Můžu být těhotná, když byl přítel ve mně bez pohybu?

ladys5753
10. únor 2014

dobry den asi pred mesicem byl muj pritel ve me bez ochrany ale vubec sme nic nedelali jen byl ve me bez pohibu proste nic moc nebilo 18.2 jsem mela dostat menstruaci ale nedostavila se muzu byt tehotna i s toho jo a se zpozdenim menstruace mam problemi minuli mesic sem ji dostala az po tom co mi doktor nechal pichnout injekci na vivolani (nemela sem ji 3 mesice) myslite ze je to tehotenstvi nebo problemi ze spozdenim prosim poradte ?

muj_smisek
10. únor 2014

Pokud mohu poradit, udělejte si těhotenský test, to je asi to nejlepší co může žena udělat má- li opožděnou menstruaci.
Je jich spousta, dají sezakoupit v lékárně, doporučuji clearblue, ukazuje i délku těhotenství.
I když malinko nerozumím tomu, jak jste nemohla nedostat 18.2 menstruaci, když je dnes 10.2 🙂 , nejspíše tam mělo býti 18.1.Pokud ano, je to dle mého názoru dlouhé vynechání menstruace, těhotná být určitě můžete, jen na základě kratšího vniknutí partnera do Vás i při nic ,,nedělání´´´se říká -stačí kapka a jsi taťka.Avšak může to být způsobeno i tou injekcí.
Jak jsem řekla, zakupte těhotenstký test.
Hezký den

kataol
11. únor 2014

já bych ti poradila, aby ses podívala do kalendáře, 18.2. ještě nebylo, tak jak můžeš mluvit o zpoždění???

kacenka1979
11. únor 2014

no co dodat.....asi si počkej a používej antikoncepci....a opáčko z češtiny by neuškodilo....

jankadudova
11. únor 2014

Dalsi trapny vtip...?

renca_hanych
11. únor 2014

panebože 😝 co k tomu dodat 😀

betelgeuzz
11. únor 2014

nojo, jsou jarní prázdniny. Děti se baví blbými otázkami, nebo nechráněným sexem 😀

kajalka
11. únor 2014

Test na přítomnost mozku by nebyl? 😀

katja77
11. únor 2014

Masakr, takhle prznit jazyk český🙂

jahodnice
11. únor 2014

Opravdu,dotaz na úrovni žákyně zvláštní školy. Zřejmě dívenka, která se doma nudí ....

lucyhavirov
11. únor 2014

Ignorace bude nejlepšíííííí 😀

verisek1992
11. únor 2014

Já nevěděla že tahle stránka je o tom odsuzovat druhý, nebo konstatovat jak kdo píše z hrubkama nebo bez, když ten na druhý straně počítače neví zda trpí dizlexii nebo podobnou poruchou.Slečna se pouze zeptala, od toho tu to forum je! 😀

sasanka033
11. únor 2014

@verisek1992 dyslexie neni o hrubkach, ale o zamenovani, vynechavani pismen apod. slecna si spis dela prdel. zrejme nekdo, kdo nema co delat.

elvira
11. únor 2014

No - ač máš nepravidelný cyklus a předtím jsi dostala menstruaci po třech měsících až po vyvolávačce, tak těhotná /hypoteticky/ být můžeš.
18. ještě nebylo, pokud ses upsala a máš zpoždění, tak si udělej test, pokud se ms nedostaví, navštiv doktora - tady ti nikdo nic moc neřekne - jsou to jen dohady a domněnky.
A pro příště - sex pouze s kondomem - předpokládám, že nechceš otěhotnět /jinak by moje rada byla k ničemu 😀 /
OFF topic - snaž se, prosím, po sobě svůj příspěvek přečíst, chápu, že jsou různé dysfunkce, ale tohle je fakt maglajz k nepřečtení.

veronika.h
13. únor 2014

Já otěhotněla 2x, i když s mužem taky nic moc nebylo a mysleli jsme, že přerušovaná sloulož v době neplodných dnů je spolehlivá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru