Můžu být těhotná i přes negativní testy?

rasha
3. črc 2012

Mám pravidelnou ms po 28 dnech,nyní 4 dny zpoždění.Už více jak 14 dní těhu příznaky,ale testy mi vycházejí stále negativní.Stalo se to někomu?Mám ještě šanci na // ?Jedno dítko už mám,tak cítím,že je něco jinak....

absintka19
11. říj 2017

@natysnovec taky jsem to mela pred tehu i ted po tehu. Cyklus i 60 dni ale pomohl duphaston brat, ja anti nebrala.

natysnovec
11. říj 2017

@absintka19 my se ale snazime o miminko a ja duphaston brat nechci pac se po ton pribira😢a ja mam po porodu 95 kilo sice to neni videt,ze mam jen brisko trochu ale stejne...😢

snezenka123
16. říj 2017

@leontynkar ahojky. Tak jak jsi dopadla?

leontynkar
17. říj 2017

@snezenka123 ahoj. Moc diky za zajem. 🙂 vcera přišla MS. Ale jsem rada, fakt me to břicho uz bolelo... 52.DC.
Dnes jsem byla na horm. profilu a nechala jsem si vzít i AMH. Doufám, ze to byla jen nějaká výchylka tak dlouhý cyklus a bude zas dobre.
Takže překvapivý závěr se nekoná 😇

snezenka123
17. říj 2017

@leontynkar to mě moc mrzí, ale jednou to vyjít musí🙂budu držet palce

leontynkar
17. říj 2017

@snezenka123 me taky, ale co uz 🙂 Dekuji moc za zpravu 🙂🌷 snad budem úspěšnější 🙂🙂🤣🤣

verulinekk
30. říj 2017

Ahojky holky, mám dotaz. Můj cyklus je delší ( 36 dnů), ale pravidelný. Dneska mám 3 den zpoždění, testy jsou negativní. Jsem unavená, občas mi neni dobře od žaludku, točí se mi hlava, jsem nafouklá. S manželem jsme se snažili 1 měsíc. Myslíte, že bych mohla být těhotná ?

ernysek29
22. pro 2020

Ahojky maminky mám dotaz v listopadu sme z přítelem měly sex menstruace byla 5.11a skončila 12.teď je prosinec menzes sem neměla jen dva dny silný a další dny uz jen slabé špinění a průhledný výtok teď už pár dní mám bolesti v podbřišku a v tříslech sem furt nafoukla každý den je mi špatně nesnesu uz kafe a to sem závislá bolí mě furt hlava potim se a přes den bych zpala a v noci uz nemůžu.Sex sme měly a přítelovi to trošku uteklo tak mě zajímá mohu být těhotná testy sem dělala před týdnem obyc a negativní a dnes clearblue a opet negativní děkuji všem za rady a krásný den 💓💗😊😊😊

ema90
22. pro 2020

@ernysek29 Menses probehla a testy negativni.
Ne, pravdepodobne tehotna nejsi.

ernysek29
22. pro 2020

Ahojky dneska mi zacala z bradavek vytekat cira tekutina a lesknou se mi dost oci myslim si ze mimi to bude i prsa mi dnes tezknou tak to necham byt a necham se prekvapit

ema90
22. pro 2020

@ernysek29 Nebude to spis zvysena hladina prolaktinu? Tomu by odpovidala i ta menstruace, ktera byla-nebyla.

katy166
22. pro 2020

Ahoj, jsem na tom podobně. Ms jsem měla mít v neděli nebo včera, ale zatím nic. Podbřišek bolí, ale jinak, mám o hodně citlivější prsa, hlavně bradavky, lesklejší oči, ale tt zatím negativní. Dnes ráno se na tt slabounká druhá čárka objevila při načítání, ale po zaschnutí zmizla. Tak čekám, co bude dál..

ernysek29
22. pro 2020

Ja nevim zadne leky ani ha neuzivam tak se nechame radeji prekvapit

albro
2. kvě 2021

@ernysek29 můžu se zeptat, jak to u vás dopadlo?😇

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru