2016

Mám dotaz. Dnes jsem dostala ms, ale o 3 dny pozdeji. Je i tak mozne tehotenstvi ? Styk jsme s pritelem meli presne pred tydnem. Vcera jsem spinila, naruzovely hlen a pak hnedy a dnes uz ta ms dorazila se spozdenim. Nikdy v životě se mi nespozdila ani o den, spíš naopak jsem ji měla dřív, ale pozdě nikdy. Děkuji moc za reakce

petulkatomikova
6. říj 2016

Ahojky vsichni 🙂 s pritelem se pokousime... minuly vikend jsem s pritelem mela nechraneny styk... miminko oba chceme... ale v pondeli jsem dostala ms... obvykle je myvam silne a dlouho... tentokrat jsem mela slabe a 3 dny... je mi porad divne... jsem utahana ... test jsem si nedelala... myslite ze je mizne abych byla tehotna??? Pokud budete tk hodni poslete mi nazor a co bych podle vas mela delat i na email kopretina.petka@seznam.cz mockrat dekuji za vse

berrista
7. říj 2016

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli můžu být těhotná i když jsem to dostala. Mám to od čtvrtka a celou noc jsem ztrávila bolením břicha a zvracením, a pořád to tak trvá.. Pohlavní styk mám téměř každý den, a antikoncepci neberu.. díky za radu 🙂

anita00
12. říj 2016

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jesli můžu být těhotná i když mám menstruaci .
Takhle měla jsem styk 27.9. a ted 11.10. jsem dostala MS,ale původně jsem to měla dostat 8.10. vim,že jsem měla chraněný styk,ale byly jsme oba mimo ( pily jsme ) tak jsem se jen chtěla zeptat děkuji za odpovědi 🙂

biedronka10
16. říj 2016

@anita00 mozne je vse, ale dle me spise ne. Spozdeni se stava a tohle je jeste dobry. Me to neprislo treba 3 mesice

kikin1
16. říj 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat: dělala jsem si 4 testy v posledních 2 dnech,, první den ráno slabá druhá čárka, mamatest, hned odpoledne další od clearblue a náznak plus, který se přeměnil na mínus a mínus zůstalo.. Ještě večer mamatest, negativní a včera odpoledne cemio a pozitivní, ale hodně slaboulinká druhá čárka, skoro neviditelná. Dnes jsem začala trochu špinit, tak nevím, jestli mohu být těhotná, co myslíte?

carmilla
16. říj 2016

@kikin1 Spíš ne.

kikin1
16. říj 2016

@carmilla Jsem zvedava no, dneska udelam dalsi test a to asi rozhodne, mam docela dost priznaku a dva pozitivni testy uz asi nahoda nejsou, tak uvidim 🙂

carmilla
16. říj 2016

@kikin1 Tak uvidíš, jestli se ti rozjede "klasická" menstruace nebo ne...já myslela, že ty testy nebyly jasně pozitivní, podle toho, cos psala...Jinak ale některý ženský mají menstruaci i na začátku těhotenství...jsou případy, co menstruujou do pátýho měsíce...tak uvidíš. Tady ti stejně nikdo nemůže říct žádný závěr, neb do tebe nikdo nevidí. 😉

salenas
16. říj 2016

moje máti měla menstruaci se mnou do 4týho měsíce ...

kikin1
16. říj 2016
carmilla
16. říj 2016

@kikin1 Něco tam je, ale není to úplně zřetelný...zkus testnout za 2 dny, ta hodnota HCG prý zezačátku prudce narůstá a s odstupem 2 dní už by měl být ten nárůst na testu jasně patrnej....

kikin1
16. říj 2016

@carmilla dobře, děkuji, nejde to vydržet :D nejraději bych nestovala každou hodinu...

biedronka10
16. říj 2016

@kikin1 hele, zrovna ja s problemy od 16 let. Ms mi chodila jen s praskama a sama mi chodi od 20 let teprve. No a od stredy mam pozitivni testy. Sice ro prozivam celkem negativne az se stydim ale to je vec jina. Takze nepravidelne cykly muze mit obcas kazda, ja to mela pravidlo a presto jsem ted otehotnela, sice po roce ale ano. Ty setis tak ti to pujde rychleji

biedronka10
16. říj 2016

@kikin1 po roce rovnani cyklu i kdyz se proste nikdy nesrovnal

kikkulina
17. říj 2016

Ahoj holky, poraďte..byla jsem 30.9. Jsem byla na vyvolavacce MS, MS se dostavila 5.10. Do 8.10., tyden byl klid. Myslim, ze byla ovulka 12. Nebo 13.10. Bolel me podbrisek,prsa do ted.. 13.10-16.10 jsem spinila vzdycky tak kapicku krve, tak jsem myslela ze je to k vuli ovulce a vcera se mi rozjela MS znovu po necelych 2 tydnech s chvilkovymi krecemi v podbrisku a bolesti v krizi..myslite, ze se cyklus upravuje,nebo i tehu nebo co by to mohlo byt?

pajusininka
22. říj 2016

Ahoj chtěla bych se zeptat 18. 10. Jsem si dala těhotenský test byl pozitivní podle kalendáře bych měla byt v 3 týdnu ale teď jsem začala slabonce spinit i když jsem měla mit menstruaci už před týdnem. Je to v pořádku nebo mám jit rači k doktorovi? Už jedno dítě mám ale tohle se mi ještě nestalo. Dík za odpověď

geryy
14. lis 2016

Dobrý den mám otázku 3 dny sem mela takovou silnější ms ale dneska už skoro nic ms mivam tak 5 dni myslíte že mužů skusim tehu test ať mi skoncila ms

verdulin
20. lis 2016

Ahojky, chtěla jsem se zeptat před 3 tydny když jsem měla Ms jsem měla s přítelem nechráněný styk. Dneska jsem dostala velice bolestivou Ms. Je možné že jsem těhotná? Děkuji za odpověd 🙂

paju_nka
6. pro 2016

@baruuuu ahoj baru mužů se zeptat jak si dopadla ?mam úplně to same a nevím si vůbec rady :/ diki moc

paju_nka
6. pro 2016

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli můžu být těhotná i když jsem to dostala ms(a mela sem 2 dny spožděni )?a už týden mám bolením břicha a zvracením, a pořád to tak trvá.. Pohlavní styk mám skoro furt. Když sem s přítelem 🙂 test mi ukázal negativní ale furt chodim Na WC (čurat ) a zvracim. Předem děkuji za radu nebo pomoc 🙂

kamilka90
9. pro 2016

Po MS by byl test už pozitivní... zvracení může být viróza nebo psychické, jestli se snažíte... nezdá se mi to, že bys byla těhotná.. dělala sis znovu test? Jak ti je dnes?

balazova23
10. pro 2016

Devcata chtěla jsem se zeptat mam po 5porodech a ted si myslim ze jsem tehotna ale mněla jsem normalni menstruaci a test mi ukazuje negativní a jestli se vám to též us stalo a mam strach jít ke gynekolozce ze je us pozde nevíte náhodou jestli na to nema nějakéj vliv kdys sem si před půl rokem. Nechala vytáhnout nitro děložní tělísko Prosím poradte

paju_nka
11. pro 2016

@kamilka90 delala jsem si dva testy jeden visel ze jsem a druhy ne, ovednala sem se na gindu a tam se dozvim víc 😊

simuska678
11. pro 2016

Ahoj 🙂 chtěla jsem se zeptat může být žena v 5 měsíci těhotenství i když má pravidelnou menstruaci?

kopretina771
12. pro 2016

Ahoj holky. Od srpna se s manželem snažíme o miminko. Vždy mám cyklus 25-27 dní. Ale poslední měsíce jej mám úplně rozházený. Dvakrát jsem měla cyklus 21 dní a naposled mi přišly měsíčky až 33. den.... Měsíčky mívám vždy 5 dní, tentokrát trvaly ani ne tři dny. Test jsem si dělala před ms - negativní. Je možné, že se moje tělo nějak "připravuje" na otěhotnění??? Už nevím co, za týden jdu k dr, tak uvidím, co mi řekne... Stalo se Vám někomu něco podobného a přece jste byly těhotné? Předem děkuji za odpověď. 🙂

lenca_lenca
13. pro 2016

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli můžu být těhotná i přes tohle všechno. Minulý týden jsem měla asi 5dnů stavy, že jsem nevěděla jestli jsem těhotná nebo to mám dostat. Po těch 4 dnech jsem měla nasadit utrogestan (mám ho na srovnání ms, jelikož bez pomoci to sama nedostanu). Po 5 dnech brání jsem měla jen lehké ale takové nahnědlé špinění a výtok a večer tedy pak sex a po sexu v noci se mi to spustilo dost. Tenhle víkend to bude vlastně 3 týdny o předchozího sexu. Nicméně je mi po celou dobu pořád špatně, bolí mě prsa, záda a jsem unavená (to jsem měla i před nasazením utrogestanu). Nevíte? Moc děkuju

denca15
13. pro 2016

Já měla menstruaci až do 3 měsíce a dostávala jsem to pravidelně.. 🙂 Takže můžete být těhotná.

lenca_lenca
13. pro 2016

@denca15 Dekuju. A na testu by se to melo projevit po tech 3 tydnech nebo stale nemusi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru