Můžu být těhotná i přes negativní testy?

rasha
3. črc 2012

Mám pravidelnou ms po 28 dnech,nyní 4 dny zpoždění.Už více jak 14 dní těhu příznaky,ale testy mi vycházejí stále negativní.Stalo se to někomu?Mám ještě šanci na // ?Jedno dítko už mám,tak cítím,že je něco jinak....

nikissek28
3. črc 2012

a co zkusit jít k dr na krev? mě se teda // na testech ukázaly až později skoro 14dní po vynechání a to jsem měla taky 28denní cyklus 🙂 takže šance tu určitěš nějaká je 🙂

sariky
3. črc 2012

me take vysel kazdy test jinak (nektere pozitivne, nektere negativne), definitivni potvrzeni jsem mela az z krve a potom z ultrazvuku 🙂

estrela113
3. črc 2012

Mám stejnou zkušenost, měla jsem na testu ducha, pak dlouho byly testy negativní, snad 14 dní a pak najedou šup dálnice. Takže naděje určitě je. Ale když zajdeš k doktorovi na odběr krve, určitě to bude nejjistější, na ultrazvuku ještě nemusí být nic vidět.

klematis
3. črc 2012

mě první test vyšel taky negativně a to jsem byla měsíc těhotná, druhý za tři týdny vyšel pozitivně 🙂

haskova7
3. črc 2012

Já cítila, že je se mnou něco jinak, menstruace měla zpoždění, ale test byl negativní. Asi až po týdnu byly vidět dvě čárky. Takže u každého je to asi jinak. 😉

mishha
3. črc 2012

Určitě šanci máš,na testy se moc nespoléhej,pokud cítíš,že by to mohlo být..Já měla hodně negativních testů.Až v 9.týdnu něco málo bylo vidět,ale nevěděla jsem jistě..Ultrazvuk také nic a pak až z krevních testů..zajdi k doktoru 🙂

doli1
7. črc 2012

nezáleží na tom jestli je ms pravidelná po 28dnech ale kdy byla ovulace.někdo má ovulaci těsně před ms-viz já 😀 ms se nedostaví ale musim 14dní čekat na // asi to máš stejně.po nějakém týdnu ti citlivější testy ukáží druhou čárku

jaa
7. črc 2012

Ještě 14 po vynechání jsem měla test negativní a i krev. Potvrdilo se vše o týden déle.. Otěhotněla jsem asi těsně před ms.

pajiskazemlyna
7. črc 2012

Pokud víte, kdy byla ovulace, lze na testu druhou čárku určitě pozorovat cca 14 po oplodnění. Na 28denní cykly se nehraje, občas se stane, že ovulace vůbec neproběhne nebo proběhne mnohem později - pokud se tak stane, ms se posune a nebo přijde pouze tzv krvácení ze spádu. Někdo má kvůli anovulaci cykly i 80 dní.
Takže vydržte, pokud ms nedorazí, zkuste test opakovat, pokud dorazí, držím palečky na další snažení 😵

pajinkaa28
7. črc 2012

Tak já zrovna řeším stejný problém,mám 5 dní zpoždění a test negativní.Nezbude nám než čekat ☹

dadyss
18. črc 2012

Ahoj mám stejný problém. Dnes 7 den zpoždění, tt stále negativní. V pondělí mi doktor píchl vyvolávačku, tak uvidím co se bude dít, tak ráda bych na tt viděla // , ale zatím nic ☹

mates22
18. črc 2012

Mně vycházely testy negativní (3*), takže jsem naklusla na gyndu a byla jsem přes měsíc těhu.........a pak mi najednou další vyšel pozitivní 🙂 .

uzankaa
18. črc 2012

Taky mám 8 den spoždění MS...test dneska ráno negativní, zítra si volám k dr.a uvidí se! 🙂 Kéž by to vyšlo....

ajulka1
7. dub 2014

Ahoj holky, mam takovy dotaz. Mam ted 42dc tj 14dni zpozdeni. Sice ms mivam docela nepravidelnou ale az takhle zase ne. Mivam bolesti v podbrisku, hodne casro chodim na malou, obcasne nevolnosti na omdleni (ne zvraceni), zacpy... Coz jsem mela i v predchozich 2tehotenstvich. Ale na tehu testu jen / . Je fakt ze jsem ted mela zanet mocaku a tak by me gajimalo, jestli je mozne ze jsem v tom, nebo to mam pricist jen tomu zanetu?

martulafer
14. kvě 2014

Tak ja uz mam 5 dni zpozdeni,tehu priznaky jsou bazalni teplota se drzi tyden od 36,8-37,1 a testy porad negativni :( ani duch takze zitra klusu k dr.

maudn
14. kvě 2014

Já měla ovu až 28. Den cyklu z 33 a teď má 5 měsíců

lucinka1502
14. kvě 2014

Ahoj holky. U me stejny problem. MS meska od patku, tj. 6 dnu. MS dostavam 28-29DC a zpozdeni jsem nikdy nemela. Krome nepovedeneho tehu v sprnu (ted v kvetnu bych rodila), ale o tom to tu neni. Mam uz asi 7 dni takovy pruhledny vytok (nejdriv bily, pak pruhledny). V nedeli v jednu chvili malinko nahnedly, dalsi den kdyz jsem sla z prace to same-lehce nahnedly vytok a pak zase nic myslela jsem si, ze uz to dostanu a nic. Vcera to same. Dnes na vlozce spis hnedy flek asi 1 cm za cely den..... Testy bohuzel zatim negativnipodle boleni bricha byla ovu 20DC 1.5. (tzn jsem 14DPO). KDY BY MOHLO BYT NECO NA TESTU, POPR KDY SKOCIT NA GYNDU NA PROHLIDKU nebo pripadnou vyvolavacku?

bluma1
22. kvě 2014

Ahojky 🙂 mam problem.MS mam nepravidelnou a antiko neberu.14 dubna jsem byla na
vyvolavacce a hned 18 jsem to dostala.8 me zacalo bolet v podbrisku
a 9 jsem mela nechraneny sex.ale ty bolesti trvaj do dneska a ms nikde.
Delala jsem dnes test a nic ☹.mate nekdo podobnou zkusenost?

andr01
3. čer 2014

Dobrý den , mám takový dotaz 19.5.2014 mi začeli měsíčky a skončili mi 22.5.2014 23.5.až25.5.2014 jsem měla nechranený pohlavní styk s přítelem , zadné prašky jsem nikdy nebrala a 29.5.2014 jsem začela trochu krvácet a skončilo to 31.5.2014 dopoledne 2.6.2014 jsem si dělala tehotenský test a vyšel negativní ale přesto mě pořád bolí prsa a bradavky a pod břišku mohu být těhotná ? jak jsem začla krvácet jak jsem jela k lékaři a lákař mi řekl ze mohu bát těhotná 50na50procent můžete mi prosím poradit

lida1412
25. lis 2015

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Dnes mám už 21 dní zpoždění. V průběhu jsem si dělala testy ( posledni dnes rano) a vśechny negativní. Mohu být těhotná i přesto? Myslíte že bych měla zajít k doktorovi nebo ještě počkat? Děkuji.

misulka246
7. pro 2015

Dobry den chci se moc zeptat cely listopad jsem nedostala menstruaci testy byly negativni. Priznaky tehotenstvi mam jen slabe i s dnesnim dnem je to mesic a tyden. Muzu byt tehotna k doktorovi jdu bohuzel az 14 prosince 2015

keliska40
19. led 2016

děvčata můžete být těhotné,ja jsem to tak mněla kdysi,ale ted též po 16 letech se teším na mimčo 😎

tynka1203
26. led 2016

Dobrý den mám dotaz z přítelem se snažíme o miminko už dlouho ale nevychazí to tendle měsíc mám ale zpoždění již 10 den ale test je negativní tak nevím jestli mohu být těhotná v noci se budím třeba kolem jedné z pocitem hladu i když jsem večer normálně jedla a musím si dát aspon sušenku jinak bych neusnulato se mi ale nestávalo…do toho mám jen výtok a nic víc…mužete poradit? 😖 😖 😖

alelajda
1. čer 2016

Ahoj holky já mám dnes 44 DC MS mivám nepravidelně ale tohle je moc TT stále negativní v pátek jdu k dr je možné ze něco uvidí nebo ma raději počítat že to nevyšlo? Těhu příznaky mám už asi dva týdny možná dyl

pipulka
5. zář 2016

ahoj holky ,
byla jsem 1.9.2016 na vložení 2 embryí a ms jsem měla 11.8. kdy si mám udělat TT?

agnes66
6. zář 2016

Ahoj holky,mám dotaz.Po cca 14letech jsem vysadila antinu a po 2mesících jsme se rozhodly,že zkusíme mimi.Vypočitala jsem si plodné sny protože MS mi chodi tak jak má.Tak jsme to zkusily a od té doby jsem nafouklá jak žaba.Cca 2dny mě bolelo v podbřišku až pichalo.Myslíte že bych mohla být těhotná??Ms se má dostavit cca 15.9. Ale mám těžkou práci tak mám strach :( Děkuji za názory ;)

agnes66
6. zář 2016

*dny ;)

veronika198931
4. lis 2016

@pajinkaa28 ja jsem na tom stejne, mam 4 dny zpozdeni, test negativni, a ani me neboli bricho nic.... jako kdyz by mela prijit menstruace. Tkla cekame taky =)

michaela997
7. lis 2016

Ahoj holky , mám takový problém už 6 den mám zpoždění těhu příznaky nějaké jsou asi . Píchána mě v pod bříšku , teplotu mám 37 až 37,2 . Ale TT negativní mužů být těhu i přes to ?

nadrinka
7. lis 2016

ahoj holky, momentálně jsem na tom stejně. Vždy pravidelný cyklus 28-30. den. Ovulace vždy 18-20. den. Dnes 35DC ale test negativní. Tlak v podbřišku, neustále chodím na záchod.... Říkám si jak dlouho čekat, než půjdu k lékaři. Zda čekat na // nebo se tam ve čtvrtek pro jistotu ukázat. Bojím se, že si to namlouvám... nechtěla bych být zklamaná

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru