Můžu být těhotná? Na 1 testu byly slabé //, na dvou /

andy2110
21. srp 2013

Mam dotaz... cyklus mam 28 - 30, dnes mam 35 a MS ma zpozdeni. delala jsem si 3 testy. Na jednom byly slaby dve //, a na dalsich dvou velmi zretelne /. Myslite, ze muzu byt tehotna?
Pripojuji foto

ange_de_la_morte
21. srp 2013

To jestli jsi nebo nejsi těhotná tady těžko někdo rozsoudí 🙂 nicméně těhotenské testy se taky můžou plést ( má wlastní zkušenost s opakwaně negatiwním testem od GS Mama a našim Matyáškem mluwí za wše) , pokud máš zpoždění zkus ještě zítra koupit test jiné značky než máš tyhle a když to nebude jasné objednej se na gyndu, wemou ti krew na hcg a budeš mít jasno 😉

sarkad2856
21. srp 2013

@andy2110 zkusila bych jinou značku,můžeš být a zvlášt když máš spoždění,ale jsou to spekulace a taky to může být porucha nebo něco,zítra bych zkusila jinou značku

ponik1
21. srp 2013

ten první test máš focený zezadu? jinak já mám zpoždění už 11 dní a testy pořád negativní, zítra jdu na gyndu a bojím se co se děje :(

andy2110
autor
21. srp 2013

ne, ten test je focen zepredu prave, ty // byly slaby.... oba jsou s odstupem 1dne, proto se ptam na nazor, co si mysli taky nekdo jinej... ja jsem si myslela, ze by test mohl bejt vadnej, proto jsem si dalsi den koupila jinej... no a samo byly negativni.
ponik1 - tak drzim palce, bud at je pricina tehu, nebo at je vse v poradku! dej vedet 😉

ponik1
21. srp 2013

@andy2110 díky, dám...ptala jsem se, že na něm není nápis 😀 je možné, že byl vadný, asi budeš muset zkusit udělat další 🙂 a třeba to ty dvě // ukáže

zuzamik
22. srp 2013

Taky bych si koupila jinou značku- třeba mamatesty teď ukazují docela blbě... Nejspolehlivější je ale samozřejmě návštěva mudra 😉

petulaho
22. srp 2013

@andy2110 zkus testy od dr.maxe,ty jsou prej ted celkem dobrý...držím palce,at je výsledek takový, jaký si přeješ😉

anickajirka
22. srp 2013

a co citlivost testů, stejná u všech? 🙂

martasek252
22. srp 2013

doporučila bych jinou značku a hlavně digitalní těhu test a jinak bych to viděla k doktorovy 🙂

ponik1
22. srp 2013

@andy2110 tak jsem šla na ultrazvuk, mám vysokou sliznici,jako před MS,ale tu jsem měla mít cca před 12 dny,takže říkal,že buď jsem raném stádiu těhotenství a přes tu sliznici to nejde vidět nebo je to hormonální porucha ☹ dal mi na výběr buď teda čekat než MS dorazí nebo si nechat píchnout vyvolávačku a do týdne vědět, zvolila jsem jsem inj. a teď doufám, že se dostaví MS nebo jsem těhotná a ne nemocná ☹

andy2110
autor
23. srp 2013

@anickajirka citlivost byla stejná

andy2110
autor
23. srp 2013

tak jsem si dnes ráno udělala další test od dr.maxe, a byl negativní.... tak holt čekám, co příjde, počkám ještě tak 10 dní, a pak skočím taky k dr., ať mám 100 % jistotu.

andy2110
autor
23. srp 2013

@ponik1 tak držím palce, ať to hlavně není žádná porucha!

misa1986
23. srp 2013

Ahoj dámy,mám dotázek,udělala jsem za poslední 3 dny asi 7 testíků,všechny pozitivní,ale na posledních dvou mi přišli čárky světlejší než na předešlích.A hlavně mám ještě 3 dny do MS,nějaký názor?? 🙂

klaraaaa
27. srp 2013

@misa1986 Já jsem si dělala test minilej týden a měla jsem slaboučkou jen tu druhou čárku, ta první byla pěkně. Včera jsem si udělala test znovu - pozitivní !!!!! 🙂 a už byly obě jasné, tak dnes valím na krev, tak snad nekecal test jeden!! 🙂

andreapokorna89
28. srp 2013

Já měla úplně slabé čárky,že to málokdo viděl. A dnes už jsme v 16 tt. Jde o to neprestat doufat a stale zkoušet.

vojanda00
3. říj 2013

Jsem po revizi,snažíme se měsíc.MS jsem měla naposledy 2.9.2013,dnes by to měl být 32 DC.Pobolívají mě prsa,píchá v podbřišku a bolí záda.Výtok od minulého týdne ,většinou bílý.Dělala jsem si tt a bylo tam bílo.Včera jsem měla na záchodě jen pár kapek ,ale červené jako krev při MS nebyly. Spíš taková ředěná ,jako by broskvová barva.Dneska odpoledne taky ,teď už nic.Nevím,co mám dělat.Ještě čekat? Poraďte emoticon ,nevím co dělat?!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru