Mužu být těhotná ihned po vysazení HA?

veronikapigi
23. črc 2013

Ahojky holky prosím vás HA jsem si naposledny vzala 3,7 a jako vždycky za 5 dní dostala MS takže 8mého a hned jak skončila po 3 dnech jsem měla s přítelem nechranený přerušovaný styk(HA už jsem si nebrala vysadila jsem ji) a od te doby me už snad druhý týden dost bolí a píchá v podbřišku dva dny jsem krvavě špinila a ted opet po pár dnech trochu špinim.Myslíte,že by to mohl být příznat tehu? test jsem si dělala včera a byl negativní,ale to bylo asik ještě brzy.Děkuju,jelikož jsem Ha brala 5 let je to pro mě nové =)

zlatickamoje
23. črc 2013

ja vysadila a tak nejak hned otehotnela Prosím prosím hlasuj pro mého synka Jana Rulfa vím že s tím otravuji ale dnes hlasování končí moc moc děkuji http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa...

veronikapigi
autor
23. črc 2013

Už odhlasováno =) krásný miminko

betikap
24. črc 2013

otěhotnět můžeš klidně hned první měsíc.. Já sem si myslela jak dlouho nám to bude trvat a zrovna se snažíme druhý měsíc a hned pozitivní test... 😀

ba0terka
24. črc 2013

jj 🙂 poprvé po vysazení za měsíc,podruhé za 3 týdny 😎 možné je vše 😎

aideen
24. črc 2013

Já odmenstruovala po posledním prášku a pak už jsem menstruaci dalších 9m neměla 🙂 Takže to určitě možné je 🙂

veronikapigi
autor
24. črc 2013

děkuju holky,udělám si ještě testík a uvidím jak dopadne každopádně počkám i na MS ale je to divný už nevím co s tím pořád mě bolí ten podbřišek a dnes mám bříško takový divný jiný jakob ytam byl tlak nebo co 😒

sarkad2856
25. črc 2013

@veronikapigi Ano můžeš,asi bylo ještě brzo na test

milada2
25. črc 2013

Otehotnet prece muzes po zapomenuti jedne tabletky, tak proc by ne po vysazeni 😉 Ale ty priznaky bych nutne nepricitala těhotenstvi, tohle je po vysazeni uplne normalni

veronikapigi
autor
25. črc 2013

Taky si myslím,že na test bylo ještě brzy.
milada2 : to máš pravdu,když mužu otehotnet i po zapomenutí tabletky proč ne po vysazení 🙂 zatím uvidím a kdyby mě to nepřešlo skočím k ženskýmu a snad to bude dobrý

luciksima
25. črc 2013

jj já vysadila ha v červnu a v srpnu jsem byla už těhu...

veronikapigi
autor
25. črc 2013

@luciksima jejda a v kolikátem týdnu tak? plánovaně? 🙂

luciksima
25. črc 2013

no řekli jsme si,že tomu necháme čas všichni mi říkali jak to nepůjde atd.a hle ono to bylo hned vysadila jsem je 19.6 a na začátku srpna to bylo asi ani nevim 🙂

luciksima
25. črc 2013

@veronikapigi tak jsem napsala blbost na gyndě jsem byla 2.září a to jsem byla v 6tt takže na konci července nebo tak 🙂

veronikapigi
autor
25. črc 2013

@luciksima nu tak aspon tak.Říká se,že když na to žena víc myslí,tak schválně neotehotní nejlepší je nemyslet na to a bude to hned 🙂

luciksima
26. črc 2013

přesně tak 🙂 mě by ani nenapadlo,že by se to tak rychle povedlo 🙂

veronikapigi
autor
26. črc 2013

to mě taky ne 🙂

smiley8
6. říj 2013

@veronikapigi Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jak to u tebe dopadlo s těhu? Já momentálně řeším úplně stejný případ. Vysadila jsem HA, odmenstruovala a po dvou dnech jsme měli nechráněný styk. Dnes je to týden, od té doby každý den bolesti v podbříšku jako před MS, občas narůžovělý výtok (nebo jakoby hlen). Nevím, jestli to může být těhotenství,nebo jen hormonální změna pro vysazení HA...proto mě zajímá, jak to bylo u tebe 🙂

veronikapigi
autor
6. říj 2013

@smiley8 Ahojky,těhu zatím nejsem i když obcas si tak připadám jak mi je blbě a bolí mě bricho.Už to jsou 4 měsíce co neberu Ha a už to začíná být lepší prsa už tolik nebolí a pocit na zvracení přešel jen stále mě bolí v podbřišku a ted mě začalo bolet i v kříži nevím čim to je minulý týden jsem měla MS tak jsem asi nastydla a nebo to je ovulkou.Ty chceš mimi nebo jsi musela vysadil kvuli zdr.problemum? 🙂

smiley8
6. říj 2013

@veronikapigi Boleli tě prsa celkově, nebo jen bradavky? Mě jen bradavky. Když to tady všechno čtu, tak si myslím, že plaším zbytečně. Asi se u mě jedná opravdu jen o hormonální změny. Mimčo určitě chceme, takže jsem vysadila dobrovolně, řekli jsme si, že tomu necháme volný průběh, až se zadaří 🙂. Jenže přijde mi, že se to nedá, nemyslet na to...od prvního nechráněnýho styku nad tím pořád přemýšlím a to je asi špatně :/ .

veronikapigi
autor
7. říj 2013

@smiley8 Ono jak kdy nu ze začátku mě bolely celkove,pak jen bradavky a ted chvilkama opět celkově je to hruza,když člověk neví co s nim je vid?Jen ještě nepoznám ovulku,když mě bolí v podbřišku skoro pořád 😒 Tak držím pěsti at se brzo zadaří 🙂

smiley8
7. říj 2013

@veronikapigi Přesně jak píšeš, je to hrůza a to já se v tom plácám fakt chviličku :(.Já do min. týdne pouze věděla, že nějaké slovo, jako je ovulace existuje a něco málo o tom - jinak nic. Nikdy jsem tomu nevěnovala pozornost a ani to nějak neřešila. Když tady pak člověk čte, jak si holky měří teploty, dělají neustále nějaké testy, to by se mi snad ani nechtělo. Kéž by se co nejdříve zadařilo, abych tohle nemusela řešit 🙂. I když to by si asi přáli všichni. Také ti držím pěsti, ať se zadaří 🙂

veronikapigi
autor
7. říj 2013

Za chvíli už to snad bude lepší pokud dřív neotěhotníš 🙂 Já zatím neměřím a netestuju nechce se mi nechávám to volnýmu prubehu jen sleduju hlen i když je to docela těžký,když ho mám furt 😒 takže uvidíme času dost 🙂 Každopádně už Ha brát nechci je to svinstvo a mít po vysazení takové problemy za to nestojí

elisset
9. říj 2013

@smiley8 nechci tě zklamat, ale já se cítím po vysazení úplně stejně .. pořád mě bolí bradavky, mám je hrozně citlivé, často i podbřišek, hlava a nevím co všechno 🙂 a těhotná určitě nejsem .. dělala jsem si test a měla jsem i menstruaci .. teď jsme se "snažili" první měsíc a já už všechny tyhle bolesti přikládala tomu, že jsem určitě těhotná a pořád se pozorovala 🙂, teď už se pozorovat nemusím a prdím na to, protože vím, že to je tou změnou hormonů 🙂

smiley8
9. říj 2013

@elisset V pohodě. Nejsem zklamaná, jen člověk prostě neví, čemu ty ,,problémy" přikládat. Jestli těhotenství, nebo změna hormonů. Také si spíše myslím, že je to druhá varianta, ale testík jsem si ještě nedělala, myslím, že na ten je ještě brzy...A jakou jsi dělala pauzu mezi dobráním HA a snažením se 🙂 ?

elisset
9. říj 2013

@smiley8 nedělala jsem vůbec žádnou pauzu, názory se sice různí, jedni tvrdí, že je lepší nechat tělo pročistit a druzí, že to není potřeba a co jsem tak četla na netu, tak většina doktorů má tento názor. Já už jsem se kdysi na to ptala svého gynekologa, jen tak pro zajímavost, chtěla jsem vědět jeho názor a on mi tvrdil, že to není potřeba a jelikož mu naprosto důvěřuji, tak jsme na to vlítli hned 🙂. A myslím si, že je jenom dobře, že zatím neřešíš nějakou ovulaci a tyhle věci, že na to nejdeš "vědecky", ale přirozeně 🙂, myslím, že na to je ještě čas .. snažíte se teprve chviličku. Ale naprosto tě chápu, já se taky takhle pozorovala už od prvního nechráněného styku a když se mi začaly rozjíždět měsíčky, tak jsem si dokonce říkala, že je to třeba to hnízdění 😀, protože přišly o týden dřív. No úplně jsem byla zblbnutá z pročítání všech těch diskuzí 😀. Teď jsem si řekla, že takhle teda ne, přece to nemůžu takhle řešit hned první měsíc ... prostě jak se zadaří, tak se zadaří, pravda je, že to teda děláme častěji než obvykle, ale už se nehodlám pozorovat a dělat si test před menstruací a podobně 🙂.

smiley8
9. říj 2013

@elisset Noo jako by jsi psala o mně s tím pozorováním.. jsem na to úplně stejně. Najednou mám strašnou potřebu hledat na internetu příznaky těhotenství a pročítat diskuze a sleduju, jestli se to neobjevuje i u mě :D. No a to jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh, popravdě si ho takto fakt nepředstavuju, taky to děláme častěji než předtím 😀 kdyby se tak dalo na to vůbec nemyslet a vypustit to z hlavy..jak se mám zbavit toho sebepozorování??!! 😖 . Doufám, že se vám brzy zadaří 😉

smiley8
9. říj 2013

@elisset Jo ještě k tomu gynekologovi. Také mi můj gyn. řekl, že není třeba dělat žádnou ,,očistnou pauzu" , takže paráda 😀

elisset
9. říj 2013

@smiley8 no mě to fakt přešlo hned potom co jsem dostala měsíčky, jsem si řekla, že jsem fakt úplně blbá už 🙂, tak třeba tě to taky přejde, ale třeba taky ne, protože už budeš v tom 😀 No hlavně, že jak kamarádka byla těhotná a neustále četla nějaké diskuze, tak jsem jí říkala, že to je to nejhorší, co může dělat, pak se zbytečně stresovala a strachovala, že něco není v pořádku a já se tu hned zaregistrovala a četla a četla. Jak mně začínaly měsíčky, jen jsem tak špinila ze začátku, tak jsem hned zase hledala jaké, že to jsou ty příznaky toho hnízdění apod. a letěla pro test 😅. Prostě blázen a to jsme si taky řekli s manželem, že to nebudeme vůbec hrotit, že se jen už nebudeme snažit to miminko nemít, tak jak to řekli v Marley a já 🙂. A pak jsme zblbli oba dva 😀.

smiley8
9. říj 2013

@elisset Fakt jsem se teď pobavila, protože si připadám, že jsem na tom úplně stejně :D. A to já si ještě před měsícem říkala, že jako nevím, jestli už chci nebo ne a teď když to zkoušíme, tak se bojím, že budu zklamaná, když to nevyjde 😒 . Ty jo přitom je to první měsíc, takže doufám, že pokud to nevyjde, tak se taky proberu a přestanu to řešit :D. Mám doma koupený testy a nejradši bych si ho udělala, ale pořád si říkám, vydrž .... No jo no, blbka 😀 . Jestli jsem dobře pochopila, také se snažíte o první? Kolik je ti let, jestli se můžu zeptat ..

elisset
9. říj 2013

@smiley8 ano snažíme se o první a bude mi v lednu 29 🙂. Ty já ti řeknu, že jsem to vysadila, ale pořád jsem si říkala, no tak třeba to nebude hned a nemusím se bát, ale na druhou stranu, jak se manžel přiblížil a já viděla, že "něco" chce, tak jsem měla hrůzu v očích 😀 , ten se mi až smál, že to jde na mně úplně vidět, jak se bojím, že hned otěhotním 😀. Pak ten strach tak nějak opadl a už jsem začala blbnout jak víš 🙂. Právě potom jsem si i říkala, no takhle by jsi měla holka ale blbnout po roce snažení, ne hned první měsíc, co chceš dělat jak se nebude dařit, to budeš zralá na psychiatra, vzpamatuj se .. a pak přišly měsíčky a uvědomila jsem si, že jsem fakt kráva a čím víc na to budu myslet, tím to bude horší a že to přece nemůžu takhle hrotit první měsíc, co mají dělat holky, kterým se nedaří roky. A navíc ta psychika dělá hrozně moc, co si budeme povídat že .. A tobě je kolik a jak dlouho jsi vdaná jestli se můžu zeptat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru