Můžu být těhotná? Menstruaci jsem dostala o 5 dní dřív

nelinkathomas
19. únor 2014

Ahojky vsem chci se zeptat s pritelem jsem mela 8.2.2014 nechraneni sex,po dvouch dnech me zacaly bolet prsa a bolet trochu v podbrisku,no a ms jsem mela dostat az 22.2.2014,a dostala jsem ji 17.2. Myslite ze muzu byt tehotna???mockrat dekuji za odpoved. 😉 😉

kifsepixam
19. únor 2014

@nelinkathomas Když jsi dostala MS tak určitě ne. Prsa tě pravděpodobně bolely, protože se blížila MS. Bohužel:_(

sedmiteckas
19. únor 2014

Může být těhotná i přesto, že dostala MS, ne?

l_baruska
19. únor 2014

myslím, že těhotná nebudeš, ale udělej si test. Uvidíš...

dotinka
19. únor 2014

Kdyby jsi dostala treba slabou ms pozdeji tak by to relativne mohlo byt tehotenstvi ale takhle mi to prijde nepravdepodobne....

nelinkathomas
autor
19. únor 2014

Dekuji byla bych rada kdyby jo ale uvidim udelam si test,toto se mi jeste nestalo uvidim a diky moc. 😉

nonnni
20. únor 2014

@sedmiteckas pochopitelne, ze pokud mela pravou menstruaci, tak tehotna byt nemuze, protoze pri te se odplavuje delozni sliznice a odplavila by se vcetne zahnizdujiciho se vajicka.

Co muze vsak mit je krvaceni (z hematomu, cipku...), ktere lze za mensturaci zamenit, ale menstruace to neni.

Zalezi na tom, jak silne to krvacni bylo, jak dlouho trvalo a asi uplne nejlepsi je si udelat test...12DPO uz by mohl neco ukazat.

Jeste me napada, ze pokud slo o slabe krvaceni, spis jakoby spineni, tak mohlo jit o nidaci s tim, ze ovulace mohla probehnout treba kolem 10.2.

sedmiteckas
20. únor 2014

@nonnni no to je úplně odborný výklad🙂

nelinkathomas
autor
20. únor 2014

Mockrat dekuji no dnes je 20 a uz ani nekrvacim spise spinim,uvidim jeste mi tedy prosim poradte kdy si mohu udelat test.

heduskak
20. únor 2014

ahojky holky, po týdením zpoždění jsem dostala MS, test před ms slabě pozitivní, dneska jsem si taky dělala test zase slabě pozitivní. MS mám o dost mín než jako vždycky o běžnou MS, myslíte že můžu být těhu i když mám MS? Kdy mám popřípadě zkusit testovat? Až skončí MS? nebo klidně i dříve. Děkuji za rady od zkušenějších

kifsepixam
21. únor 2014

@heduskak V tomto případě bych řekla, že je možné, že jsi těhulka. Má kamarádka měla dvě MS a těhotná byla. Zkus za pár dní test znovu a kdyby tam něco bylo. Objednej se někde na gyndu a ať ti vezmou krev, jesti se hladina hormonu zvětšuje. Na UTZ zatím by nic vidět nešlo, ale v krvi by to již bylo. Držím pěsti a hodně štěstí!

heduskak
21. únor 2014

@kifsepixam děkuji ti 🙂 zkusím testnout až mi skončí MS no i když možná dříve, dneska už to mám zase o trochu mín, jen tak lehce už to mám 🙂 dneska mám strašně nafouklý břicho, a mám zvýšenou teplotu 36,7 už pár dní mám zvýšenou teplotu a ještě před MS jsem měřila i bazální 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru