Můžu být těhotná? Máme nechráněný přerušovaný styk

andrejkaju
11. bře 2013

Ahojky.... 🙂 Před necelým týdnem jsem měla svůj první pohlavní styk......a byl nechráněný....přítel se sice neudělal do mě, ale mám strach jestli můžu být těhotná....Moje menstruace je velmi nepravidelná.....Menstruaci jsem nedostala už od prosince.....Už spolu tedy týden máme sex..... každý den....Nemůžu brát hormonální antikoncepci a přítel ma alergii na latex.....Jaký máte názor?.....Je možné abych byla těhotná? :-!

lv
11. bře 2013

@andrejkaju zdravím, ano, ovšemže můžeš, nebyla bys první, komu by se to stalo, i když "si dá pozor", tedy do tebe nenastříká semeno..říká se "stačí jedna kapka a už to capká"! Chraň se nějak, pokud máš nepravidelnou menstruaci, zajdi na gynekologii, poraď se tam o antikoncepci..a kondomy se vyrábějí jistě i některé, které by přítelovi nevadili..

speedygon
11. bře 2013

@andrejkaju přesně, jak píše Iv....navíc tu první kapku chlapi necítí...a na přerušovaný styk jsem doplatila nejen já....rozohdně to není antikoncepce...spíš je náhoda a velké štěstí, když při něm neotěhotníš....pokud tedy nemáte zdravotní problémy...jestli jsi menstruaci nedostala už od prosince, řekla bych, že těhu jsi a měla by sis udělat testík a zajít rozhodně na gyndu

papalinka
11. bře 2013

já bych tě trochu uklidnila. Při dlouhých cyklech je velmi těžké stanovit ovulaci (období kdy můžeš otěhotnět), dost často při dlouhých cyklech nedochází k ovulaci vůbec. Protože jsi měla styk před týdnem, tak zatím nejsi těhotná, pokud ale došlo/dochází k ovulaci právě v tomto týdnu, tak můžeš otěhotnět. Řekla bych ale, že je to spíš nepravděpodobné. Zajdi si k lékaři, ať řeší ty tvoje dlouhé cykly a ať ti poradí nějakou antikoncepci, kterou bys mohla, je spousta možností.

papalinka
11. bře 2013

@speedygon andrejka nemůže být těhotná, když svůj první styk měla teprve před týdnem

speedygon
11. bře 2013

@papalinka aha, máš pravdu...mi to nějak vypadlo...a je to v tomto případě důležitá informace...díky za upozornění

saja13
11. bře 2013

Ahojky chci se zeptat....
vysadila sem Ha 13.1.13 a nechráněný styk byl 22.1.13 ...mohu být těhotná _? děkuji za odpověď .

lv
11. bře 2013

@saja13 no můžeš, co by ne 🙂

saja13
11. bře 2013

už tak brzy? 🙂 ale první měsíc sem to normálně měla a teďkon to mám dostat v sobotu a dneska špiním 🙂

sarkad2856
11. bře 2013

@saja13 hoj,a měla jsi ovulku?Pokud ano těhotná být můžeš

saja13
11. bře 2013

Právě že měla 🙂

sarkad2856
12. bře 2013

@saja13 a od té doby jsi MS neměla?

saja13
12. bře 2013

teď v sobotu bych jí měla dostat tak uvidím jestli se dostaví 🙂)

andrejkaju
autor
12. bře 2013

no na gynekologii jsem byla....jeidná možná antikoncepce pro mě je nitroděložní tělísko, ale je to celkem nákladná investice....nic jiného mít nemůžu, jelikož mám problémy s krví. No snad nebudu těhotná.....mimi je krásná věc, ale když je to plánované... děkuji za rady 🙂

vceelka
12. bře 2013

dobry vecer mam otazku mam spozdeni try dny ale test nic neukazal a boli me prsa myslite ze to je bzo na test?

maximka33
13. bře 2013

@andrejkaju tak si asi počkáš na test, testovat nejdřív 12 dní po styku. asi to budete muset řešit kondomem..
@vceelka kdy byla ovulace? dřív než 12 dní po ní nemá moc cenu testovat.

andrejkaju
autor
16. bře 2013

@maximka33 Tak včera se dostavila menstruace, tak už se nemusím bát že jsem těhu.....opět přišla nečekaně a neplánovaně, nikdy si nemůžu ani spočítat kdy MS dostanu, jelikož ji mám pokaždé v jinou dobu....a příště už jenom s kondomem ať nemusím mít strach 🙂))

lucikviki
17. bře 2013

Ahoj. Já měla podobné problémy jako ty s menstruací. Když jsem ještě nebrala antikoncepci, tak mi moje gynekoložka napsala nějaké tabletky, které se braly pouze na upravení cyklu a abych menstruaci dostala každý měsíc. Jdou také injekce Agolutin, které se píchají jednou měsíčně na gynekologii a upravují menstruační cyklus. Aspoň tak bys mohla mít pravidelný cyklus. To že jsi ale dostala menstruaci, tak neznamená, že těhotná být nemůžeš. Jsou i případy, že ženy menstruovaly i do třetího měsíce těhotenství.

andrejkaju
autor
18. bře 2013

@lucikviki Děkuji za informace 🙂 příští měsíc jdu na gynekologii tak se na to zeptám, ale nevím jestli budu moct nějaké prášky brát kvůli krvy...mám s ní problémy.....Tak uvidíme, ale každopádně děkuji za info.....Ještě si udělám těhotenský test. 🙂

kozinka3
19. bře 2013

Můžeš 🙂 ale my tohle provozujem deset let 🙂 a máme jedno dítě, které je plánované a druhé plánujeme nyní 🙂))))

dajaaana
25. črc 2013

Já mám stejný případ.. Před týdnem jsem měla první pohlavní styk ( už jsem měla 3.tabletku.)) Styk jsem neměla každý den ale vždy po 2-3 dnech. , , jenže antikoncepci beru, ale nezačla jsem od prvního ms cyklu. Takže jsou ''Nefunkční'' Takže jsem měla nechráněný přerušovaný styk. Přítel též říkal, že se neudělal, ale mě to pořád trápí to že bych byla v 15.letech těhotná..:/ Za 2 dny mě končí první plato prášku , tak možná příjde ms.Někdy mám příznaky jako by to měla přijít. Myslíte, že tedy vůbec HA nezabírá ?? 🙂 Předem děkuji 🙂

dajaaana
26. črc 2013

@papalinka Mohla by si mi konkrétně říci jak si to myslela ? 🙂

bozenkaa
18. srp 2013

Dobrý den chtěla jsem se zeptat .. v pondělí jsem měla svůj první sex .pořád nám to s přítelem nešlo .A chtěli jsme to furt dělat potom se do mně dostal ale né uplně a já se bojim že ikdyž ve mně nebyl uplně že můžu být těhotná . A kondom jsme neměli

alenka98
12. říj 2013

Dobrý den chtela bych se zeptat jestli je možne že sem otehotnela pri pohlavnim styku bez kondomu i když se do me muj pritel neudelal ... je si tim naprosto jist, protože se udelal až po tom a to skoro po 15 minutach. Posledni mesicky sem mela od 21.9 asi 5 dní. Predem moc dekuju za odpoved!! 🙂

leni78
12. říj 2013

@alenka98 Bylo by to možné pouze v případě, ze pred stykem uz jednou ejakuloval a nebyl se mezitím vymocit.

jarda123456789
13. bře 2014

dobrý den, s přítelkyní jsem měl nechráněný sex 8.3 2014 ale neudělal jsem se do ní, včera jí začla téct krev jako při menstruaci která jí ale skončila před týdnem, je možné že má znovu menstruaci? je možné že je těhotná? díky za odpověd hrozně se bojím že je těhotná :(

kajaaa5
29. kvě 2014

Dobrý den , chtěla bych se zeptat , několikrát po sobě jsem spala s přítelem ale neudělal se do mě ,ale začala jsem posilovat před měsícem po Menstruaci , teďka mám menstrruaci opožděnou je možné , že bych mohla být těhotná? ☹ ☹ ☹

aduses
25. čer 2014

Ahoj, potřebovala bych znát váš názor a asi uklidnit. Několikrát jsme s přítelem měli nechráněný pohl.styk,ale neudělal se do mě, ovšem nedostala jsem menstruaci.Doktorka mi udělala test,který vyšel negativně a říkala něco o cystě.Píchla mi nějakou injekci s nějakým hormonem,který by mi pravděpodobně měl vyvolat menstruaci,pokud ne mám si znovu udělat test a modlit se aby vyšel negativně.Přece jen v 17 je na dítě brzy.Co si o tom myslíte?Bojím se a nevím, jak to při nejhorším říct matce..Díky!

lucina90
26. čer 2014

@aduses nevím proč jste neměli ochranu...přerušovaný styk není ochrana před otěhotněním...a ještě v tvém případě několikrát...ach jo..možná to cysta bude jak tvrdí doktorka, ale jisté to není. Teď nezbývá nic než jen čekat a doufat. A neboj vždycky se to dá nějak zvládnout a i rodiče to překousnou.

zuhra
26. čer 2014

Otěhotněla jsem při prerusovanem styku

nadezkamodrooka
1. črc 2014

Ahojky chtěla jsem se zeptat a taky trochu snad i uklidnit svůj první nechránění styk jsem měla 5.6.2014 můj přítel jse do mě neudělal ....12.6.2014 jsem dostala měsíčky ....Je možné abych byla těhotná??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru