Můžu být těhotná? Nebo čím to je?

natlinka27
24. srp 2018

Ahoj Holky minulý měsíc sem měla biochemické tehu snažíme se dal o mimčo od pondělí do večera sem začala spinit růžovy výtok pak to ustalo na chvilku a zase trošku tmavsi krev včera večer mě to přestalo a do rána nic dnes okolo 9hod se to zase spustilo špinění trošku krve žádné krvácení a byli i malinkate spíše milimetrove cucky a jen lehké špinavá intimka a okolo 13 hod špinění opet ustalo a od té doby nic cejtim už týden podbřišek mě bolí a dnes je to 4den co sem spinila a ovulku nevím bohužel kdy jsem měla měřím bt je to rozlitane a ovu Test zatím pozitivní nejsou druhá čárka není silná jako ta druhá. Nevíte čím by to mohlo být? Dnes sem 31dc ms by měla být 29.8

natlinka27
autor
24. srp 2018
tortojs
24. srp 2018

Může se jednat o nidační krvácení. za pár dní zkus těhotenský test. Mohla být ovulace dřív a už jsi znovu těhotná. biochemické často "pohnojuje" a vylepšuje šance další měsíc.

natlinka27
autor
24. srp 2018

@tortojs děkuji já zkoušela dnes tt a nic bilo tak zkusím za pár dní Tedy

tortojs
28. srp 2018

@natlinka27 tak jak?

natlinka27
autor
28. srp 2018

@tortojs no zatím nic nevím dnes by měla přijít ms ale moc to na ní nevypadá a tt negativní

natlinka27
autor
28. srp 2018

@tortojs a BT graf vypadá takto

rubika
28. srp 2018

@natlinka27 Tak graf urcite neni tehotensky, bud probehla teprve ted ovulace. A nebo je cyklus spise anovulacni a spinite z nizke hladiny hormonu a ms se spusti behem par dni...
Oboji je mozne.

natlinka27
autor
28. srp 2018

@rubika no na MS čekám dnes by měla dorazit ale zatím nic tak snad bude co nejdřív

rubika
28. srp 2018

@natlinka27 No uvidite... Kdyz by teplota vystoupla nahoru a drzela se par dni, mohlo jit dlouhy cyklus s pozdejsi ovulaci a i na tehotenstvi by byla sance, pokud jste se ve spravnou dobu snazili.
Ale spis bych cekala ms.

havlis
21. zář 2018

Ahoj holky,
Jsem tu poprvé. Jen potřebuji poradit.Nebo spíš jestli máte nějaké stejné zkušenosti. S přítelem se snažíme o mimo, sice první měsíc...ale i tak by bylo skvělé, kdyby to vyšlo. Měla jsem docela příznaky, bolest hlavy, průjem docela velký, nafouknuté břicho i malinko píchání v podříšku, kovová pachuť v ústech. všechno probíhalo, tak týden. Včera z ničeho nic, průjem přestal ( jen tedy ranní ), ale už né tak šílený jako předtím :D a dneska ráno týden před mestruací špinění (spíše hnědý) a takový růžový jako výtok. Furt koukám jak blázen, jestli někdo měl to samé...tak jsem se rozhodla napsat o radu. Moc vám děkuji za případné odpovědi. 🙂

misicka1988
21. zář 2018

@havlis Moje rada je , moc se nesledovat. Je to všechno strašně individuální, já třeba takhle brzy neměla nikdy příznaky žádné. Těhotná jsem byla 3x, a pokaždé se těhotenské příznaky projevily až 10-14 dní po vynechání ms. Nikdy jsem třeba ani nezvracela. Udělej si test třeba 2 dny před očekávanou ms, pokud budeš těhu, mohlo by už něco být vidět. Držím palce 😉

havlis
21. zář 2018

děkuji jsi moc hodná.
Já vím, já vím...to si říkám furt...jenže nějak mi to nejde. Určitě si test udělám dva dny před...
ještě jednou děkuji

danvitka
24. únor 2021

Mě bylo špatně ještě před druhou čárkou u obou dětí. (bohužel vyšlo jen jedno)