Můžu být těhotná? Máme nechráněný přerušovaný styk

andrejkaju
11. bře 2013

Ahojky.... 🙂 Před necelým týdnem jsem měla svůj první pohlavní styk......a byl nechráněný....přítel se sice neudělal do mě, ale mám strach jestli můžu být těhotná....Moje menstruace je velmi nepravidelná.....Menstruaci jsem nedostala už od prosince.....Už spolu tedy týden máme sex..... každý den....Nemůžu brát hormonální antikoncepci a přítel ma alergii na latex.....Jaký máte názor?.....Je možné abych byla těhotná? :-!

nicolema007
9. bře 2015

@mazlik1 Určitě si udělám test abych byla klidnější. 🙂

mazlik1
9. bře 2015

@nicolema007 to je konečně slovo 😉 držím palce.

nicolema007
9. bře 2015

@mazlik1 děkuju. 🙂

mazlik1
9. bře 2015

@nicolema007 není za co =o) ozvi se pak, jak si dopadla ;) a hlavně no stress =o) protože ten může další MS pěkně odsunout a za to to nestojí

mimisha
27. dub 2015

Dobrý den je mi 19 roku. S pritelem jsme spolu 4 roky. Mame prerusovane souloze chci se jen zeptat zda je toto normalni. Mela jsem menstruace presne vzdy tak cca 2 dny driv ci pozdeji. V lednu jsem ale mela uz 14.1 v unoru 18,v breznu 21 a ted v dubnu stale cekam. Pritel rikal ze se do me neudelal ale i tak nevim. Stalo se to uz nektere. Jinak prsa me trochu pobolivaji a tak i podbrisek jak bych to mela dostat a stale nic dekuji za rady

nicolema007
27. dub 2015

@mazlik1

Ahoj tak vše je v pohodě, neměla jsem čas se sem dřív dostat tak to píšu až teď. 🙂

nicolema007
27. dub 2015

@mimisha

Zkus si udělat test ať víš na čem jsi. 😉

mazlik1
27. dub 2015

@nicolema007 tak to jo 🙂

nicolema007
28. dub 2015

Pak se ozvi jak jsi na tom. 😉

pavel17
20. črc 2015

Zdravím...
Je mi to blbé popisovat..
Ale měl jsem s přítelkiní nechráněný pohlavní styk.
Neudělal jsem se do ní, (Stačil jsem ho brzy vytáhnout jen jsem ho utřel a o pět do ní zasunul.
Je možné že přítelkyni jsem mohl otěhotnit?
Omlouvám se že jsem to neposal jináč ale straštně mě to vrtí hlavou.
Prosím o odpověď.
Děkuji. ☹ 🙂 ☹

silva777
22. črc 2015

Jestli mela vase pritelkyne plodne dny a castecne sperma zustalo na pokozce, tak je to mozne ;) ze se jen utrete, tak stejnak tam neco zustane 😀

kocour1
22. črc 2015

Rozhodně můžete být těhotná...já takhle otěhotněla 2x a pokaždé v podstatě napoprvé🙂...mám dvě hezké děti...takže doporučuji co nejdříve řešit nějakou antikoncepci, protože takhle se nervovat každý měsíc není asi úplně ideální🙂)

nicolema007
23. črc 2015

Dle mého názoru ta možnost je, nejjistější je udělat si test. 😉

cicinka4
4. říj 2015

Dobry den zacala jsem brat antikoncepci mimo menstrulacni cyklus ted ji mam 5 den a muzu otehotnet kydyz jsme meli opakovany sex vim ze jsem ten den měla posledni plodny den.děkuji za odpoved

silva777
4. říj 2015

Dobry den. Pokud vim, tak atikoncepce se má brát už od 1Dc, to je 1.den menstruace,aby se zamezilo ovulaci, tj plodných dnů. Jestliže jste to začla brát od poloviny cyklu, tak nemusí to ochránit před početím a tím pádem by ovulace proběhla. Udělejte si pro jistotu těh.test.

bublina12
15. lis 2015

Ahoj chtěla bych se zeptat ,.. myslíte si že při menstruaci nebo po menstruaci se dá otěhotnět ?? 🤐 🤐 🤐

nicolema007
15. lis 2015

@bublina12 Ahoj co vím, tak těsně před menstruaci otěhotnět nemůžeš, jinak při menstruaci to si nejsem jistá ale spíš ne a těsně po bys neměla. 😉

faflina
15. lis 2015

Ano da pred pri i tesne po.

cicinka4
15. lis 2015

@nicolema007 ja otehotnela tesne tridny před tak da

dasa.77
15. lis 2015

@bublina12 ano,dá 😎 ..... dejme tomu,že je znám termín následující MS,ale stačí,aby ovulace proběhla nečekaně později a už ten termín NEPLATÍ 😀 ...prodlouží se tak celý cyklus,ale pokud to byl třeba jediný možný oplodňující styk v tom měsíci,pak dotyčná tvrdí,že otěhotněla třeba 2 dny před menstruací

a jsou případy,kdy se žena snažila hodně dlouho otěhotnět a bylo ji doporučeno,ať to zkusí během menstruace a vyšlo to

nicolema007
17. lis 2015

Tak u každýho to tělo příjme jinak. 🙂

broukpytlik
1. led 2016

Ahoj chtela jsem se zeptat Trpim, ze zanetama mocovych cest.V utery jsem mela pohlavni styk a malinka kapka do me kapla.ale pak jsem si dosla na zachod se vycurat to radi ,kdyz clovek ma zanety muzu byt tehotna.? Od ty doby me tam svedi,ale doktor mi zjistil Zanet.Dekuju za ospoved

andrejka3741
1. led 2016

@broukpytlik |Teoreticky samozřejmě. Můžeš být těhotná. Jestli to bylo v úterý,tak ted ti tehtenství ještě nikdo nezjistí.

tess1
1. led 2016

S pritelem jsme meli oralni sex. Udelal se mi do ust, ale potom jsme si jeste k sobe lehli a nedoslo ke vniku, ale dotek genitalii tam urcite byl.. Je tu moznost, ze muzu byt tehotna? Nejsem si zcela jista, jestli mi uz v te dobe skoncila ovulace nebo ne..

broukpytlik
2. led 2016

@andrejka3741 a kdy si ho tak mam udelat

andrejka3741
2. led 2016

@broukpytlik Až když nedorazí MS.

katherine1864
30. led 2016

Dobrý den chtěla bych se zeptat dnes jsem měla nechráněný styk s bývalím přítelem neudělal se do mě ale mám plodné dny 😒 a spím s ním pořád bez ochrany a minulý měsíc jsem dostala menstruaci dřív a měla jsem jen špinění a taky když vstanu motá se mi hlava je možný že bych mohla být těhotná? 😒

nicolema007
1. únor 2016

@katherine1864
Ahoj dle mého názoru, těhotná být můžeš a nemusíš, mě se tato situace taky stala, že jsem měla nechráněný styk a měla plodné dny, ale naštěstí jsem neotěhotněla. Ale s motáním hlavy, můžu souviset i více věcí. Radši si udělej test a budeš vědět, jak jsi na tom. 😉

martinka031
20. únor 2016

Ahoj holky, pohlavní nechráněný styk jsem měla 15.2. - ovulační bolesti začali 18.2. . Začínám se snažit teprve krátce, a tak nemám žádné zkušenosti. Co myslíte, mohlo by se to povést ? 😉

kikiinka
27. únor 2016

ahoj ,mohu se zeptat 26.2 jsem měla s přítelem své poprvé měla jsem při tom menstruaci už 5 den neberu prášky a on neměl kondom ale neudělal se do mě to si je jistý je možné že jsem i přesto těhotná ????? předem děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru