Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

anetadr
23. kvě 2013

je to nepravděpodobné, ale né nemožné. Zkusila bych nový test, ale sama za sebe dodávám, že podobné příznaky občas taky mívám a jsem přesvědčená, že je tělo vytváří jen pro "naší radost" - aneb tak moc jsem si přála být těhotná a ty příznaky mít, že jsem je časem začala na sobě pozorovat. Jinak 3 týdny od případné ovulace už by test pozitivní být měl. Počítá se 11-14 dní po ovulaci. Držím palce ať to dopadne tak, jak si přeješ.

pejtho
23. kvě 2013

Tyto pocity při menstruaci já mívám celkem pravidelně a těhotná nejsem.
Nicméně známá u obou dětí menstruovala do třetího měsíce,takže to možné je...

zuziry
24. kvě 2013

Ahoj, mě se to stalo, těhotná být můžeš... zkus udělat nový test po menstruaci 😉

catherin89
25. kvě 2013

Mě se to stalo,už jsem byla těhotná a dostala jsem ještě jednu menstruaci.

gajkajka
28. kvě 2013

Ahojky chci se zeptat měla jsem Ms jen dva dny test jsem si delala ale druhá čárka slabounká tak nevím jestli to je normální porate prosím dekuji

helen_8
28. kvě 2013

Můžeš, toto se přesně stalo mojí mamce, tři měsíce menstruovala a už mě měla v bříšku. Taky mé spolužačce se to stalo, zjistila, že je těhotná taky až několikátý měsíc. Občas se to děje, ale řekla bych, že spíš půjde o silnější špinění, že to krvácení bude slabší a nebude to připomínat klasickou menstruaci.

radova23
30. kvě 2013

Ahoj tak ja toto měla ...... měla jsem ms 3 dny docela silnou ( normalne ji mam 4 dny,tak jsem to nebrala v uvahu) dalsi mesic jsem ms nedostala,sla na gynekologii a byla ve druhem mesici. JINAK,TO ŽE MENSTRUUJEŠ NEZNAMENÁ ŽE SE VYPOUSTI VAJIČKO.ja ms mela pul roku pravidelnou,ale vajička se mi nedelala :-/

prcek91
30. kvě 2013

moje známá měla menstruaci normálně 3 měsíce.. 🙂 takže to jde..

anetaaaaaaaaaaa
18. črc 2013

ahoj, chtela jsem se zeptat mnela jsem mesicky 3 dny 😉 a vetsinou je mam 5 dní, nebo i dele..😉
je mozne ze bych byla tehotna?.. ;-/////

salomee
18. črc 2013

Je to možný, pokud vyloženě nepadaly kusy a bylo to slabší. Jsou i takové výjimky, osobně žádnou neznám.. pro mě byla vždycky menstruace signálem, že nic..a tak jsme se to i učili ve škole🙂.

zuzec
18. črc 2013

Ja som mala ms a bola som uz tehotna, dokonca mi test ukazoval, ze nie som..ale ja som v tom case este kojila prvu dceru a telo bolo zblbnute 🙂

marcelka07
24. črc 2013

dobry den jsem tehotna v 3 tydnu a dostala jsem mesicky mohu byt tehotna porad nebo jsem oto mohla prit dekuji za odpoved

ladus88
17. srp 2013

Jak to u vas dopadlo?Rasim ted uplne to same🙂

myskaq
21. srp 2013

No tohle by me take zajímalo.. Jestli je mozné otěhotnět pred menstruaci .. Měla jsem s přítelem p.styk nechraneny, pred 4 dny a včera jsem dostala MS tzn. 3 dny po styku. Četla jsem ze je mozne otěhotnět a ze v některých pripadech zeny tu menstruaci měli úplne normálně. Me by prave zajímalo jestli ta menstruace probíhá normálně tak jak jsem zvykla ji mít nebo jestli se vždy musí jednat jen třeba o 3 dny spineni protože ja ji mám jako obvykle ale co mi přijde divne je , ze jsem mela pred MS asi 3 dny ovu.. Ještě než neubehl ani týden takže test dělat je zbytečne. No a pravé jsem i četla ze i kdyby jsme ho počali tak se vajíčko nestihne zahnizdit.. Takže v tom mám chaos. Prosím o nějakou radu nebo jen někoho kdo s tím měl zkušenost :/

tulinka28
21. srp 2013

Ahoj holky, omlouvám se, že tady píšu a je to trošku z jiného soudku, ale nechci zakládat další otázku 🙂 Já jsem teda menstruaci nedostala (termín byl před týdnem), místo toho mi bylo dost špatně (měla jsem pocit na zvracení, ale nakonec z toho nic nebylo) a poslední týden se taky cítím strašně unavená, jen bych spala. Test jsem si dělala, ale byl negativní. Chránili jsme se, ale říkám si, že nic není 100 %. Nicméně...test by mi měl ukázat případné těhu hned po vynechání menzes, ne? Děkuji

nikolka85
2. říj 2013

aho. Chtěla bych se zeptat.. Měsíčky se mi spozdily o 11 dne ted jsem je dostala ale dříve se to nikdy nestalo aby jsem je měla opožděně. poslední dobou mi bylo na zvracení a všichni mi říkají že mi vyrostly prsa a chtěla bych se zeptat jestli je tu možnost že jsem těhotná.. test vyšel negativně. předem děkuji

simdan
5. lis 2013

Ahoj děvčata 🙂 v červnu jsem byla na revizi(spontální potrat),snažíme se dál o mimi.Po té revizi mám sice menzes pravidelně co 28dní,ale hodně silnou i s kusy sraženin,třeba aj 10dní.Před menzes mě vždy bolí prsa,ale s menzes bolest odejde.Menstruační bolesti nemívám.Tento cyklus mě týden před MS bolelo břicho,jako před MS,skoro celý den 😔 a MS jsem dostala o dva dny později,nyní ji mám pátý den,už slábne,ono by na tom nebylo nic divného,ale prsa mě začala bolet týden před a s příchodem MS bolest neustoupila,ba naopak,prsa mě bolí čím dál víc,zvětšily se mi a chodím v noci 2x na malou,stejně mě to dělalo i u všech třech těhu.Děti mám dvě.Chtěli bychom ještě jedno a v létě to nedopadlo.Takže dnes si jdu koupit test a uvidíme.Moje maminka měla dvě těhu bez menzes,ale poslední třetí měla MS do pátého měsíce,takže vím,že těhotenství a případná MS je možná.

adriankavalo12
8. lis 2013

Ahoj chtěla sem se zeptat jestli je možné že mám menstruaci už měsíc a 8 dní ?...a nák mám zvednutý bříško menstruaci mám tak vždycky test sem si dělala ale je negativní .. furt mi je na zvraceni.. furt jim..vážila sem 56 a ted vážím 57 ...ale prsa mě nebolí ani v podbřišku mě nebolí ..jen sem unavená a strašně mě bolí záda..ráno když se probudím tak sem spocená nikdy sem to nemívalá a v puse mám divnou chut .. furt chodim na záchod...ale menstruace je někdy silná a někdy prostě slabá.. je toto normální?... 😒

hannyy
8. lis 2013

@adriankavalo12 jestli mas MS 1mes a 8dni v kuse tak nejspiz tehu nejsi, spiz bych to videla na nejakou hormonalni poruchu , urcite bych si zasla k dr a neco s tim delala, pokud by jsi vsak tehu preci jen byla - urcite by to zjistili z krve, takze doporucuji navstivit dr. tady ti to nikdo nerekne :-/

kacii1
26. lis 2013

ahoj chtela bych poradit je to dva tydny co jsme mely nechraneni sex a snazime se o miminko. a dostala jsem menstrruaci je mozne ze to trva nez se oplodni vajicko a muzu byt tehotna i kdyz to mam dekuji 🙂

ivykeje12
10. pro 2013

Dobrý den....chci se jen zeptat s přítelem sem spala před dvema tydny..udelal se do me je mi furt zle je mi na zvraceni rani ,odpoledni a vecerni nevolnosti...byla sem vysetrena gynekologem a on mi rekl,ze musim pockat do 22 to je bude 3 tyden,ale pravdepodobne se pry jedna o tehotenstvi,ale predevcirem semdostala menstruaci slabe krvacim je mozne byt tehotna pritel je presvedcenej ,ze neco podelal a vy sam,.ze se do me udelal..dekuji ☹ ☹ ☹

maudn
10. pro 2013

asi nebudeš, pokud máš negativní test, pokud bys měla, tak to může být i mimoděložní (já totak měla s menstruací)

kacenka1979
10. pro 2013

jo můžeš já jí měla taky a dost silnou...přesto se tam prcek držel jak klíště 🙂

jana5410
29. pro 2013

Ahoj chtela jsem se zeptat od 20.12.2013 zvracim každy den rano po kafi a tehotensky test jsem z koušela a nic a 29.12.2012 jsem dostala menstruace prosim o radu diky 🙂

simona.k.
29. pro 2013

Ahoj,mužeš být těhotná menstruaci muzes mit az do 3 mesice 🙂 Počkej jeste treba týden a udělej si test znovu 🙂 nebo zajdi na gyndu tam by se to melo uz poznat.Kdyžtak pak napis jak jsi dopadla docelo by me to zajimalo 🙂

jdsfghsdfkjsdf
31. pro 2013

chcela som sa neico opitat robila som si test ten mi ukazal ze som tehotna nebola som si ista ze si som tak som znovu urobila a ukazalo se som 5 testi som si udelala a preco mam menstuvaciu

obr0025
6. led 2014

dobrý deen chcem sa spytat....meslala mi ms tak som si urobila test ,slabulinky duch bol ,potom dosla ms a trvala 4dni max 5 dni,nasledne som si asi 8den po menzese spravila test a bol tam opat dusik a to som si robila test vecer,zial na druhy den rano bol dusik slabsi...co robit ? dakujem

hanulka26o
6. led 2014

Ahojki v unoru a cervnu jsem byla na operaci cisty na pravem vajecniku... Tet jsem podle doktora scela v poradku tak sme se zacali snazit o mimi. V prosinci jsem mela plodne dny 23,24,25,26 z partnerem jsme spolu spali 23 a 26 odte doby me pobolivaji vajecniky a boli me i prsa. Tehotenske testy jsem si uz delala ale vysli negativne.... Nemate nekdo stimhle skusenost dekuji

baruuuu
7. led 2014

Ahojky, prosím o radu!
S přítelem se snažíme o mimčo. Je to 10 dní, co se do mě udělal. Menstruaci jsem měla dostat před dvěma dny, dnes jsem začala slabě špinit, ale víc nic. Jsem zvyklá, že už od prvního dne menstruace teče "červená".
Včera jsem zkoušela těhotenský test, ale vyšel mi negativně (možná je na to moc brzy). Jinak jsem teď hodně náladová, pobolívá mě v břichu.
Myslíte, že můžu být těhotná?

lydiena
8. led 2014

Ahoj holky, prosim Vas o radu. Jsem snazilka..minuly tyden ve ct.a pa.jsem si delala TT... Holky na miminu mi psaly, ze na testech vidi ducha, ja nic nevidela :/.. V nedeli prisla ms... A dneska mne boli v podbrisku a jde ze mne hnedy vytok.. Tmavy. Normalne mne bricho pri ms boli 2dny na zacatku a pak uz ne spinim jen na intimku a hlavne me bricho neboli. Ale ted? :(. Nevite co by to mohlo byt? Moc dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru