Můžu být těhotná? Měly jste těhotenství bez příznaků?

naturela88
11. dub 2013

Ahoj, mám takovou otázku, jestli můžu být těhotná 😉 . Od prosince užívám medocriptine, protože jsem po vysazení HA nedostávala menstruaci - měla jsem zvýšený nějaký hormon (netuším který). A když ten medocriptine užívám, tak menstruaci dostávám po 25 dnech. Jenže jsme ji měla dostat 2. dubna a stále nepřišla. A jak jsem to tak počítala tak jsme s manželem spolu spali v období ovulace (teda já nikdy ovulaci nepociťuji, ale podle výpočtu, ten den měla být). Poslední týden mě bolí hodně břicho, jako kdybych to měla dostat, cítím se unavená a mám takový bílý výtok. Jinak žádné příznaky. Test si zatím dělat nechci, bojím se zklamání, mimčo bychom si s manželem už přáli. Počkám ještě týden a test si udělám. Jen mě zajímá, jestli někdo měl těhotenství bez příznaků. Předem děkuji za odpověď. 🙂

ffiinnkkaa
11. dub 2013

@naturela88 Těhotenství bez příznáků jsem měla obě dvě 😉

helcenka
11. dub 2013

První těhu naprosto bez přínaků, kdybych neudělala test, tak bych nevěděla, že jsem těhu 😉 . A jestli jsi měla dostat MS 2. dubna, tak teď už by to bylo na testu vidět.
Držím palce.

naturela88
autor
11. dub 2013

Děkuji za odpovědi 🙂 . Po víkendu udělám test a uvidíme, co na něm bude 😉 Snad dvě čárečky, to bych si moc přála.

hajglish
12. dub 2013

Já též jsem byla bez příznaků kdybych neměla menses a kdyby mi nevyšel těh. test tak vůbec nevím,že čekáme prcka.. 😀

monikabie
12. dub 2013

Kdybych neviděla na vlastní oči 2 čárky na testu a zvětšující se břicho tak ani nevím že jsem těhotná🙂 U obou dětí🙂

zoyka
12. dub 2013

No já myslím, že to, co popisuješ, klidně můžou být příznaky. U mě teda takové byly. Podbřišek bolel jako čert celý první měsíc 😉

saminomimino
12. dub 2013

každé těhu bylo bez příznaků,jedinné,co, bolelo mně břicho jako na MS ale ta nedošla,tady je jedinná rada,udělej test,zklamání může být ale to bude i když ti dojde MS,nebo je něco špatně a je lepší to vědět a cyklus upravit když se o miminko snažíte 😉

eiram2010
12. dub 2013

Přidávám se, také žádné příznaky, test jsem si udělala ze zvědavosti a nevěřila jsem vlastním očím 🙂 , jinak mě také bolelo břicho jako před MS a pak další 4 týdny, hodně štěstí 🙂

naturela88
autor
14. dub 2013

Všem moc děkuji za odpovědi 🙂 . V týdnu zkusím test a necháme se překvapit 😉 , jak vyjde. Na jednu stranu mám vážně pocit, že jsem v tom i manžel říká, že jsem jiná. Tak snad to bude těhotenství a ne nějaká vážnější porucha. Břicho bolí stále, do toho se mi střídá zácpa s průjmem, včera mi neudělal dobře cigaretový kouř a to mi nikdy nevadil. Tak možná to jsou těhotenské signály 😉 😉 😉

luciksima
14. dub 2013

já měla bolesti jako bych měla dostat menstruaci a ještě jsem špinila tak jsem jí čekala a ona stále nikde tak jsem si udělala jen tak test a duch...no nečekala jsem to 🙂 tak držím palce at jsou na testu //

evelp
14. dub 2013

já na těhotenství přišla cca po 6-7 týdnech. měla jsem to dost nepravidelně, tak jsem si před návštěvou mudr. pro jistotu udělala test a byl pozitivní 🙂 do té doby nic moc, žádné pnutí v prsou, žádné bolesti, jen trochu únava a pocit, jak kdybych byla přejedená. všechno přišlo až potom- nevolnosti a pod

naturela88
autor
17. dub 2013

Takže dneska jsem si ráno udělala test a našla jsem dvě čáry // 🙂 😉 Objednaná jsem k doktorovi v pondělí, tak snad to všechno bude dobré. Ani jsem nevěřila vlastním očím, protože od pátka mě už nebolelo ani břicho. Ale stejně mi to nedá a udělám si další testy, protože, to by byl docela zázrak, že jsme se s manželem trefili přímo do ovulace, protože to zkoušíme už přes půl roku, a nepodařilo se. Jenže nevím, jestli mám dál pořád brát ten Medocriptine, nebo ne, v příbalovém letáku píšou, že v některých případech se může brát i na začátku těhotenství, tak nevím. No uvidíme, kdy se rozjedou všechny příznaky, ale radši bych brala, kdyby to bylo klidné těhotenství 😉 😉 😉

slunickoden
19. dub 2013

aHOJ,chtěla jsem se zeptat,zda-li máte někdo s tímto zkušenosti-snažíme se s manželem o miminko-beru na podporu růstu vajíček Utrogestan a pak Clostylbegit-přet 15 dny jsem měla ovulaci a tak jsme se s manželem snažili,ale do teď nemám žádné známky těhotenství-prsa mně nebolí ,nejsem unavená,špatně mi není a td..., ale paní doktorka na gyndě mně vzala 14 den po ovulaci krev na HCG a bylo zvýšené,prý jen mírně,že se to z moče ještě nedá zjisti,ale kolik to nevím, a tak mám dojít za týden na kontrolu. měsíčky bych měla dostat za 4dny-jako vždycky-teď beru Utrogestan. Chtěla jsem se zeptat,jestli hodnota HCG může být falešně zvýšená? Abych nebyla zklamaná,ale je divné,že v krvi HCG zvýšené a já ani 15 den po ovulaci nemám jediný fyzický příznak těhotenství.Děkuji předem za odpověd
Dnes v 10:15 • snaží se • Pošli IP •

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru