Můžu být těhotná? Máme nechráněný přerušovaný styk

andrejkaju
11. bře 2013

Ahojky.... 🙂 Před necelým týdnem jsem měla svůj první pohlavní styk......a byl nechráněný....přítel se sice neudělal do mě, ale mám strach jestli můžu být těhotná....Moje menstruace je velmi nepravidelná.....Menstruaci jsem nedostala už od prosince.....Už spolu tedy týden máme sex..... každý den....Nemůžu brát hormonální antikoncepci a přítel ma alergii na latex.....Jaký máte názor?.....Je možné abych byla těhotná? :-!

achjonetusim
2. říj 2014

@ejminecka Je smutný že pořád existujou takový vztahy jako ten v kterym žiješ. Mám sto chutí ti těch čtyřicet kaček poslat 🙄

julielenkaa
8. říj 2014

Holky musím se vás na něco zeptat 🙂))) s pritelem mame spolu pohlavní styk a smazime se o mimco a porad nic ... Mám takovy pocit ze to ze mne vždycky vytece ??? Nebo važně stačí jen ta kapka ? 🙂)))))

starsk
14. říj 2014

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Jsem 3 týdny po laparoskopii cysty. Před pár dny jsem měla přerušovaný pohhlavní styk. Menstruace se ještě nedostavila. Dítě mít ještě nechci, jsem mladá a s přítelem už spolu nejsme. Těhotenstký test si můžu udělat až za 2 dny. Nevíte jestli by eventuelně byla možná interupce, když jsem měsíc po laparoskopii cysty? Děkuji moc za odpověď, jsem zoufalá.

diidi52
18. říj 2014

zdravíím .. chtěla bych se zeptat včera jsem mela nechráněný sex a přítel se udělal na mé stehno ... bohužel jsem se blbě pohnula a mám strach že to nateklo do mně je možnost otěhotnět ? i když mám neplodné dny ? děkuji za odpověd

lubkaostra
29. říj 2014

AHOJKY VŠEM POTŘEBUJI PORADIT S PŘITELEM SME MELI NECHRANENY STYK BEHEM STYKU DO ME NECO PUSTIL ANIZ BY SAM O TOM VEDEL MUZE SE JEDNAT O SPERMA? NA KONCI SOULOZE JSEM CITILA ZE TO SPERMA JE A STALO SE TO NEKOLIKRAT MUZU OTEHOTNET? ALE NIKDY SE DO ME NEUDELAL DEKUJI VŠEM ZA RADY

lubkaostra
29. říj 2014

AHOJKY PROSIM O RADU S PŘITELEM JSME MĚLI NECHRÁNĚNY SEX ASI V PULI STYKU DO ME NECO PUSTIL ANIZ BY O TOM VĚDĚL (STALO SE TO VÍC KRÁT) CHCI SE ZEPTAT ZDA TO MÚŽE BYT SPERMA MĚ SE ZDÁLO ŽE ANO ALE NEUDĚLAL SE DO MĚ DĚKUJI ZA VŠECHNY PŘISPĚVKY

mauricijka
31. říj 2014

@lubkaostra No, to otěhotnět můžeš 🙂 To, co pustil ještě do tebe, to bylo také sperma. Bohužel, přerušovaný sex opravdu nemůže zabránit otěhotnění, je to spíš o náhodě.

kackaseb
22. lis 2014

Ahoj holky, s přítelem jsme měla Nechráněný pohlavní styk a přítel se do mě neudělal a hned druhý den jsem dostala menstruaci. Co myslíte?

lenkaef
22. lis 2014

@kackaseb
kolik tki je?! 16??
Pokud nechceš otěhotnět,tak se chraň.Pak se nebudeš muset takhle blbě ptát.😉

Myslím,že těhotná nejsi!!!🙂

luciebx
22. lis 2014

@lubkaostra a kdyz on o tom nevi a jak o tom vis tty teda? co kdyz mas jen vytok a ty to beres za sperma... boze to jsou otazky.. se tu nekdo o vikendu zase nudi... tak kdyz se do tebe neudelal... tak se asi pocural 😀

luciebx
22. lis 2014

@kackaseb urcite nejsi... a chran se!!

lubkaostra
22. lis 2014

NO VYTEKLO MY TO DO KALHOTEK ALE ZATIM VŠE OK

lubkaostra
22. lis 2014

POZNÁME SPERMA

luciebx
22. lis 2014

@lubkaostra ocividne oci a mozek ti funguji... tak si nech napsat prasky... nebo pouzivjete gumu.. a nemesis resit takovyhle blbosti kdyz mimi nechces

luciebx
22. lis 2014

@lubkaostra a jeste jedna... pokud z tebe vyteklo takovy mnozstvi ze si fakt poznala ze je to sperma.. a pritel nevi ze se do tebe udelal.. tak ma pak problem on a poslala bych ho nekam k dr... aby borec nepoznal ze se udelal.. hmmm... nebo ti keca.. a zazdiva.. nebo vam oboum je 14 a pak se neni cemu divit.. 🙄

nonacek
22. lis 2014

@andrejkaju teoreticky NE
prakticky ANO
hodně štěstí 🍀🍀🍀🍀🍼

makula18
22. lis 2014

@luciebx děkuji za pobavení. 😀 Napsala jsi to moc hezky a trefně. 🙂 palec hore pro Tebe. 🙂 😉

yukisek
22. lis 2014

hoj holky
Tak co myslíte 30 jsem mela poslední MS, ovulace vychazela na 13teho a to jsme se s manzelem milovali ale byl to prerusovany sex ale vim ze ve me neco zustalo:D. No a ted poslednich par dni se citim nafoukla boli me v podbrisku cejtim na sobe docela unavu a mota se mi i chvilema hlava plus teda normalne moc nejim a ted si neco dam a za 15 minut mam hlad. Jinak jsem delala test predevcirem a byl nega. No a dneska jsem byla na zachode nedalo mi to a zavedla jsem vatovou tycinku a spicka byla lehce zabarvena do ruzova mno jasna krev. Ted vecer krev uz nebyla zase uplne cista tycinka. No a kdyz si moje datumove informace zadam do kalendare tak by nidace mela vychazet na vcerejsek popripade dnesek tak ja nevim myslite ze to mohlo vyjit?

achjonetusim
22. lis 2014

@yukisek Těhotná bejt můžeš. To zavádění vatový tyčinky, tim chceš zjistit co?

luciebx
22. lis 2014

@yukisek muzes a nemusis... s tou tycinkou ses klidne mohla jen poranit
@achjonetusim myslim ze chtela videt zda ma naruzovely vytok kvuli uhnizdeni vajicka.. teda zda sem to dobre pochopila

yukisek
22. lis 2014

ano presne to jsem chtela zjistit ale myslim ze jsem se neporanila teda myslim ze to by te krve asi bylo vic tohle bylo lehce naruzovele nu

yukisek
22. lis 2014

@luciebx ano presne to jsem chtela zjistit ale myslim ze jsem se neporanila teda myslim ze to by te krve asi bylo vic tohle bylo lehce naruzovele nu

ninikry
23. lis 2014

@yukisek vzdycky je nejlepsi pockat do ms, pak teprv delat test, akorat se zbytecne sledujes a to vetsinou nikam nevede...ja mam aspon takovou zkusenost

kackaseb
24. lis 2014

@luciebx Mockrát děkuji za odpověď. Myslíš, že nemohu i když ms nebyla očekávaná ?

luciebx
24. lis 2014

@kackaseb podle me hodne mala pravdepodobnost..

kackaseb
2. pro 2014

Ahoj, začala jsem brát antikoncepci a začíná působit a za týden užívání.. S přítelem jsem měla Nechráněný styk nevíte jestli si můžu vzít postinor?

nicolema007
9. bře 2015

Dobrý den,

mám naléhavou otázku, měla jsem první pohlavní styk ale bez ochrany, přítel mě ujistil, že se do mě neudělal, mám po menstruaci a antikoncepci beru. Je možná pravděpodobnost nechtěného otěhotnění? Prosím o pomoc. Děkuji za odpověď.

mazlik1
9. bře 2015

@nicolema007 tak pokud jsi antikoncepci brala vždy pravidelně a MS byla až po styku tak mi to přijde nepravděpodobné 😉
😉 . Ale nejsem doktor a s tímto nemám zkušenosti.
PS: testem se nikdy nic nezkazí a nestojí moc

nicolema007
9. bře 2015

@mazlik1 antikoncepci beru pravidelně menstruaci mám taky pravidelně a právě se bojím toho že styk byl těsně po skončení menstruace ☹

mazlik1
9. bře 2015

@nicolema007 pro klid duše udělat si opravdu test. Ale zdá se mi to opravdu nepravděpodobné. Ne každý hnedka otěhotní 😉 nám to trvalo skoro rok. Nebo se objednej na gyndu..nebudou tě tam mít za blázna a budeš to mít nejjistější

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru