Můžu být těhotná? Nechci!!!

19. čer 2022

Ahoj, od středy jsem měla menstruaci, která skončila v pátek, včera jsem měla nechráněný pohlavní styk. Mohu otěhotnět? Jaká je pravděpodobnost otěhotnětnění? Miminko je nežádoucí, vím, jsem hloupá, případně jakou tabletku užít, např. POSTINOR?

lv
19. čer 2022

Tabletu po styku, ano třeba Postinor, ale i jiné, v lékárně ti řeknou a poradí. Ano, ovulace už mohla být, a z nechráněného styku můžeš být těhotná.

dascha9
19. čer 2022

Ano, můžeš. Mě se to povedlo. Den po skončení menstruace jsem měla nechráněný sex a zadařilo se. Takže doporučuji si skočit co nejrychleji do lékárny. 😉

lilian2111
19. čer 2022

Záleží jak dlouhý máš cyklus. Já mívám ovulaci cca 18-19dc, takže nějaký 4-5dc by u mě rizikový sex fakt nebyl.

jjasmina
19. čer 2022

Jistěže

hasara33
19. čer 2022

Prvně záleží, co máš na mysli tím "nechráněným stykem" - pokud to znamená, že jste nepoužili kondom a ty nebereš HA nebo nemáš tělísko apod., ale ejakulace proběhla mimo tvé tělo, tak si myslím, že šance na otěhotnění chvíli po konci menstruace není vysoká 😉 mě přerušovaná soulož jako forma antikoncepce nikdy neselhala 😅 ovšem pokud proběhla ejakulace dovnitř, pak bych okamžitě utíkala pro postinor 😉

journals
19. čer 2022

@hasara33 Přerušovaná soulož není forma antikoncepce... je ti jen 27, ono taky není všem dnům konec. Takových bylo, co jim to třeba do 35, 40 fungovalo 😅

merope
19. čer 2022

Já se snažila řídit zásadním pravidlem - nesexovat nikdy a s nikým, kdy by to dítě opravdu vadilo (ano, byli chlapi, co vím, že by z toho asi nadšení nebyli - ale ti si brali kondom a dávali bacha). Protože každá antikoncepce může selhat. Jediná, co je 100% je nesexovat.

l01991
19. čer 2022

Ano,každy nechraněny sex muže skončit těhotenstvim,utikej pro postinor,muže se vzit do 72h ale čim dřiv tim lip...

anickaaa28
19. čer 2022

Byt tebou zajdu si pro prasek po......Nikdy nevíš

martiniquest
19. čer 2022

Tehotna byt muzes, ale sance je opravdu minimalni. Hodila bych se do klidu a nevysilovala.

hasara33
19. čer 2022

@journals to já vím, že není a ani to netvrdím 🙈 jen říkám, že mě to nikdy neselhalo 😉 ale já jsem ve stavu, kdy by mi bylo jedno zda by se stala nehoda nebo ne, ovšem pokud bych věděla, že dítě nechci, zařídila bych si spolehlivější formu antikoncepce 😉 jinak jsem tím hlavně chtěla říct, že pokud šlo všechno "mimo", tak si nemyslím, že je vysoká šance na těhotenství

klokanka31
19. čer 2022

Otěhotnět můžeš kdykoliv. Kup si tabletku po a příště mysli na antikoncepci 🙄

zuzkasim
19. čer 2022

Jsem živoucím důkazem toho, jak se dá otěhotnět poslední den menstruace, myslím, že mi mamka nekecala.

jolana24
20. čer 2022

1-3 dny po skončení MS se nám podařil první syn, takže klidně být těhotná můžeš 🤷🏻‍♀️

oplatecka
20. čer 2022

Den po skončení menses jsem otěhotněla, takže ano, jde to.

lenickakl
20. čer 2022

Proč máš nechráněný styk, když nechceš být těhotná? 🤔

evunka27
30. čer 2022

@journals popravdě sice jsem ještě mladá, ale přerušovaná soulož mě nezklamala za těch 5 let, co ji provozuji 😅 a pokud jsem spala s někym, s kým by to bylo nežádoucí, tak si vezme kondom a je to.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru