Můžu být těhotná? Po styku MS přišla, teď mám zpoždění

monulinka77
4. únor 2013

Ahoj holky,

😖 ...21.prosince jsem měla poslední pohlavní styk chráněný kondomem a 7.ledna jsem normálně dostala menstruaci, mám pravidelný cyklus 28 dní a dneska už je to 32. den a zatim nic...bolí mě prsa a trošku v podbřišku a stále čekám na ms :,( dítě ted opravdu nechci..

petinda
4. únor 2013

Ahoj....a dělala jsi test??

monulinka77
autor
4. únor 2013

dneska si ho udělám ale snad neni možný abych byla těhotná, když jsem v lednu normálně dostala menstruaci 😨

petinda
4. únor 2013

Monulinko ale ted by si MS měla dostat znovu takže těhu není vyloučené....jak dlouhý máš cyklus normálně? Pokud počítám dobře tak dnes jsi 29 DC.

monulinka77
autor
4. únor 2013

28-30 dní ale spíš těch 28... v lednu proběhla menstruace úplně normálně a ted ještě nic :( těhotenský test si udělám, doufám, že dopadne negativně..jinak děkuju 🙂

petinda
4. únor 2013

není zač až uděláš testík dej aspon vědět jak si dopadla.

sendoska
4. únor 2013

@monulinka77 to spíš vypadá , že těhotná nejsi 🙂 Pokud minulá Ms byla uplně normální tak bych to videla jen na zpoždění ....

pavlisak
4. únor 2013

Já si myslím,že bys mohla být těhu.. V červnu jsem měla MS a červenci už ne, když jsem šla k doktorovi řekl mi že jsem v 7 týdnu..Takže proč ne?

lussiex
4. únor 2013

Tak pokud byl kondom použit správně, tak je dost nepravděpodobné, že jsi těhotná... Jinak já před těhu měla také pravidelně MS co 28 dní a pak se mi jednou stalo, že přišla až se zpožděním jednoho týdne... takže klid 😉

monulinka77
autor
5. únor 2013

holky ted jsem si delala test a vysel negativne...takze snad tehotna nejsem..tak kde se ta menstruace toula :(

sarkad2856
5. únor 2013

@monulinka77 tak spoždění může být příčinou strasu a jiných věcí.Nebo test nemusím ukazovat správně...Nechci něják strašit,tak at dorazí co nejdříve 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru