Můžu být těhotná? (Nemůžu to vydržet...)

maudn
7. dub 2013

Ahoj holky, já teda osobně doufala, že mě podobné šílenství potkalo jen u prvního,ale chyba lávky....
První těhotenství jsem měla asi po roce a půl , z toho jedno mimoděložní. Cyklus jsem měla mezi 29-32 dny, a ovu byla 20-22DC luteální fázi jsem měla 9 dní. Pozitivní test jsem měla už 10DPO.

Nyní mám po ukončení za sebou dvě ms. Ta poslední dorazila po 35 dnech. Na tu další jsem sledovala ovu testem a ovu a ovu proběhla 27-28 (28 ráno nejsilnější čárka, odpoledne už negativní). Styk jsme měli 26DC a pak asi 29DC.
Nyní jsem 38DC a jsem dost dost dost nervózní,co bude, teplota se zatím drží, nepřijde mi, že bych to měla dostat,ale vzhledem k té tenzi, co cítím z té nervozity už si nejsem jistá ničím. Chtěla jsem si udělat test (muset jít koupit), ale mám na jednu stranu velký strach, že bude negativní a já jsem na to už nějak natěšená, ach jo...doufám, že nejsem sama, celou noc jsem se modlila, ať nejsem věřící, moc bych si to přála, vím, že pár dní na víc v cyklu asi nic nemusí znamenat. Nyní jsem asi 11 DPO, což by i tak byl asi můj rekord v délce LF.
Nevím teď,co by mě zklamalo víc, jestli příchozí ms nebo negativní test.... omlouvám se, potřebovala jsem se vypsat...

betuse
7. dub 2013

Držím pěsti ať jsou // a ms si dá dovolenou 🙂

slavicky
7. dub 2013

Tady držím palce... 🙂 já čekám ms pozítří a jsem ráda, že u sebe nemám test 😀 protože vím, že je moc brzo testovat, ale jsem děsně napjatá 🙂, nechci se zklamat... a přesně jak píšeš, myslela jsem si, že u druhýho budu v klidu 😎

sarkad2856
7. dub 2013

Taky držím pěsti 😉 já už si ani nějáké naděje nedělám,pokud to není potvrzené od doktora a rizikové období za mnou ,ale neboj,určitě vše dobře dopadne at jsou tam // 😉

mi_chelle
7. dub 2013

Nestresuj se tím, jestli se testovat, nebo ne, netestuj se, zklidni myšlení a přijmi to, jak to bude přicházet. A uvidíš. Stresováním ničemu nepomůžeme. A navíc - mně před ms vždycky bolí břicho, ale to bolí i zezačátku těhotenství. Myslela jsem si, že to dostanu, už jsem byla naštvaná. Tak jsem si ze smutku vyrazila s kamarádkou na dvojku vína, ze které se vyklubala sedmička a o pár dní později jsem zjistila, že jsem podlejvala miminko 😝

pajab
8. dub 2013

Měla bych prozbu. Můžete mi prosíííím po lopatě vysvětlit jak se měří bazální teplota , jak to jednoduše zapisovat a hlavně kdy je ta nejlepší chvilka či jestli se dá zjistit těhu z teploty.Děkuju moc 🙂

adikbs
8. dub 2013

Ahoj to jsme na tom stejne,jedu 44den a MS nikde,dělala jsem si jeden test a negativni,bojimse udelat si dalsi test protoze bude negativni a zase budu akorat zkalmana ☹ mám žravou,nevolnost a pobolíva me tyden v podbřišku,ale na MS to nevidim.v patek jdu na gyndu,tak uvidim,ale nedelam si moc nadeji ☹

pindruscha
8. dub 2013

krásně je to vysvětleno na této stránce http://www.merenibt.xf.cz/ ale posledních pár dní mi to píše, že prý je ta stránka nebezpečná, já tam i přesto chodím a zatím klep klep žádný vir...

hojda
8. dub 2013

11 DPO už jsem měla ráno viditelnou čárku na testu, taky jsem si naměřila mírně zvýšenou teplotu. TAk přeju aby to klaplo.

dana

kikanavratilova
9. dub 2013

já čekám každý měsíc a doufám,že si menstruace dá konečně pauzu,ale zatím nic.. 😒 uvidíme opět za pár týdnů.. 🙂 testy už si rači taky nedělám,člověk je jen dřív sklamaný..držím pěsti,aby menstruace nedorazila a na testu byly dvě čárky.. 😉

monavika
30. dub 2013

ja jsem na tom ted stejne....uz vic jak 14 dni me provazi dlouhodobe nevolnosti,porad bych jedla,boli me v podbrisku,nepribiram,ale zvetsuji se spis na objemu.....pred minulou ms jsem mela nechraneny styk,pak jsme mela ms slabou ,po ms zase nechraneny styk a pak se mi udelalo zle,zacala jsem byt denne unavena.....testy mam zatrim porad negativni,ale volala jsem na gyndu aprej uz tehotna podle priznaku jsem,takze jdu 9teho na utz,ze prej se uz i neco uvidi....ted by to bylo me druhe tehotenstvi atak trosku s epoda tomu memu prvnimu s priznaky.......drzim ti palecky ...... no,u me to vypada,ze uz ted ms nedostanu.....a hlavne mi pred ms nebylo nidky 14 dni dlouhodobe zle a nemela jsem chut jist 🙂
preji hodne stesti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru