Můžu být těhotná? Máme nechráněný přerušovaný styk

andrejkaju
11. bře 2013

Ahojky.... 🙂 Před necelým týdnem jsem měla svůj první pohlavní styk......a byl nechráněný....přítel se sice neudělal do mě, ale mám strach jestli můžu být těhotná....Moje menstruace je velmi nepravidelná.....Menstruaci jsem nedostala už od prosince.....Už spolu tedy týden máme sex..... každý den....Nemůžu brát hormonální antikoncepci a přítel ma alergii na latex.....Jaký máte názor?.....Je možné abych byla těhotná? :-!

lencak80
1. črc 2014

@nadezkamodrooka kolik je ti prosím tě roků? nad tvým dotazem mi zůstává rozum stát!

lucina90
3. črc 2014

Ahoj. Mam dotaz. 26.5.jsem mela posledni ms. Pred rokem a pul jsem vysadila prasky a s pritelem mame prerusovany pohlavni styk (kdyz se povede tak nejsme proti). Cyklus se mi ustalil a mam ho co 30-36 dni. Nyni to je 39 a stale nic, je mozne, ze to mohlo posunout nachlazeni? Zadne prasky jsem nebrala jen prirodni sirup. Vim, ze musim cekat a pak test, jen se ptam jestli to taky ovlivnuje? Horecky jsem nemela.

denyzuza06
3. črc 2014

@lucina90 já si vždycky posouvala ms většími davkami vitamínu C, takže i čaj s citronem při nachlazeni a vesměs všechny přípravky na nachlazeni obsahuji davky vitaminu C

kacka0303
3. črc 2014

Ahoj Holky, přečetla jsem tu už hodně dotazů a odpovědí a vidím že se snažíte odpovědět všem co nejpřesněji tak přidám i svůj dotaz.16.6. jsme měly s manželem PS se vším : bylo to těsně se začátkem OVU. Menstruaci jsem měla dostat 2.7. a přišla dnes vím není to žádné zpoždění ale přeci… test jsem si dělala ačkoliv je asi ještě brzo :nevim: na jednom duch ale další nic… můžeme ještě doufat? Stihlo se to zahnízdit a tedy mě jen nemine poslední mens? :dance:… díky moc za vaše názory :srdce:

denyzuza06
3. črc 2014

@kacka0303 myslím že ti nezbyde než vyčkat, řekla bych že možné jsou obě varianty 🙂 udělala bych si test po ms a nebo hned ti to poví krevní test

kacka0303
3. črc 2014

taky jsem tak uvažovala ... tak uvidím 🙂 každopádně díky

lucina90
3. črc 2014

@denyzuza06 no je fakt, ze asi 14 dni piju rozpustne C..jen 1 tabletku za den. Caj s citronem nepiju a leky jsem nemela jen ten sirup, ktery jsem pouzivala asi 5 dni..jeste mi pulka zbyla. No tak uvidime, asi to jeste nemam uplne srovnane.

prosiim
5. črc 2014

Jestli jsi měla "měsíčky" tak těhotná nejsi. Není něco kromě "tabletky po",co by po snězení mohlo zabránit otěhotnění po nechráněném styku?

bajana
5. črc 2014

@kacka0303 to je zvlastny dotaz-zena predsa otehotnie PO poslednej MS...len minimum zien spini v case ocakavanej MS, ked uz su tehotne...a to uz samozrejme plnohodnotna silna MS nie je...

@prosiim nie, nic take neexistuje...to by bolo na svete ovela menej nechcenych deti...

kacka0303
5. črc 2014

ahoj tak přispívám další informací : jestli se to tak dá nazvat, tak jsem měla měsíčky dva dny a dnes už nemám nic... tak ještě asi není nic ztraceno 🙂 ale jasně že si velké naděje nedělám... ještě počkám tak do pondělka a udělám test ... podle toho návštěva gyn, a nebo další snažení 😀

ejminecka
2. říj 2014

dobrý den... mám velký problém už asi týden běhám k lékařce stím že mi je blbě od žaludku jsem kuřačka ale nikdy mi nevadil smrad z popelníku ted ho nemužu ani cítiti zvedá se mi žaludek žaludek furt říká mam hlad ale mysl říka že ne i když se najím bolí mě furt do toho mám trošku bílé výtoky a často mě bolí podbřišek uplně mi přestalo chutnat sladké doktorka se mě ptala zda nemužu být v "tom" s přítelem máme nechránění sex ale hlídá se a to že si dáme sem tam pauzičku ještě před vyvrcholením to není špatně ne? a dokonce se mi jednou blbě stalo že se mi sperma otřelo vevnitř v pochvě je to asi 2 měsíce mám furt pocit že sem přibrala a že jsem nafoukla ale menstruaci jsem minulý měsíc měla sice dřív a kračí ale měla nemužete poradit ?? ☹

andelka
2. říj 2014

@ejminecka udělej si test ne?

ejminecka
2. říj 2014

@andelka já se bojim a nechci plašit přítele nejhorší je že kasu u nás vede on nevím co bych mu měla říct...

andelka
2. říj 2014

@ejminecka jako co říct? Zajdi do drogerky a za 40Kč si kup test. A budeš vědět. Myslím že nejistota je horší než jistota.

ejminecka
2. říj 2014

@andelka vi mě nechápete... pokaždé se ptá na co to potřebuju..on je šetřílek... a já ho nechci plašit vždycky má přehnaný strach...

andelka
2. říj 2014

@ejminecka to si musíš říkat i o 40 korun? To si děláš srandu. S takovým bych teda dítě a společnou domácnost neměla. Tohle není normální. 😕 Každý má právo mít finance na to co chce a potřebuje a nemuset se nikomu zpovídat. Navíc z takových miničástek. V podstatě je to součást psychického násilí.
A pokud má přehnaný strach z těhotenství, tak ať to řeší jinak než přeruškou, to moc spolehlivé není.

ejminecka
2. říj 2014

to by jste ho musela znát...právě že dítě zatim nechcem...

andelka
2. říj 2014

@ejminecka no to ho radši znát nechci 😝 A jak píšu..nechcete, tak se chraňte jinak než tou nejméně spolehlivou metodou.

andrejka1234
2. říj 2014

@ejminecka a to si jako myslíte, že jsme tu vědmy???? Bez testu vám nikdo nic neřekne.... A když ani na to nejsou peníze, tak se chraňte panebože....

anetka1701
2. říj 2014

@ejminecka ano, tvé příznaky na těhotenství sedí :o) Naprosto a zcela... Test jsem kupovala nedávno v akci za dvacku v Tescu :oD Tak se holt nedá nic dělat a budeš muset příteli říct o peníze :oD

andelka
2. říj 2014

No já bych si spíš sakra rozmyslela vůbec s tímto člověkem být a spát. S ním nebudou peníze nikdy na nic a o každou blbost žebrat? tohle má žena zapotřebí? A stresovat se co udělá když by byla těhotná (jeho vinou, protože používá nespolehlivou metodu antiko?). Kde to jsme proboha? 😕

janajens
2. říj 2014

Ahojky tak dneska mela mrska dojit a zatim nic neustale me boli v podbrisku coz je kazdou chvili mam bile vytoky jak bych byla rada kdyby to bylo mimi

ejminecka
2. říj 2014

tady jde hlavně o to že já sedím doma že jo on chce aby jsme se měli dobře a zná mě furt bych kupovala kraviny všechno táhne sám není lakomej peníze mi dá když si řekne jen jde o to že nechce aby jsem kupovala nepotřebný věci a to já umim ;)

andelka
2. říj 2014

@ejminecka to je úplně jedno. Stejně máš právo na peníze pro sebe, ze kterých nemusíš skládat účty. Nejsi jeho dítě. Vždyť nemusí jít o tisíce, ale abys řešila jestli si můžeš koupit test za 40 korun je trochu moc 😕

ejminecka
2. říj 2014

já bych ho mohla koupit jen ho nechci stresovat dře se od rána do večera aby jsme se měli dobře já sedim doma protože jsem dělala pokojskou ale hotel krachl a zrovna bydlíme v kraji kde mě nepotřebujou

andelka
2. říj 2014

@ejminecka já to pořád nechápu. Čím ho nechceš stresovat? Není lepší mít jasno? To jako budeš čekat třeba dalších x týdnů a budeš čekat až tě děcko bude kopat? Jen abys ho nestresovala? Pokud je svéprávný a dospělý a používá tuhel metodu, tak s těhotenstvím musí počítat. A zas z něho nedělej svatého jo? Copak sedíš doma jen tak? Neuklízíš, nevaříš, nenakupuješ?

ejminecka
2. říj 2014

jo to jo.. ale já si furt myslím že to nejsou příznaky těhotenství proto jsem se ptala

andelka
2. říj 2014

@ejminecka ta menstruace minulý měsíc dřív a kratší klidně mohlo být nidační krvácení. Nebo ovulační. Nikdy nevíš, kor s touhle metodou (stačí kapka a jsi taťka). Teď máš MS dostat kdy? Počkala bych do té doby a uvidíš.

ejminecka
2. říj 2014

10.10 no uvidím no

andelka
2. říj 2014

@ejminecka být tebou tak si těch 40kč uloží bokem, kdyby MS nepřišla, ať jsi v obraze. Nebo na kdykoliv jindy. Jestli čekáš MS až za víc jak týden, tak by test stejně nic neukázal ještě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru