Můžu být těhotná, když jsem krvácela?

petakk
26. bře 2014

Ahoj holky, chci se zeptat na váš názor. Snažíme se o mimčo a tento měsíc jsem to dostala 19. den cyklu, normální MS jako vždy, takže jsem to prostě brala tak, že jsem to dostala dřív. Dnes jsem byla na gynekologii na roční kontrole a pan doktor mě překvapil, řekl, že mám zvětšenou sliznici jako v těhotenství a v děloze taky něco je,ale je to malý, tak neví jestli je to sraženina nebo těhotenství (pokud by to bylo,jsem těhotná 14 dní). Říkal, že jsou dvě možnosti, buď jsem těhotná byla a samovolně to odešlo nebo jsem těhotná. Mám přijít za 14 dní a uvídí se. Co myslíte, je to možný, abych byla těhotná a bylo vše ok, když jsem krvácela?Máte někdo podobnou zkušenost?

macinka84
26. bře 2014

Já myslím, že možnost je vždy...už tu byla spousta zajímavých početí.. 😉 moc držím pěsti, aby bylo všechno v pořádku!!! 😉

krumlanda
26. bře 2014

@petakk a na té kontrole na gynekolog. jsi byla po jak dlouhé době po skončení ms? víš že ted řeším něco podobného? ráda si přečtu co ti holky napíšou...jen já mám blbý že furt špiním, bolí mě vaječník i prsa a už mě to i děsí....

nonnni
26. bře 2014

@petakk me napada, zda ta zdalnliva MS nebylo silnejsi nidace, treba i s hematomem...jak dlouho pote jsi byla na kontrole?

chrisula
26. bře 2014

vše je možnee 😉

petakk
autor
26. bře 2014

Holky děkuji za odpovědi.Menstruace mi začala 18.3. a skončila v neděli a dnes (středa 26.3.) jsem byla u lékaře. Dostala jsem to dřív,správně bych to měla dostat zítra.

petakk
autor
26. bře 2014

@krumlanda já jsem to prostě měla a normálně to skončilo,teď mě nic nebolí,nešpiním, prostě nic. Doktor mě nejdřív prohlédl na koze a řekl, že je vše supr a pak na ultrazvuku viděl, to co viděl 😉 , tak jsem zvědavá

hancazivocich
26. bře 2014

@petakk a test sis dělala? A MS byla jak dlouhá?

petakk
autor
26. bře 2014

@hancazivocich ms byla 6 dní, test jsem si jěště nedělala, normálně bych to měla dostat zítra, tak to asi zkusím

hancazivocich
26. bře 2014

@petakk - jj, to prubni... jsem měla asi něco podobnýho, kdysi....

nonnni
26. bře 2014

@petakk se divim, ze te neposlal na krev k vylouceni mimodelozniho. Urcite si udelej test.

mymetka
26. bře 2014

možné to je, držím pěsti

petakk
autor
27. bře 2014

@nonnni neposlal, protože viděl něco v děloze.Říkal, že pokud je to sraženina, tak je jistý,že tam nějaký těhotenství proběhlo,podle tý zvětšený sliznice, buď se neudrželo nebo mohlo být mimoděložní a samo to odešlo.Nebo to co viděl je těhotenství,ale tak 14 dní a proto musíme počkat. Pokud jsem opravdu otěhotněla, tak podle ovulačního kalendáře a snažení, to opravdu odpovídá 14ti dnům (to byla ovulka), ale týden po tom jsem to dostala. Správně bych to měla dostat dnes. Tak zkusím zítra testík a uvidíme. Já to vůbec nečekala, prostě jsem to brala,že jsem to dostala dřív, nevím jestli je možný, takhle normálně krvácet a při tom být těhotná 😒

petakk
autor
27. bře 2014

@hancazivocich a jaký byl výsledek u tebe?

hancazivocich
27. bře 2014

@petakk - ten je teď ve školce - a je jí 5 😉

pegynka
27. bře 2014

@petakk je spousta maminek,co byly tehotne a cele tehotenstvi,nektere par mesicu,normalne krvacely..Takze mozne to je...Hlavne klid,muze to byt i to silnejsi uhnizdovani.a mne doktor rikal,ze muzu krvacet i z toho duvodu,ze se vse meni a v pozdejsim tehu zase z toho,ze se vse rozpina a zvetsuje...

petakk
autor
27. bře 2014

@pegynka moc děkuju,můžu říct, že v klidu jsem, buď to je nebo se zadaří za měsíc 🙂 . Teď je to rok a půl co mi dávali pravidelně na alergologii injekci na alergii, loni jsme otěhotněla a v 8 týdnu potratila a od té doby se nám nedařilo otěhotnět, necítila jsem se dobře, řekla to na alergu a doktorka mi z krve zjistila, že mi ty injekce nemůže dávat. Teď jsem byla první měsíc bez nich a jak to vypadá, hned jsem otěhotněla a pokud to odešlo, tak aspoň budu věřit, že teď se zadaří. Gynekolog mi říkal, že v tom, že se nedařilo s velkou pravděpodobností hráli role ty injekce, že když má tělo s něčím problém, tak nic jiného nepřijme.

hancazivocich
29. bře 2014

@petakk - hoj, co test?

petakk
autor
30. bře 2014

@hancazivocich ahoj, no dělala jsem si ho v den,kdy jsem to měla správně dostat a byl negativní. Jěště to zkusím v týdnu, ale asi z toho nic nebude. K doktorovi jdu 9.4.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru